Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Cihlářská 263, Chotěboř
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Dobry den, paní Doktorka i sestricka jsou obe skvele. Nemam nikdy dobry pocit,kdyz musim k lekari, ale po vstupu k Vam je to vzdy v poradku. Vyslechnete,pomuzete,chapete. Za me tedy urcite jedna z mala skvelych ordinaci.

M

Výborná lékařka, vlastně obě, velice příjemné a velmi příjemná i sestra. Možná by nebylo od věci, když má někdo jiný názor, aby se také podepsal, nebo ještě lépe změnil lékaře.

Ověřeny pacient

Super lékařka výborná sestra - vynikající zastupující lékařka. Naprostá spokojenost jak s přístupem tak se zájmem o pacienta.

Kdo si dovolí hodnotit sestru v ordinaci praktického lékaře, kde každou minutu buší na dveře někdo "důležitý" nemá páru o čem mluví. Ve zdravotnictví se prostě nedá plánovat jako při výrobě ponožek. Super doktorka a super sestra s porozuměním.

H

Nemůžu si vůbec stěžovat. Je to nejlepší doktorka kterou znám. A když se Vám nelíbí její způsob ordinování tak to zkuste sami a uvidíte jak je to náročné. Řekla bych, že si stěžují jen ti co nejsou patřičně vzdělaní nebo ti co nemají v sobě kousek citu....

Š

líbí se mi její přístup k pacientovi.

U

Vynikající lékařka. Vstřícná, příjemná, pečlivá, nic nezanedbá.Sestřička skvělá, má vynikající paměť, dokáže člověku poradit i po telefonu. Všem jen doporučuji.

R

Přidám se také k těm co doktorku Pátkovou chválí.Jak už je s příspěvků patrné, lidem vadí dlouhé čekání, to i mě.Ohledně sestry i tam s příspěvky souhlasím ta na rozdíl od paní doktorky má co dohánět.

C

Je to výborná lékařka a na sestru si taky nemůžu stěžovat-každá odvádí svoji práci důsledně a že tam jsou delší čekací doby to holt musíte skousnout-Víte co jim tam chodí lidí?? Odpovím: Hodně ! Tak se na ně nezlobte že chvíli déle (i když přes objednání) čekáte v čekárně.

Až na to že jsou zde dlouhé čekací doby v čekárně,neboť i sestra je velmi pomalá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti