Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.
Dlouhá 108, Hradec Králové

Navštěvoval jsem pana doktora 20 let, společně s celou moji rodinou. Poté maminka měla podezření na pochybení, kde ji zub bolel dva roky a doktor Eliáš s tím nedokázal nic udělat, jen stále hledal výmluvy. Objednala se k jiné lékařce a ta objevila veliké pochybení nejen u tohoto zubu. Poto i já na další preventivní prohlídku šel k jiné lékařce, která mi objevila velké množství kazů, špatně udělané plomby (převislé, vyžvýkané, nedržící) a začínající paradentózu. Mám za sebou již 5 návštěv a mnoho dalších mě čeká. Podotýkám, že k panu doktorovi jsem chodil na pravidelné preventivní prohlídky.
Ostatní názory se shodují v tom, že vše v pořádku, i já měl ten pocit dvacet let.
Zkuste se nechat zkontrolovat jinde, aby nebylo již příliš pozdě.

Navštěvuji pana lékaře posledních 10 let a vždy bylo vše v pořádku, několikrát mi vrtal a plomby stále drží bez problému.

Připadá mi, že pan Eliáš má větší starost o mé zuby než já :-). Určitě spokojenost. Vše vysvětluje, ukazuje, péče na 1*. Petr

Spokojenost

Také naprostá spokojenost. Jsem u pana doktora již 11 let. Je ohleduplný, citlivý, pečlivý, vždy vše podrobně vysvětlí.

Velice precizní jak technicky tak esteticky, příjemný až něžný přístup k pac.

Minimalne 13 let navstevuji toto pry velmi dobreho hradeckeho lekare.Musim vsak konstatovat,ze je to rok od roku horsi,mrzi me jen, ze vazny problem se zubem jsem mu pred nekolika lety odpustila a zustala jeho pacientou. OMYL. Nyni po pravidelnych preventivnich prohlidkach jsem s pochybami radeji navstivila zcela kontrolne jineho lakare. ZDESENI. Vysledek, pet kazu a 2-3 zuby k extrakci. Zjistila jsem, ze s praci pana dr.Eliase nejsem nespokojena sama.
VAROVANI VSEM.

SR

Z mé strany velká spokojenost

Naprosto perfektní zubař

Dcera si stěžovala na bolest tváře. Ve 4 letech nevěděla, že ji bolí zub. Pan doktor řekl, že tam má kaz, ale od zubu to není. Objednal ji za měsíc. Za 14 dní jsme jeli na pohotovost. Měla zvýšenou teplotu a zánět okostice. Zub musel ven. Ani 2 injekce nepomohli od bolesti. Bylo hrozné ji držet na klíně. Brečela jsem s ní. Byl to hrozný zážitek. Na 10 dní dostala antibiotika.