MUDr. Eva Klimešová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

European Dental Health, PL stomatolog
V Kopečku 81, Hradec Králové

To co psal Tonda. + Když mi 3 prohlídky po sobě našla kaz(y), objednal jsem se k jinému zubaři, který mi poslední, zatím neopravené, 2 kazy vůbec nenašel.

Je mi cti, ze navstevuji Vasi praxi. Dekuji Vam, za vzdy perfektni a peclive osetreni+ za mily a profesionalni pristup.

Doporučuji

Vždy kvalitní, příjemné a vysoce profesionální ošetření. Nyní již léta nežiju v ČR. Mohu hodnotit. Velmi těžko jsem hledal tuto kvalitu, na kterou jsem byl zvyklý od Dr. Klimešové i v zahraničí. Můj nový lékař hodnotil kvalitu prací v mých ústech. Úspěch, pracovitost a hlavně šikovnost se v Česku neodpouští. Vřele doporučuji. Z. Husek Hamburg

Už několik let nejdražší zubařka v Hradci Králové. Chodil jsem k ní od dětství cca 10 let. Svoji práci ovládá dobře, je příjemná, ale bohužel si za vše nechá "nadstandardně" zaplatit a doporučí Vám tak něco, co vůbec nepotřebujete, ale stojí to dost peněz....

Vždy když jsem k této lékařce šla, tak svým přístupem odbourala můj strach ze zubaře a i když mě zákrok bolel, byla tak milá, že mi to ani nevadilo. Jen je trochu drahá - bez dokladu!

Mohu jenom doporučit. Péče na vysoké úrovni, vynikající a profesionální přístup. Má moji naprostou důvěru. High kvalita se projevuje v high cenách - to je přímá úměra ;-)