Ordinace praktického lékaře
Cihlářská 263, Chotěboř

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Přišel jsem před osmou hodinou ráno, v čekárně byly 2 lidé. Po nich později přišlo postupně asi ještě 8 lidí a všechny braly přede mnou... O půl desáté, když už v čekárně nebyl nikdo, přišel mladý chlap, kterého taky vzali přede mnou. Po každém pacientovi si sestřička s paní doktorkou dělají zhruba 5 - 10 minut pauzu a ještě je v čekárně slyšet, že se neustále vybavují o soukromých záležitostech. V 10 hodin, tedy po 2 hodinách čekání se mě sestra zeptala, jestli jsem objednaný ( nikde nejsou uvedeny hodiny vyhrazeny pro objednané pacienty) a byla velice arogantní. Také se jí zjevně nelíbilo, když jsem ji slušně řekl, ať se nezlobí, že problém se kterým jsem přišel bych raději řekl až paní doktorce a ne veřejně v čekárně. Sestra beze slova zavřela dveře. Odešel jsem a už se sem nikdy nevrátím. Toto chování je opravdu neskutečné, nemám už slov.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Dobry den, paní Doktorka i sestricka jsou obe skvele. Nemam nikdy dobry pocit,kdyz musim k lekari, ale po vstupu k Vam je to vzdy v poradku. Vyslechnete,pomuzete,chapete. Za me tedy urcite jedna z mala skvelych ordinaci.

Výborná lékařka, vlastně obě, velice příjemné a velmi příjemná i sestra. Možná by nebylo od věci, když má někdo jiný názor, aby se také podepsal, nebo ještě lépe změnil lékaře.

Super lékařka výborná sestra - vynikající zastupující lékařka. Naprostá spokojenost jak s přístupem tak se zájmem o pacienta.

Kdo si dovolí hodnotit sestru v ordinaci praktického lékaře, kde každou minutu buší na dveře někdo "důležitý" nemá páru o čem mluví. Ve zdravotnictví se prostě nedá plánovat jako při výrobě ponožek. Super doktorka a super sestra s porozuměním.

Nemůžu si vůbec stěžovat. Je to nejlepší doktorka kterou znám. A když se Vám nelíbí její způsob ordinování tak to zkuste sami a uvidíte jak je to náročné. Řekla bych, že si stěžují jen ti co nejsou patřičně vzdělaní nebo ti co nemají v sobě kousek citu....

líbí se mi její přístup k pacientovi.

U

Vynikající lékařka. Vstřícná, příjemná, pečlivá, nic nezanedbá.Sestřička skvělá, má vynikající paměť, dokáže člověku poradit i po telefonu. Všem jen doporučuji.

Přidám se také k těm co doktorku Pátkovou chválí.Jak už je s příspěvků patrné, lidem vadí dlouhé čekání, to i mě.Ohledně sestry i tam s příspěvky souhlasím ta na rozdíl od paní doktorky má co dohánět.

C

Je to výborná lékařka a na sestru si taky nemůžu stěžovat-každá odvádí svoji práci důsledně a že tam jsou delší čekací doby to holt musíte skousnout-Víte co jim tam chodí lidí?? Odpovím: Hodně ! Tak se na ně nezlobte že chvíli déle (i když přes objednání) čekáte v čekárně.