Edita Dragančevová, praktický lékař Děčín

MUDr. Edita Dragančevová

Praktický lékař Více

Čs. Legií 10, Děčín
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Názory

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nedoporučuji lékařku!
Smluvený termín a čas nedodržuje a poslední návštěva na očkování,kterou si s vámi domluví si ani nezapíše a není přítomna v ordinaci.Neempatická lékařka,kterou váš zdravotní stav nezajímá.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Nedoporučuji registraci u této lékařky. Je neempatická, arogantní. Chová se neprofesionálně a její chování je za velmi za hranou lidskosti. Tvrdila mi, že mám hodnoty železa v pořádku, a odbyla mě mavnutím ruky, ale ve výsledcích z laboratoře ho ani nenechala otestovat. Můj následný test jako samoplátce, ve stejné laboratoři kam posílá vzorky ona, prokázal hodnoty velmi nízké. Paní doktorka však nedbala mé anamnézy, a mých dlouhodobých potíží s jeho nedostatkem. Omylem jsem se registrovala u ní, protože jiný lékař zde v té době nepřibíral...a dnes jsem se opět během návštěvy v ordinaci zklamala a naznala že všichni jež si na ní stěžují, to činí zcela oprávněně.

Osobně nedoporučuji registraci!!!
Odbornost nejsem schopen posoudit, ale profesionální jednání je katastrofální. Paní doktorka je velmi náladová, až arogantní. Když má dobrou náladu a nic moc nepotřebujete, třeba jen výpis, předepsat léky apod., je vše v pořádku.
Nemocný jsem u ní byl pouze dvakrát, vždy s banální virózou. Vždy předepsala antibiotika. Samozřejmě bez odběru krve a bez bližší kontroly. Doslova řekla, že na spocené lidi nešahá...že je lékařka s vysokou školou.
Má poslední návštěva, kdy jsem přišel na kontrolu po týdenním užívání antibiotik a na konzultaci krevního obrazu, který byl mnou vyžadaný kvůli preventivní prohlídce, nikoliv kvůli užívání antibiotik, dopadla špatně.
Místo pozdravu pouze ,,Co chcete?''. Klasika. Uvedl jsem tedy výše popsaný důvod návštěvy. Lékařka se mě zeptala, zda chci ještě něco předepsat. Má odpověď, že nevím, jelikož nejsem lékař, byla asi špatná.
Sestra jí podala mé krevní výsledky a ty byly bez jediného pohledu založené do karty. Na můj dotaz, zda byly antibiotika nutné, neodpověděla. Poté mně došlo proč. Nevěděla totiž, jaké mně předepsala. Ve zdravotní dokumentaci zapsané nebyly (při předepisování to během mého minutového pobytu v ordinaci asi nestihla) a musela dohledávat recept.
Následoval dotaz, zda chci předepsat kortikoidy. Jsem laik a opět jsem odpověděl špatně...že ona je lékařka. Na dotaz a zároveň konstatování, že pokud jsem si to nevyhledal na internetu já sám, nejsem tedy důsledný pacient a nezajímám se o své zdraví, jsem neměl co odpovědět. Z jejího projevu jsem cítil velmi podrážděný a arogantní tón.
To jsem již nevydržel a naposledy se zeptal, zda to myslí vážně.
Vzal jsem si průkaz pojištěnce a odešel jsem.
Paní doktorka byla absolutně neschopná profesionální konverzace s pacientem a už pouze toto chování, i kdybych nebral v potaz její odbornost, je důvodem odchodu.
Nikdo se nemusí nechávat takto ponižovat!!!
Vím, že práce s lidmi je náročná, ale koho to nebaví, ať to jednoduše nedělá. Často jsou pacienti nespokojení, protože lékař nedělá, to co chtějí a často přehánějí. U mne se ale jednalo o banální návštěvu při nemoci a preventivní prohlídku.
Okamžitě jsem se přehlásil k jinému lékaři a totéž radím i ostatním. Samotný fakt, že vždy přijímá nové pacienty je varováním!!!

Byl jsem na pohotovosti kde zrovna sloužila paní doktorka Dragančevová. Měl jsem teploty (39.5), bolest v krku, zimnici, bolesti zad a kloubů.... Vůbec mě nevyšetřila, ani tu teplotu mi nezměřila pouze mi změřila tlak a napsala antibiotika. Na to že mě bolí záda mi řekla ať neležím... Na dotaz jestli mám na bolest v krku použít třeba kloktadlo nebo něco takového mi odpověděla, že jsem na pohotovosti ať si to vyřeším se svojí obvodní lékařkou... Než dopsala lékařský nález (o dvou řádcích), tak už jsem měl vystavený doklad na zaplacení poplatku. Co dodat? Takovou lékařku si můžeme jen přát... :-(

Je to nejlepsi doktorka, kterou si clovek muze prat. Je vstricna a hlavne posloucha lidi a snazi se pomoci. Nikdy bych ji nemenil

Od paní Dragančevové jsem už před rokem odešla,protože jsem už nesnesla abych se doprošovala o vyšetření a cokoliv málo mi bylo paní doktorka mi psala ihned antibiotika.Myslím si že je dobrá když nejste nemocní a chcete jen napsat léky,nic víc totiž neumí,vůbec jí nedoporučuji dalším pacientům,o sestře ani nemluvím.Postarší dáma dost nabroušená,když zaklepete na dveře a chcete se jen zeptat na maličkost je schopná vám před všemi v čekárně vynadat jak spratkovi..Takže shrnuto,pokud jste zdravej člověk a nemarodíte doporučuji,léky psát umí,zapoměla jsem zmínit pokud máte na doktorku jen dotaz zaplatíte 30kč...takže vybírat peníze umí také,ale pokud vám něco je,je až nebezpečné mít za doktorku paní Dragančevovou..Lidi najděte si čas je to chvilka a najděte si pořádného doktora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Přeji dobrý a úspěšný výběr,který jakýkoliv bude lepší.

NEEXISTUJE ČLOVĚK TEN, ABY SE ZAVDĚČIL LIDEM VŠEM.........

S touto paní doktorkou můžou být spokojeni jen ti co nejsou nemocný a nebo nemotřebují prohlídku.Její přístup k pacientům je nelidský až arogantní.Už má matka sní měla problémy.Celou dobu dobrý a jak začala být nemocná tak to začlo.Já k doktorovi normálně nechodím. Jen když je to fakt nutný.A když k ní jdu cca jednou za dva roky. Tak to fakt stojí za to. Pokaždé mám větší tlak.Opravdu je to exemplář k zamyšlení.

NEDOPORUČUJI SE NÍ PŘIHLAŠOVAT.

Paní doktorka je příjemná , ale spíše mám vždy pocit že jsem v kanceláři u příjemné úřednice .Vyšetření se většinou skládá pouze z dotazu zda chcete napsat nějaké léky . S kritikou ohledně vybírání poplatků souhlasím , zaměření paní doktorky na finance je citelné , osobně mi to nevadí , pokud by byla péče lepší , zaplatila bych klidně víc , takto to beru jako poplatek za úřednický úkon.

Anamnéza se skládá z několika důležitých otázek,ohledně vašeho zdraví,vašich dětí,rodičů a příbuzných....doopravdy nechápu kritiku,že je vám tohle proti srsti,pokud někdo uýmí zacházes netem umí si i najít informace o anamnéze....lidi pokud už kritizujete tak se zamyslete nad tím jak se v čekárně a v ordinaci dokážete arogantně chovat!!!!