Soukromá ordinace praktické lékařky
Okružní 2160, Nymburk

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

zkušená lékařka, odborně na výši, navíc příjemná, vstřícná.

Dobrá doktorka,mám s ní ty nejlepší zkušenosti...

rozhodně by se mi nestalo, že by mě paní doktorka pořádně nevyšetřila... naopak provedeno i více vyšetření než je potřeba a to jen "pro jistotu". a ohledně čekání? jelikož je u ní mnoho lidí spokojeno,občas se může stát, že si chvíli počkáte, ale rozhodně to není pokaždé, ba naopak...

Paní doktorka je profesionál na svém místě.Když je potřeba,pošle pacienta na odborná vyšetření ke specialistům,např.na ORL, k ortopedovi,neurologovi.Nezanedbá ani diagnostické vyšetření ke kterým patří např.odběry krve,moče,sonografie,rtg a spousta dalších.

Doporučuji.Poradí,pomůže a že se čeká?No,u kterého lékaře ne?

Paní doktorka pracuje velmi klidně a snaží se naslouchat.Každý z nás jsme osobnost a když stůněme tak se nám snaží pomoci.Někomu se práce této lékařky nelíbí a jinému líbí.Někdy si za náš stav můžeme sami pozdním příchodem do ordinace a pak už zbývá opravdu jen málo možností ze kterých se dá vybírat.Proto bych tímto práci této lékařky nikterak nehanila.Vždy se snaží udělat pro pacienta maximum.
Pochvalu má i její sestřička,která se nikdy nechová arogantně a vždy se snaží vyhovět.Za práci obou děkuji.

S paní doktorkou jsem velice spokojená,vystupuje velice klidně a pohodově.Doporučuji.

Paní doktorka umí naslouchat pacientovi,je velmi ochotná a vstřícná.Vřele doporučuji.

Velmi milá,pečlivá a vstřícná lékařka.

Velmi pečlivá a ochotná.