U Fotochemy 1601, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je skvělá. Díky ní se nebojím zubařů, dříve jsem měla velký strach. Vždy vše vysvětlí, snaží se problémy vyřešit co nejšetrněji. I když bydlím v Praze, zubařku zcela jistě měnit nehodlám. Doporučuji!

Díky paní doktorce, kterou mi doporučili minulý rok moji rodiče, jsem se přestala bát zubního ošetření :) A to již na první preventivní prohlídce :) Hned jsem z ní měla příjemný pocit. I ze sestřičky v ordinaci :) Obě jsou moc milé a je vidět, že jsou sehrané ! :) Zítra se k ní chystám objednat, a při pomyšlení brzké návštěvy zubařky se mi nesvírá žaludek strachy :))

Paní doktorka je velice milá a to za každé situace, svému oboru rozumí, je to člověk na pravém místě, nikdy neodcházím bez její rady jak dál pečovat o svůj chrup, aktivně mi sděluje výhody, které jsou spojené s prohlídkami...jen kdyby bylo více takových zubařů...

Lituji času stráveném v jejím křesle !

výborná paní doktorka,milá na pacienty i na laborantky,které pro ni dělají,více takových doktorek.

Vynikající lékařka. Díky ní jsem překonala svůj strach ze zubařů a péče je vynikající.

Lékařka ochotná ,milá ,používá moderní materiály .má profesionální přístup k pacientovi,platba za výkony jen dle vyhlášky ,není žádný zlatokop,

Paní doktorka je člověk na svém místě. Její přístup co se týká pacienta je výborný. Každý problém s pacientem konzultuje. Z mé strany spokojenost.

Velmi milá paní doktorka, s objednáním vychází vstříc. Nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Za moje nekvalitní zuby ona nemůže, ale i přesto se k ní do ordinace nebojím.