MUDr. Eva Holoubková

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

12 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Eliščino nábřeží 322, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Jsem moc spokojená, konečně mohu jít bez obav a strachu, děkuji paní doktorce za lidský a citlivý přístup k pacientům a vysokou profesionalitu. Je nejlepší ze stomatologů, které jsem potkala.

A
Ověřený profil

K paní doktorce mě přihlásila moje mamka, která k ní chodí už spousty let a vždy s ní byla spokojená. I já mohu napsat samou chválu na perfektní profesionální přístup, ale také lidské zacházení jak od paní doktorky tak i milé sestřičky. Musím také zhodnotit její plně vybavenou ordinaci, která je na vysoké úrovni a vždy je poskytnuta maximální péče, aby se pacient při vyšetření i zákroku cítil co nejpříjemněji. Protože dnes již mám vlasního synka, určitě nebudu váhat a ihned ho přihlásím k paní doktorce. Moc paní doktorce za její péči a rady děkujeme celá rodina. Jana Volejníková (Rybová)

Ověřený profil

K paní doktorce chodím od začátku jejího nástupu do ČKD V PLOTIŠTÍCH,a chodím k ní i po přestěhování do Hradce králové,Eliščino nábřeží,v blízkosti Hučáku.Jsem s ní velice spokojená pro její odbornost,jejího přístupu k pacijentům,dík patří i její sestřičce v ordinaci.Jen víc takových lékařu a sestřiček.Moc jim děkuji za jejich práci.Kořínková Jana


S prací paní doktorky a s jejím přístupem k pacientům jsem spokojen já i moje manželka. Chodíme k ní na ošetření a na preventivní prohlídky řadu let a její služby můžeme všem jen doporučit ! J.Vaculík


J
Ověřený profil

K paní doktorce chodím já i celá rodina a jsme s její péčí naprosto spokojeni. Skvělý profesionální přístup, ordinace na vysoké úrovni, příjemná sestřička. Vždy jsem byl spokojen. Paní doktorko, děkuji!!!


L

Paní doktorka je nejlepší stomatoložka, jakou jsem kdy navštívila. Už mi zachránila několik zubů. Je velice milá. Je to lékařka s velkým L.


P


S paní doktorkou jsem velmi spokojen, doporučuji každému.


A

Jsem moc spokojená.Je milá ochotná a přátelská.Chodím k ní už 14 let.Mohu jen doporučit.Nyní má novou moc pěknou ordinaci( "u Hučáku")


Teď už chodím k zubaři ráda. :-) Marcela Rosulková


J

Paní doktorka je mým stomatologem od doby, kdy začala pracovat v ordinaci v ČKD jako závodní lékař. ČKD zaniklo, ale paní doktorka, která je pečlivá, velmi dobrý odborník a při tom přátelská, milá a vždy v pohodě, pracuje dál. A doufám, že zůstane i nadále! Děkuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu