Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Neuvěřitelná ochota poskytnout co nejlepší péči a vyjít pacientovi vstříc. Přes množství pacientů úsilí vyšetřit pacienta důkladně.

Umístění: Poliklinika Palackého kontrola po plicni embolii

Jsem lecen na revm.artritidu.Zaclo mne bolet na prsou a zacal jsem odkaslavat drobny hlen zbarveny krvi.Byl jsem odeslan k obvod.lekarce a od ni k odbornemu vysetreni dr.Guettlerove,vysetreni probehlo standarte,byla mi predepsana antibiotika a priblizne za ctyri tydny jsem mel prijit na kontrolu. Antibiotika zrejmne zaucinkovala,hlen byl bez krve,obcas mi ale pobolavalo na prsou.Den pred nasledujici kontrolou,byla nedele se ni znacne pritizilo,dech atd.Nasledujici den pri prohlidce poslan rengen plic a nasledne do nemocnice.absolutne zadna informace o mem zdrav.stavu a riziku.V nemocnici Bulovka se lekari podivili ,ze mi dr. G.neposlala sanitkou, mne napojili hned na kyslik ,na CT. V nemocnici jsem pobyl 12 dni lekari i ostatni personal se ke mne chovali velmi profesionalne,jsem lecen Eliquises a mam jej uzivat set mesicu.Ted asi po peti mesicich lecby opet dusnost,problem s dychanim atd.Obv.lekar mi poslal k dr.Guettlerove,kde misto vysetreni zacla dr.resit cenu Eliquisu,i kdyz to nerekla,vyznelo,ze kdyz je mi 69 let,tak by se mne drahy lek nemel predepisovat a kdyz jsem se ohradil rekla mi,nechapu proc mi Vas ke mne obv. lekarka poslala,jeji slovni vyjadreni uz hranicilo s hrubosti a nevysetrila mi a poslala pric.Z jejiho jednani at si kazdy udela usudek sam,podavam na ni stiznost zrizovately poliklininiky v Palacke ul.Rozhodne dr.Guettnerovou nedoporucuji.

Velmi prijemny profesionalny pristup, vysvetlila, uklundila. Viac takych lekarov, ktorí vedia ako s pacientom, ktoreho nieco trapi.

Příjemná, rychlá, ochotná, pečlivá, můžu vřele doporučit,provedla detailní vyšetření. Nemohu si vynachválit ochotu a spolupráci.Sama zavolala a informovala o výsledcích

Paní doktorka byla velice příjemná, chápavá a provedla detailní vyšetření. Nemohu si vynachválit ochotu spolupráce, při vyšetření seniora. Doporučuji.

S takovouto neochotou jsem se jeste nesetkal. Pani doktorka me polozila telefon s tim, ze na me nema cas, protoze konci za pul hodiny!!! Argumentoval jsem tim, ze se me spatne dycha a ze bych opravdu potreboval pomoci, ale pani doktorka me opet polozila telefon. Ani jsem ji nestacil vysvetlit, ze mohu byt za ctvrt hodiny u ni. Tak jsem se vydal presto do ordinace - nic jineho me nezbyvalo, potreboval jsem recept. Prisel jsem na posledni chvili - tedy spise pribehl, deset minut pred zaviraci dobou, ale v ordinaci jiz nikdo nebyl. Asi si dokazete predstavit, v jakem stavu jsem pote dorazil na ambulanci na bulovce. Zvazuji podani stiznosti na neposkytnuti zdravotni pece.

Kdykoliv jsem potřeboval pomoc, setkal jsem se v této ordinaci s nevšední ochotou.

S horečkou a zánětem průdušek jsem čekala v čekárně skoro dvě hodiny, zatímco v ordinaci byla 1 paní a v čekárně přede mnou další paní, dále došli 2 pacienti s rentgenovým snímek, kteří šli do ordinace přede mnou. Prostoj mezi pacienty je i 20 minut, lékařka řeší telefonáty, které nesouvisí s její náplní práce. Doporučila mi lék, který měla ve skříňce s tím, že je to antibiotikum po 24 hodinách. Chtěla jsem něco účinného, co rychle zabere, tak se zeptala, co si teda představuji. Říkám, že takový lék, abych tady za týden neseděla s tím samým zánětem znova, jako se to stalo po neúspěšné týdenní léčbě zápalu plic špatným lékem před 3 lety. Tak mi s neskrývanou nechutí vypsala recept (bohužel neprodala svůj lék, z kterého má provizi, že...) a nejen, že se ani nezeptala, zda potřebuji neschopenku, nepozvala mě ani na standartní kontrolu za týden, a navíc doporučila, že když se mi něco nelíbí, že už příště chodit nemusím. Celkový dojem: hluboký nezájem, povrchnost, velmi pomalá práce a neetické jednání. Odesla jsem si recept po celkovém pobytu u lékařky 2,5 hodiny s celkem vyřízenými 4 pacienty. Jak se uživí tímto způsobem? asi uživí....

Po zkušenostech s více lékaři, mohu tuto lékařku jen doporučit. Milá, vstřícná, chápavá. Ráda jsem se k ní, po zpětném přestěhování k Praze, vrátila.