Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
5 názorů

K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šla s problémovým znamínkem, které se mi do rána zvětšilo až čtyřnásobně. Zprvu jsem nechápala, že jde opravdu o doktorku, jak promluvila bylo to ještě horší. Prohlížela mi znamínko a nahlas si povídala: "To je divný, já to nechápu, co to je apod. " ...tyto slova ve mě nevyvolávali moc důvěry. Pak přinesla nějakou mastičku a zkoušela, co to s tím udělá. Dokonce se mi pokoušela bolestivé znamínko prasknout! Nakonec jsem odcházela s tím, "že se to snad ztratí". Už nikdy bych k paní doktorce nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

po telefonické domluvě mě přijala paní doktorka ještě ten den, nikde jinde se mi nepodařilo se objednat tak rychle a opravdu jsem nebyla ve stavu, kdy bych mohla měsíc čekat. Také mě velmi potěšil milý přístup sestřičky, která mě i navedla, kde paní doktorku přesně najít. Paní doktorka mi napsala léky a už za dva dny bylo po problému. Jsem ráda, že jsou ještě ordinace, kde se týdny nečeká.


J
Ověřeny pacient

Dnes jsem byl poprvé u paní doktorky. Byla ochotná, vtipná a příjemná a vyšetření proběhlo v pořádku. Sestřička byla také velice ochotná a vše působilo dobře. Mám z návštěvy dobrý pocit.


E
Ověřeny pacient

k Mudr.Dostálové chodím asi 5 let, mam fytofotodermatitidu na kterou bohuzel kazdy rok zabira neco jineho, paní doktorka je vždy ochotná pomoci a hledá co by bylo vhodné. Občas působí nepříjemně a odtažitě, ale odpovídá na vše a vysvětluje na co se zeptám.Určitě doporučuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je extrémně neochotná a bohužel i neschopná. Neumí snad ani pacienta pořádně vyšetřit, jen se zeptá co chcete... prostě nechápu jak získala titul MUDr. Navíc máte pocit, že ji děsně obtěžujete. Můj zdravotní stav se jen zhoršoval. Musela jsem změnit lékaře, jsem teď velmi spokojen. Od ní raději co nejdál pryč...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti