MUDr. Eva Holoubková

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Eliščino nábřeží 322, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Jsem moc spokojená, konečně mohu jít bez obav a strachu, děkuji paní doktorce za lidský a citlivý přístup k pacientům a vysokou profesionalitu. Je nejlepší ze stomatologů, které jsem potkala.

K paní doktorce mě přihlásila moje mamka, která k ní chodí už spousty let a vždy s ní byla spokojená. I já mohu napsat samou chválu na perfektní profesionální přístup, ale také lidské zacházení jak od paní doktorky tak i milé sestřičky. Musím také zhodnotit její plně vybavenou ordinaci, která je na vysoké úrovni a vždy je poskytnuta maximální péče, aby se pacient při vyšetření i zákroku cítil co nejpříjemněji. Protože dnes již mám vlasního synka, určitě nebudu váhat a ihned ho přihlásím k paní doktorce. Moc paní doktorce za její péči a rady děkujeme celá rodina. Jana Volejníková (Rybová)

K paní doktorce chodím od začátku jejího nástupu do ČKD V PLOTIŠTÍCH,a chodím k ní i po přestěhování do Hradce králové,Eliščino nábřeží,v blízkosti Hučáku.Jsem s ní velice spokojená pro její odbornost,jejího přístupu k pacijentům,dík patří i její sestřičce v ordinaci.Jen víc takových lékařu a sestřiček.Moc jim děkuji za jejich práci.Kořínková Jana

S prací paní doktorky a s jejím přístupem k pacientům jsem spokojen já i moje manželka. Chodíme k ní na ošetření a na preventivní prohlídky řadu let a její služby můžeme všem jen doporučit ! J.Vaculík

K paní doktorce chodím já i celá rodina a jsme s její péčí naprosto spokojeni. Skvělý profesionální přístup, ordinace na vysoké úrovni, příjemná sestřička. Vždy jsem byl spokojen. Paní doktorko, děkuji!!!

Paní doktorka je nejlepší stomatoložka, jakou jsem kdy navštívila. Už mi zachránila několik zubů. Je velice milá. Je to lékařka s velkým L.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, doporučuji každému.

Jsem moc spokojená.Je milá ochotná a přátelská.Chodím k ní už 14 let.Mohu jen doporučit.Nyní má novou moc pěknou ordinaci( "u Hučáku")

Teď už chodím k zubaři ráda. :-) Marcela Rosulková

Paní doktorka je mým stomatologem od doby, kdy začala pracovat v ordinaci v ČKD jako závodní lékař. ČKD zaniklo, ale paní doktorka, která je pečlivá, velmi dobrý odborník a při tom přátelská, milá a vždy v pohodě, pracuje dál. A doufám, že zůstane i nadále! Děkuji!