Rolnická 24, Opava
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Sušilova 1, Opava
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

lenger tomáš..........paní doktorka je vynikající lékař,který ví co dělá .....a každému se věnuje individuálně a neháže všechny do jednoho pytle jako většina lékařů co honí jenom body......kdykoliv sem k ní přišel tak mi pomohla .....kéž by takových bylo víc.....já osobně děkuji .....a smekám klobouk před ní.....za žádnou jinou bych neměnil

Paní doktorku Dratvovou bych neměnil. Je to člověk na svém místě. Paní doktorka je vstřícná, milá, se zájmem vyslechne problémy, případnou léčbu s vámi probere a navrch hodí preventivní opatření do budoucna. Navíc používá rozum, čímž mě zbavila problémů s hlavou a slinivkou (což nedokázali ani specialisté s přístroji). Lepšího lékaře/ku jsme opravdu nazažil.

Paní doktorku Dratvovou bych nevyměnil. Vždy se zájmem vyslechne, jaké mám problémy a probere se mnou nejen léčbu, ale i preventivní opatření do budoucna... Navíc požívá hlavu, čímž mi již dvakrát pomohla od velkých problému (což nedokázali specialisté se všemožnými přístroji).

takových skvělých lékařů je opravdu málo!

je nejlepší!!!

mila, vstricna a vzdy ochotna..

Paní doktorka je velmi vstřícná,bedlivě sleduje mé problémy a vždy hledá nejlepší alternativu pro léčbu.Moc mi pomohla i po psychické stránce,i když psychika patří do jiného oboru.Velmi doporučuji

Paní doktorka Dratvová je doktorka na svém místě, přestože je praktický lékař je zároveň vynikající psycholog a z ordinace odcházíte vždy s pocitem, že se Váš problém posunul nebo vyřešil.
Nevidí Vás jako rodné číslo ani body, řeší jen Vás!!!!
Vřele ji doporučuji i když vím, že má plno.

Jsem velice spokojená.

Ochota usměv a vstřicnost také léčí