Bc.

Eva Brunclíková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

Jihomoravské nám. 1098/1, OC Slatinka ( Albert ) ordinace v 2. patře, 627 00 Brno-Slatina Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

• I
    Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENUSlužby: Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků

Bc. Eva Brunclíková je milá, mimořádně pečlivá a zuby vyčistí opravdu důkladně.Ošetřeni provádí tak, že není nepříjemné.Jsem nadmíru spokojená.Vše dělá s citem a vysvětluje jednotlivé kroky.Rozhodně doporučuji i těm, kteří mají strach ze zubaře.Děkuji za pěkný úsměv a přeji spoustu spokojených zákazníků.I.Oubrechtová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Karáskovo náměstí 11, Brno

Romana Antonínová
    Romana Antonínová
    Školní 2,Střelice, Brno
    Byl jsem nadmiru spokojen. Profesionalni pristup ve velmi prijemnem prostredi. Byla to ma jiz treti navsteva. Více

Zkušenosti a dovednosti

Bc. Eva Brunclíková
    Profesní profil
    Střední zdravotnická škola Merhautova Brno- obor zubní technik
    Obchodní akademie Emila Holuba
    Ortodoncie- asistentka
    Parodontologie- instrumentářka
    Prešovská univerzita v Prešově Fakulta zdravotnických odborov – dentální hygiena Registrovaná Diplomovaná dentální hygienistka s osvědčením k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
    Lékařská fakulta Masarykovy univerzity - výuková činnost SZŠ Merhautova Brno – výuková činnost
    Přednášková činnost
    Člen ADH
    www.centrumusmevu.eu

• dentální hygiena

Nemoci

• diagnostika stavu chrupu, dásní, měkkých tkání a sliznic

Služby

CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků od 930 kč
    Každá následující návštěva v pravidelném intervalu po půl roce od 680 kč
    Instruktáž pacienta s fixním aparátem od 300 kč
    Program prevence u dětí - vč. výživového poradenství od 400 kč
    Aplikace zubního šperku 700 Kč

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• I

• V

Profesionální přístup,velice milá a pečlivá!Už se těším na další návštěvu ,a všem paní Brunclíkovou doporučuji!!!!

• L

V minulosti jsem byl 2x na jiném místě a nebyl jsem přesvědčen o užitečnosti. Nyní na popud přítelkyně jsem navštívil paní Brunclíkovou a byl jsem velmi příjemně překvapen skvělým přístupem, bezbolestností, viditelným výsledkem! Rád dobrovolně za 1/2 roku zopakuji a všem váhajícím doporučuji...

• M
      Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENUSlužby: dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byl na doporučení svého lékaře, poprvé v životě. A po této zkušenosti rozhodně ne naposled.
      Vyzvedl bych příjemné prostředí, velmi dobré vybavení ordinace a ohleduplný přístup paní hygienistky k mým citlivým zubům. A co je nejdůležitější, návštěva splnila svůj účel a zuby mi připadají nejen bělejší, ale hlavně zdravější. Moc díky.

• Naprosto skvělá, hodná a příjemná paní. Vše vysvětlí a veškerá péče je opravdu bezbolestná. Dá si hodně záležet na kvalitě a vše vysvětlí, obdaruje poctivým kartáčkem a vyvrátí i spoustu mýtů a nesmyslů ohledně čištění zubů. Chodíme tam i s dcerou a jsme spokojeni oba dva. Ceny naprosto v pohodě, rozhodně poměr cena - kvalita ten nejlepší, jaký jsem mohl očekávat

• M

Profesionální přístup,kvalitni a bezbolestná péče.Byla jsem velice spokojená a vřele všem doporučuji.

• S

Trpeliva a empaticka,i pres nedávno vytrženy zub velmi citlivá.Chvalim vysokou profesionalitu a špičkové vybaveni ordinace,které zvyšuje prestiž ordinace.Vstřícný a jemná i k dětem,spousta dárků a motivace pro děti!

• D

Mám panickou hrůzu z každé návštěvy u lékaře. Z návštěvy zubní ordinace, asi 100 x větší. Lidský přístup Bc. Evy Brunclíkové je naprosto profesionální. Všem vřele doporučuji.