Hrozně moc hodná Paní doktorka a to o sestřičce nemluvím, obě jsou hodné. Za tuhle Paní doktorku bych ruku do ohně dala. Jen škoda, že v dubnu 2012 končí na stálo i sestra. Dneska mě ta zpráva vážně dostala.

Velmi příjemná a pohodová doktorka. Sestřička též.

chodila sem k ni od malicka a celych 19 let si sestra pamatovala moje jmeno..uzasny:-)i ty injekce pak min boli..

Neznám lepšího pediatra !!! Milá, příjemná, ochotná, pečlivá - prostě paní doktorka s velkým D ! Mám tři děti, dvě jsou již dospělí a poslední k paní doktorce bude chodit už jen chvíli:-( Těžko se s ní bude loučit, protože jí má moc rád. Paní doktorce děkuji za vše, co pro nás vždy udělala a pomohla, když nás přepadla nemoc. Ještě jednou díky! Bundzíková Světlana a děti

Velmi dobrý pediatr

nejlepší paní doktorka

Stouto doktorkou jsem nadmíru spokojená.Ráda poradí,pomůže.Doporučuji.

Tu to pani doktorku moc chválím když jsem k ní chodila já byla jsem 100% spokojená a ted k ní chdí moje dcera no skoro jí zavidím je opravdu nej a nej Humlová

Bezkonkurencni lepsiho pediatra nenajdete

chodime k pani doktorce uz leta a nemohu si stezovat skveli pristup ,nic nezanedba a deti ji maji radi