Eva Holoubková, zubař Hradec Králové

MUDr. Eva Holoubková

Uložit

Zubař Více

12 názorů

Uložit


Adresa

Eliščino nábřeží 322, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Jsem moc spokojená, konečně mohu jít bez obav a strachu, děkuji paní doktorce za lidský a citlivý přístup k pacientům a vysokou profesionalitu. Je nejlepší ze stomatologů, které jsem potkala.

A
Ověřený profil

K paní doktorce mě přihlásila moje mamka, která k ní chodí už spousty let a vždy s ní byla spokojená. I já mohu napsat samou chválu na perfektní profesionální přístup, ale také lidské zacházení jak od paní doktorky tak i milé sestřičky. Musím také zhodnotit její plně vybavenou ordinaci, která je na vysoké úrovni a vždy je poskytnuta maximální péče, aby se pacient při vyšetření i zákroku cítil co nejpříjemněji. Protože dnes již mám vlasního synka, určitě nebudu váhat a ihned ho přihlásím k paní doktorce. Moc paní doktorce za její péči a rady děkujeme celá rodina. Jana Volejníková (Rybová)

Ověřený profil

K paní doktorce chodím od začátku jejího nástupu do ČKD V PLOTIŠTÍCH,a chodím k ní i po přestěhování do Hradce králové,Eliščino nábřeží,v blízkosti Hučáku.Jsem s ní velice spokojená pro její odbornost,jejího přístupu k pacijentům,dík patří i její sestřičce v ordinaci.Jen víc takových lékařu a sestřiček.Moc jim děkuji za jejich práci.Kořínková Jana

S prací paní doktorky a s jejím přístupem k pacientům jsem spokojen já i moje manželka. Chodíme k ní na ošetření a na preventivní prohlídky řadu let a její služby můžeme všem jen doporučit ! J.Vaculík

J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím já i celá rodina a jsme s její péčí naprosto spokojeni. Skvělý profesionální přístup, ordinace na vysoké úrovni, příjemná sestřička. Vždy jsem byl spokojen. Paní doktorko, děkuji!!!

L

Paní doktorka je nejlepší stomatoložka, jakou jsem kdy navštívila. Už mi zachránila několik zubů. Je velice milá. Je to lékařka s velkým L.

P


S paní doktorkou jsem velmi spokojen, doporučuji každému.

A

Jsem moc spokojená.Je milá ochotná a přátelská.Chodím k ní už 14 let.Mohu jen doporučit.Nyní má novou moc pěknou ordinaci( "u Hučáku")

Teď už chodím k zubaři ráda. :-) Marcela Rosulková

J

Paní doktorka je mým stomatologem od doby, kdy začala pracovat v ordinaci v ČKD jako závodní lékař. ČKD zaniklo, ale paní doktorka, která je pečlivá, velmi dobrý odborník a při tom přátelská, milá a vždy v pohodě, pracuje dál. A doufám, že zůstane i nadále! Děkuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti