MUDr. Eduard Vojta

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž

Praktický zubní lékař
Koryčanská 47, Střílky

608 770 785

nejlepsi zub.lekar.ktereho znam.dokaze vysvetlit a pomoct pacientovy zachranit zuby.takovich by melo byt vic.a dekuji za jeho peci.ZEMCIK

Velmi dobrý přístup, spokojenost. Jemný k dětem, vždy vše odborně vysvětlí. Být u něho je bez stresovou záležitostí.

Vynikající zubař, s takovým jsem se ještě nesetkal.

Pan doktor a jeho žena jsou SUPER! Péče vynikající,odborná a ještě se skvěle pobavíme a zasmějeme,pokud nemám vrtačku v ústech :-). Není takových odborníků a příjemných lidí mnoho.Chodíme k němu celá rodina a nemůžeme si je vynachválit i co se péče týká. Koutská Iva

Bydím ve Střílkách, byla jsem u pana doktora jednou s bolestí a odešla jsem mu z křesla,hrozný přístup, zásadně neumrtvuje,již nikdy, horor, spousta lidí si stěžuje, ale nechce se jim nikam dojíždět, odešla jsem k paní doktorce Franckové do Zdounek a to se nedá vůbec srovnat,perfektní.

Dr.Vojta je velmi ohleduplný,s pacietem pomluví,vysvětlí a při práci je jemný.Jako jediný nás zařadil mezi své klienty když jsme se přistěhovali s manželem z Karviné,při akutní záležitosti jsme ošetření bez zbytečného prodlení.

S panem doktorem jsem plně spokojena,i ma rodina.Mam 2 male kluky a není to s nimi jednoduche,ale pristup pana doktora se sestrickou k nim je vyborny.A od te doby co k nemu chodim,tak se nebojim.Jen doporucuji.

Vynikajúci odborník!!! Veľmi pekne mu dakujem že ma prijal medzi svojich pacientov a za to že mi dal do poriadku môj zničený chrup.

kvalitní přístup a jednání, vysvětlí, poradí, vyhovující ordinační hodiny

Nejlepší stomatolog co znám, všechno ochotně vysvětlí, popř. ukáže, když ho o něco poprosíte, tak to rád udělá. Když se přece jen stane, že vám způsobí bolest, je na něm vidět, že ho to upřímně mrzí, a to se už nemusí ani omlouvat. Od té doby co ho znám, jsou mé zuby jako v bavlnce!!
A je to poprvé co chodím k zubaři ráda:)