300 Kč

800 Kč

800 Kč

100 Kč

Zubni ordinace Kněževes

2004 – absolvent stomatologie Dněpropetrovské státní lékařské akademie, Ukrajina
2009 - Poltavska Stomatologicka akademija.Odbornost ortodoncie...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubni ordinace Kněževes

Byla jsem u paní doktorky poprvé. Jsem obrovský srab,který to hodně zanedbal,právě z obrovského strachu. opravdu to nic neřeší...pokud naleznete tak hodnou paní doktorku jako já,tak to už je poloviční úspěch. paní doktorka i sestřička jsou moc hodné. paní doktorka je opravdu empatická a mluví na rovinu. všem moooc doporučuji.

Děkujeme moc)))

Umístění: Zubni ordinace Kněževes důvodem bylo zanedbání prevence

Dobrý den, rád bych tímto způsobem poděkoval paní doktorce i zdravotní sestře za skvělý přístup. Nejsem nejmladší a návštěvě stomatologické ordinace jsem se vyhýbal, jak to šlo. Až nastal čas, kdy jsem byl nucen svěřit své problémy do rukou odborníka a bohužel, ne všude jsem se setkal s ochotou... až vše vyřešila má dcera (díky), která našla ordinaci paní doktorky poblíž bydliště, využila možnosti volného termínu v krátké době, objednala sebe, mého vnoučka i mně...překvapil mě ochotný přístup, úžasné jednání a rychlé vyřešení mého problému! Děkuji ještě jednou a přeji hodně zdraví a spokojených pacientů. S pozdravem Z.Kapitan

Děkujeme moc.

Pani doktorka a sestricka jsou andele :) jsem rada, ze jsem narazila na tak super zeny. Navsteva zubare uz pro me neni tak stresujici. Dekuju moc a rada doporucuji :) Pavla

Děkujeme

K pani doktorce chodim pravidelne a mohu jen a jen doporucit. Dle meho nazoru je to nejlepsi zubarka jaka muze existovat. Pristup uzasny, nema problem komunikovat i mimo pracovni dobu. Objednani rychle, proste jen sama chvala. Diky pani doktorce, ale i sestricce se konecne mohu pochlubit nejen krasnymi zoubky, ale i tim, ze se uz diky nim zubaru nebojim. Pokazde odchazim s usmevem, protoze se u nich clovek i zasmeje a pobavi. Proste jsou nej! Dekuji moc Hasova

Dr. Elena Liashenko

Jste hodna,dekuji moc.Taky mam vas rada.

Velka spokojenost, pani doktorka i sestricka jsou velmi sikovne, profesionalni pristup k pacientum, za mne uz jedine tahle! Uz ted se velmi tesim na dalsi navstevu. Vrele doporucuji dale ;-)

P. Z. V.

X

Paní doktorka je velmi šikovná,ochotná,vstřícná.Vždy je nám ochotna pomoci.Velmi příjemná k dětem.
Můžu jen a jen doporučit!!!!

Doporučuji.pečlivý přístup a sdelení informací.příjemná pani zubařka i sestřička..pomohli mi od akútní bolesti a taky strachu ze zubařů..pokud nezabere první injekce trpělivě čekají a píchnou klidne další..jsem ráda,že jsem natrefila na tuhle ordinaci.děkuji Andrea

dekuji

Doporučuji! Luxusní přístup, příjemná paní doktorka, špičkově vybavená ordinace! Luxusní objednací doba! :-)

Děkuju)))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

pani doktorka velmi dobra jsem velmi spokojena hezky pristup k pacientum což na tom hodne zaleži!!!jen doporucuji !!!!:)

Děkuju)))

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Dobrý den. Máte rtg zubu? Nemůžu nic konkrétního říct. Pokud nevidím jak to vypadá. Hezký den

Dr. Elena Liashenko

Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den. Objednejte se prosím. Uděláme rtg a dohodneme co a jak. Dekuji