Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků

Bc. Eva Brunclíková je milá, mimořádně pečlivá a zuby vyčistí opravdu důkladně.Ošetřeni provádí tak, že není nepříjemné.Jsem nadmíru spokojená.Vše dělá s citem a vysvětluje jednotlivé kroky.Rozhodně doporučuji i těm, kteří mají strach ze zubaře.Děkuji za pěkný úsměv a přeji spoustu spokojených zákazníků.I.Oubrechtová

Jihomoravské nám. 1098/1, OC Slatinka ( Albert ) ordinace v 2. patře, Brno
CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU (mapa)

Hotovost

Dentální hygiena 1. návštěva včetně vhodného zubního kartáčku a dvou mezizubních kartáčků (od 930 kč)

Každá následující návštěva v pravidelném intervalu po půl roce (od 680 kč)

Domácí bělení zubů (od 4 500 kč) +6 Více

Bělení zubů - kombinace domácího + doladění odstínu (od 6 000 kč)

Air - flow ( pískování ) odstrnění pigmentace (od 600 kč)

Ošetření citlivých krčků zubů (od 200 kč)

Bc. Eva Brunclíková Profesní profil Střední zdravotnická škola Merhautova Brno- obor zubní technik Obchodní akademie Emila Holuba Ortodoncie- a...

• diagnostika stavu chrupu, dásní, měkkých tkání a sliznic

Profesionální přístup,velice milá a pečlivá!Už se těším na další návštěvu ,a všem paní Brunclíkovou doporučuji!!!!

V minulosti jsem byl 2x na jiném místě a nebyl jsem přesvědčen o užitečnosti. Nyní na popud přítelkyně jsem navštívil paní Brunclíkovou a byl jsem velmi příjemně překvapen skvělým přístupem, bezbolestností, viditelným výsledkem! Rád dobrovolně za 1/2 roku zopakuji a všem váhajícím doporučuji...

Umístění: CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byl na doporučení svého lékaře, poprvé v životě. A po této zkušenosti rozhodně ne naposled.
Vyzvedl bych příjemné prostředí, velmi dobré vybavení ordinace a ohleduplný přístup paní hygienistky k mým citlivým zubům. A co je nejdůležitější, návštěva splnila svůj účel a zuby mi připadají nejen bělejší, ale hlavně zdravější. Moc díky.

Naprosto skvělá, hodná a příjemná paní. Vše vysvětlí a veškerá péče je opravdu bezbolestná. Dá si hodně záležet na kvalitě a vše vysvětlí, obdaruje poctivým kartáčkem a vyvrátí i spoustu mýtů a nesmyslů ohledně čištění zubů. Chodíme tam i s dcerou a jsme spokojeni oba dva. Ceny naprosto v pohodě, rozhodně poměr cena - kvalita ten nejlepší, jaký jsem mohl očekávat

Profesionální přístup,kvalitni a bezbolestná péče.Byla jsem velice spokojená a vřele všem doporučuji.

Trpeliva a empaticka,i pres nedávno vytrženy zub velmi citlivá.Chvalim vysokou profesionalitu a špičkové vybaveni ordinace,které zvyšuje prestiž ordinace.Vstřícný a jemná i k dětem,spousta dárků a motivace pro děti!

Mám panickou hrůzu z každé návštěvy u lékaře. Z návštěvy zubní ordinace, asi 100 x větší. Lidský přístup Bc. Evy Brunclíkové je naprosto profesionální. Všem vřele doporučuji.

Každá následující návštěva v pravidelném intervalu po půl roce

od 680 kč

Ošetření citlivých krčků zubů

od 200 kč

od 200 kč

CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

Instruktáž pacienta s fixním aparátem

od 300 kč

od 300 kč

CENTRUM ÚSMĚVŮ - SPECIALISTA NA VAŠI DENTÁLNÍ HYGIENU

Program prevence u dětí - vč. výživového poradenství

od 400 kč

od 400 kč