Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Tuto lékařku mohu jen doporučit. Šest let jsem trpěla velmi bolestivými kolikami, prodělala jsem nespočet vyšetření a výsledek byl vždy takový nijaký. V mnoha případech jsem si připadala jako simulant a veškeré "dobré rady" byly k ničemu. Až tato doktorka se mi věnovala na 100%, sama mě objednávala na všechna možná vyšetření, volala mi i o víkendu a hlavně mi věřila a dodávala naději, že můj problém společně vyřešíme. V současné době jsem zdravotně v pořádku, konečně mohu jíst vše beze strachu ze záchvatů a velkou předností je, že celková léčba trvala zhruba dva měsíce. Za to mnohokrát děkuji právě MUDr. Ježkové.

Umístění: Ordinace Kolonoskopie

Vyrazne nedoporucuji navstevu teto Dr. Dnes (19.7.2019) mi pani Dr. Ježkova delala kolonoskopii. Pristup naprosto necitlivy, v polovine zakroku jsem si stezovala na velke bolesti a poprosila o par minut na pridychavani rajskeho plynu pro zmirneni bolesti - jelikoz jsem pri bolestech nemohla tak soustredene dychat - logicky, kdyz jsem mluvila s lekarkou. Ta mi dala stezi 1 minutu k dychani a pote zakrok ukoncila proti me vuli. Evidentne hodne spechala a nemela se mnou nejmensi trpelivost. Bohuzel kvuli jejimu pristupu budu muset vyhledat jine zarizeni a cely proces absolvovat znovu.