MUDr. Hlavičková Eva
Na Chrupavce 422, Líbeznice

Umístění: MUDr. Hlavičková Eva

K paní doktorce chodím již více než 10 let, nyní i s dětmi (5 a 8) a velmi si vážím její profesionality, správného úsudku i perfektního přístupu ke mně i k mým dětem. Vždy ochotně a s trpělivostí vysvětlí, jaký zákrok je potřeba udělat a proč. O děti pečuje doslova od prvního zoubku – vždy je pochválí a odmění. Bez problémů jsme tak zvládli vytrhnutí i vyvrtání.

Umístění: MUDr. Hlavičková Eva

Výborná paní doktorka ! Ochotná,vždycky milá,skvěle mi vysvětlila jaké jsou možnosti léčby a opravy zubů i zubních náhrad. Na jakýkoliv zákrok k ní se nebojím,jsou bezbolestné.

Dobrý den, moc chválím paní doktorku. Šel jsem se synem na vytržení viklavého zubu, strašně se bál. Paní doktorka ho s velkou trpělivostí přesvědčila, že musí zoubek ven, vytrhla bezbolestně a velmi rychle a syn odcházel s úsměvem a odměnou domu s tím, že už vždycky chce trhat u ní..Naše rodina sem chodí již leta a jsme spokojeni. Petr

Dobrý den, tak se nám vrátila paní doktorka z mateřské. Opět jen chválím. Děti jsou nadšené z nové čekárny, já mám bezbolestně vytržený zub moudrosti, manžel vyvrtaný zub. Děti dostaly krásné hračky za odměnu od sestřičky.

Dobrý den, s názorem paní Ratkiewiczove také nemohu souhlasit, chodím k paní doktorce už delší čas a jsem naprosto spokojen. Paní doktorka je pečlivá a pokud se ji něco nezdá, hned to řeší. Mám od ní už dvě korunky a jsou tak dobře udělané, že si občas musím připomenout, na kterých zubech je vlastně mám.
Smrčka Petr

.Chodil jsem pani doktorce Pražanové k doktorce Hlavičkové chodím co přestala pracovat její mamka paní doktorka Pražanová a musím říct,že přístup obou byl vždy profesionální precizní a příjemný v některých věcech až nadstandardní. Jsem velmi rád že pani doktorka Hlavičková převzala praxi po doktorce Pražanová a stará se o zdraví mého a synovo chrupu moc zdravím paní doktorku a sestřičku .... pacient ze Sedlece

Dobrý den, s ¨posledním názorem nemohu souhlasit. K paní doktorce chodím už asi 10 let, před tím jsem chodil k její matce. Obě profesionáolní, milé a hlavně vstřícné. Rtg je min děláno při prevenci, ocenil jsem i zakoupení OPG před asi dvěma lety. Moje dvě děti chodí k paní ¨doktorce bez řečí, vždy dostanou doměnu. Minule synovi paní doktorka vytrhla zub a měla s ním tedy trpělivost, kterou já neměl. Moc děkuji .
Petr Konrád

Bohužel musím nesouhlasit. Při každé návštěve byla paní doktorka arogantní, rentgen mi za celou dobu dělala asi 2x. Při zákrocích byla velmi nešetrná a každý zákrok provázeli hloupé poznámky na mou osobu. Zuby mě bolely, změnila jsem ordinaci a při vstupní prohlídce se rozbrečela, protože co mi nová paní doktorka všechno našla za kazy a pod plombama, o ucpaných kanálcích nemluvě. Bohužel z mé zkušenosti nemohu doporučit.

Dobrý den, ač nejsem pacient paní doktorky Hlavičkové, při objíždění příbuzných o vánočních svátcích mě akutní bolest dovedla až do ordinace paní doktorky, byla velmi ochotná a od bolesti mi pomohla. Jaké ale bylo moje překvapení, když mě upozornila na to, že bych se o svůj chrup měla lépe starat, lépe si zuby čistit abych tak do příště svoje zuby více ochránila. Ohradila jsem se, že si zuby čistím 2x denně a jsem už dost stará na to, abych veděla jak se to dělá... S odstupem času mi to ale nedalo a na zkoušku jsem včera byla poprvé na dentální hygieně, kam mě paní doktorka poslala. Nic příjemného to tedy není, ale dá se to a hle..... opravdu i tam jsem opět slyšela jak si mám správně čistit zuby! Takže na tom asi něco bude..... teď už vím jak na to a jdu "trénovat" :-)
Takže dodatečně - děkuji paní doktorko za vaši radu, dnes už ji umím docenit. S pozdravem P. Lejčková

Dlouhýá léta jsme chodili celá rodina k paní Dr.Pražanové. Byli jsme velice spokojeni. Nyní chodíme k její dceři paní Dr. Hlavičkové a jsme opět velice spokojeni. Určitě bychom neměnili a bude-li to možné, budeme k milépaní doktorce a neméně milé sestřičce paní Vočkové chodit i nadále.