Brno, Langrova 1d, bytový dům Pegas, Brno-Slatina, Brno

Hotovost

Air - flow ( pískování ) odstrnění pigmentace • od 750 kč

Aplikace zubního šperku • 700 Kč

Bělení zubů - kombinace domácího + doladění odstínu • 6 000 Kč +6 Více

Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků • od 1 000 kč

Domácí bělení zubů • od 3 500 kč

Instruktáž pacienta s fixním aparátem • od 300 kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Bc. Eva Brunclíková Profesní profil Střední zdravotnická škola Merhautova Brno- obor zubní technik Obchodní akademie Emila Holuba Ortodoncie- a...

• Diagnostika stavu chrupu, dásní, měkkých tkání a sliznic

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 750 kč

od 680 kč

od 200 kč

od 400 kč

CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU Air - flow ( pískování ) odstrnění pigmentace

Paní Brunclíková je velmi sympatická a milá dentistka, která umí ochotně vysvětlit co Vám bude v ústech dělat, pracuje velmi opatrně a citlivě. Péče o zuby je perfektní a bezbolestná. I pro strašpytle jako jsem já to byla nakonec příjemná návštěva. Také mně potěšilo, že mi nevnucovala žádné preparáty. Moc děkuji za přístup.

F
Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků

Přátelský přístup. Byl jsem na hygieně poprvé, ale po takovém přístupu tam budu chodit i dále a rád.

Lidsky pristup.
Profesionalni jednani.
Mohu jen doporucit!!!
S pi.hygienickou jsem byla velice spokojene.
Ma lidsky pristup,vse vysvetli a poradi co a jak.
Z dentalni jygieny jsem odchazela s naprostou spokojenosti.
Vyporna prace a parkovani bylo take v poradku-vsude spousty mista!!!

Bc. Eva Brunclíková je milá, mimořádně pečlivá a zuby vyčistí opravdu důkladně.Ošetřeni provádí tak, že není nepříjemné.Jsem nadmíru spokojená.Vše dělá s citem a vysvětluje jednotlivé kroky.Rozhodně doporučuji i těm, kteří mají strach ze zubaře.Děkuji za pěkný úsměv a přeji spoustu spokojených zákazníků.I.Oubrechtová

Profesionální přístup,velice milá a pečlivá!Už se těším na další návštěvu ,a všem paní Brunclíkovou doporučuji!!!!

V minulosti jsem byl 2x na jiném místě a nebyl jsem přesvědčen o užitečnosti. Nyní na popud přítelkyně jsem navštívil paní Brunclíkovou a byl jsem velmi příjemně překvapen skvělým přístupem, bezbolestností, viditelným výsledkem! Rád dobrovolně za 1/2 roku zopakuji a všem váhajícím doporučuji...

Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byl na doporučení svého lékaře, poprvé v životě. A po této zkušenosti rozhodně ne naposled.
Vyzvedl bych příjemné prostředí, velmi dobré vybavení ordinace a ohleduplný přístup paní hygienistky k mým citlivým zubům. A co je nejdůležitější, návštěva splnila svůj účel a zuby mi připadají nejen bělejší, ale hlavně zdravější. Moc díky.

Naprosto skvělá, hodná a příjemná paní. Vše vysvětlí a veškerá péče je opravdu bezbolestná. Dá si hodně záležet na kvalitě a vše vysvětlí, obdaruje poctivým kartáčkem a vyvrátí i spoustu mýtů a nesmyslů ohledně čištění zubů. Chodíme tam i s dcerou a jsme spokojeni oba dva. Ceny naprosto v pohodě, rozhodně poměr cena - kvalita ten nejlepší, jaký jsem mohl očekávat

Profesionální přístup,kvalitni a bezbolestná péče.Byla jsem velice spokojená a vřele všem doporučuji.

Trpeliva a empaticka,i pres nedávno vytrženy zub velmi citlivá.Chvalim vysokou profesionalitu a špičkové vybaveni ordinace,které zvyšuje prestiž ordinace.Vstřícný a jemná i k dětem,spousta dárků a motivace pro děti!

• Diagnostika stavu chrupu, dásní, měkkých tkání a sliznic

• dentální hygiena