Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Francouzská tř. 4, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Obětavá, pečlivá a velmi schopná paní doktorka, která má o své pacienty opravdový zájem. Odbornost i lidský přístup je 100%.

C
Ověřený profil

Moc hodná a pečlivá lékařka i sestřička.Delší čekání na ošetření je přímo úměrné péči,kterou každému pacientovi poskytuje.

Sestřička je úžasná, což se o paní doktorce říci nedá. Pomalá práce, špatná organizace, několikahodinové čekání. Bez ohledu na to, že má plnou čekárnu, se sebere a odjede na návštěvu. Na lístek na sanitku pro pacienta po těžké operaci jsem čekala hodinu a půl.
Je natolik opatrná, že při sebemenší nevolnosti posílá pacienta do nemocnice. Tam pak samozřejmě nechápou, proč tam dotyčný je.
Na druhé straně velmi starého pacienta, aniž by to sám požadoval, klidně naočkuje proti chřipce, přestože krátce před tím prodělal virózu.
Na chronické bolesti starého pacienta zarputile ordinuje antiflogistika, ačkoli pacient užívá warfarin a tato kombinace mu může způsobit vážné až fatální komplikace. Nehledí ani na to, že již jednou pacient tyto komplikace po její léčbě prodělal a musel v nemocnici dostat několik litrů krve, aby přežil, nemluvě o nepříjemných vyšetřeních, která kvůli tomu musel absolvovat.
Každou její léčbu musíme kontrolovat, aby nám příbuzného nezlikvidovala dřív, než je nezbytně nutné. Někdy se opravdu nestačíme divit...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Trocha kritiky musí - bez ohledu na perfektní a profesionální přístup paní doktorky a její bezvadné sestry - padnout na zcela nedůstojný způsob v příjmu pacientů k ošetření do ordinace. Díky kvalitě péče je čekárna přeplněna od časného rána do pozdních ordinačních hodin, kdy jiné obvody již zejí prázdnotou. Velmi bych se přimlouval za zavedení systému typu "úřad bez čekánní" přes internet nebo přístupový automat, pak nemusí každý čekat v přeplněné čekárně další 3 hodiny pokud ví orientační čas ošetření. O možnosti nakažení se plejádou přítomných nemocí v čekárně nemluvě.
Také by paní doktorce pomohlo začít ordinovat hned od 7 hod jako u jíných obvodů, za půl hodiny se jí nahromadí min. 15 pacientů od kterých začíná, kdežto ostatní lékaři již průběžně odbavují.
Pro pracující je tento systém zcela nevyhovující, šance na úspěch je tak jedině v pondělí na žurnálu. Časová ztráta v zaměstnání v této napjaté době je velmi citelná.
Ale je to jen můj soukromý názor.


Paní doktorka nic nezanedbá, je milá, pečlivá a sestřička je skvělá. Mám s nimi nejlepší zkušenosti.Milena Havlová


S

Pani doktorka je velmi pecliva a hodna. Sestricka je ucineny andel :o). Neni divu, ze v ordinaci panuje vzdy prijemna atmosfera.


R

Paní doktorka je velice vstřícná a pečlivá. A sestřička má srdce na pravém místě!!


Velmi pečlivá doktorka nic nepodcení.


V

Moc příjemná a pečlivá paní doktorka. I její sestřička je výborná.


D

je moc pecliva a hodna


Došlo k chybě, zkuste to znovu