Ortopedická ambulance
Mikoláše Alše 1517, Teplice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Bohužel pan doktor Knoblauch už není mezi námi .Byl to nejlepší ortoped a člověk .Zachránil mé dcerce nohu :-( Těžko ase nám bude hledat náhrada.

Souhlasím s předchozím názorem,pan doktor už je za svým zenitem,pokud má posoudit něco vážnějšího,nezvládá.Mám dvacet let uznanou nemoc s povolání na pravou ruku plus dva roky invalidní důchod na to samé,přestěhovala jsem se do Duchcova a hledala nového lékaře.Pan doktor bez jakéhokoliv vyšetření napsal,že nemám nárok na nic,takže nedoporučuji!!!

lidsky a umi.

Nejlepší a děsně šikovný

Super, vždy spokojenost.

pomohl mi...

Je skvělý,šikovný, příjemný,prostě nejlepší.Vždy ho ráda vidím,pomáhá mi to.

Jezisi ten lekar nevi o cem mluvi. Memu synovi cpal frejkovu perinku jenom na nedovinuta jaderka v kycli. Zadny jiny problem tam nebyl. Pry se vyvoj musi urychlit. Nechapu proc, chce neco urychlovat. Vyvoj jaderka trva i rok.
Na moje odmitnuti mi bylo vyhrozovano soudem. Takze si hledam noveho detskeho ortopeda. Tenhle obstarozni doktor, ktery si mysli, ze mu nikdo nemuze oponovat. Jestli takhle leci vsechny pacienty, tak to uz se nedivim nicemu.
Jedine k cemu nemam vyhrad je jeho chovani, je velmi prijemny, ale to je na doktora velmi malo. Prijemna muze byt i prodavacka v zelenine.

nejlepsi ortoped a velmy prijemnej clovek

Je to velmi dobrý lékař,vstřícný a vždz mně vyslechne.To je také dost důležité.