Eva Ježková, internista Kladno

Eva Ježková

Internista Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kladno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
2 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace Jiný

Tuto lékařku mohu jen doporučit. Šest let jsem trpěla velmi bolestivými kolikami, prodělala jsem nespočet vyšetření a výsledek byl vždy takový nijaký. V mnoha případech jsem si připadala jako simulant a veškeré "dobré rady" byly k ničemu. Až tato doktorka se mi věnovala na 100%, sama mě objednávala na všechna možná vyšetření, volala mi i o víkendu a hlavně mi věřila a dodávala naději, že můj problém společně vyřešíme. V současné době jsem zdravotně v pořádku, konečně mohu jíst vše beze strachu ze záchvatů a velkou předností je, že celková léčba trvala zhruba dva měsíce. Za to mnohokrát děkuji právě MUDr. Ježkové.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Kolonoskopie

Vyrazne nedoporucuji navstevu teto Dr. Dnes (19.7.2019) mi pani Dr. Ježkova delala kolonoskopii. Pristup naprosto necitlivy, v polovine zakroku jsem si stezovala na velke bolesti a poprosila o par minut na pridychavani rajskeho plynu pro zmirneni bolesti - jelikoz jsem pri bolestech nemohla tak soustredene dychat - logicky, kdyz jsem mluvila s lekarkou. Ta mi dala stezi 1 minutu k dychani a pote zakrok ukoncila proti me vuli. Evidentne hodne spechala a nemela se mnou nejmensi trpelivost. Bohuzel kvuli jejimu pristupu budu muset vyhledat jine zarizeni a cely proces absolvovat znovu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti