MUDr. Dušan Koščik

Ortoped Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Klaudiánova nemocnice, ortopedická ambulance
V.Klementa 147, 29350, Ml.Boleslav, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Za me naprosta spokojenost. Sestricka i pan doktor vstricni, vse vysvetlene a operace kolene na moderni klinice probehla naprosto profesionalne. Jeste jednou dekuji pane doktore.

K panu doktorovi jsem se vypravila s nateklym a bolavým loktem. Sestřička milá, Toť vše. Loket nebyl na první pohled v pořádku. Pan doktor pouhým okem poznal, že zánět tam žádný není, modřina která se mi objevila přes celý loket, je důsledkem prasklé žilky . (Od otoku jsem měla brnění až do prstů ) Pan doktor usoudil, že je to věc neurologie, že mám máznout bruf.masti a když to nepomůže, tak jít na neuro. A sbohem šáteček. Ruka bolela a natekla ještě více. Druhý den jsem šla k paní doktorce na chirurgii, vysvětlila situaci a ta mě hned poslala na RTG. Ten ukázal staré neléčené zranění lokte( o kterém jsem ani nevěděla) a zánět šlach. Ihned opich, a ortéza. K panu Dr.už nikdy . Jestli chodí do ordinace po noční službě v nemocnici, tak se nedivím, že ani nevstane od stolu. Katastrofa. MS

K pánovi doktorovi jsem šla na doporučení chirurgie k ortopedovi na Jarov. Byla jsem v nemocnici kde to vypadalo na zanet slach v predlokti. Termin byl 5 dni po zavolani na objednani. Sestřička velmi milá. To je však jedine plus. Mala čekací doba a mila sestricka. A vsak pokud jde o doktora. Pokud bych se nezeptala co chce delat tak mi to ani nerekne. Byl arogantni jako kdyby mu vadilo ze jsem prisla. Prvni navsteva zacala tim ze jsi me po chvilce zavolal do vnitr kde me uvital arogantim pozdravem a nasledne setreni ruky kde co boli. Rekl ze nikdy nevidel ze by nekdo mel zanet slach po celym predlokti. A tak to vyresil tim ze mi rekl ze mi tu ruku napichne nerekl nic a tak jsem se musela zeptat co to znamena. Nerekl mi ani co mi pichne. Ani co se bude dit po tom akorat rekl ze se mi ta ruka ma po tom uvolnit a nebolet. Dal mi ortezu. Nedal mi ani zpravu. Odesla jsem den po tom mi zacala ruka otekat i pres to ze jsem mu rekla na co mam alergii. Zacala me bolet jeste vic coz je opak co mi rekl. Rekl mi ze to bude neco v kloubu ale nevi co. 3 dny nepretrzity bolesti jsem tam sla znovu zase arogantni. Se slova ze tu musim vydrzet ze mi pichl kortikoidy. A ze jento zanet slach a tim pro me moje ucast u neho skoncila. Nejdriv ze to neni zanet slach a pak najednou ze je. Rika opak toho jak to je. A nerika pacientovi dopodrobna co a jak.

Dobrý den pane doktore nejenom že jste pěkně nepříjemný a zlí ale ještě ke všemu jste jako ortoped selhal a jako doktor též. Byla jsem u vás v nemocnici na pohotovosti asi v jednu ráno se strašnou bolestí pod žebry která vystřelovala až do zad. Nejenom že jste mě skoro až seřval co si dovoluji vás otravovat ale ještě jste jako ortoped ani nepoznal že s páteří nic nemám i já jako like jsem pochopila že pokavať mi už doktor před vámi opíchal páteř a i přes to mi je zle že to asi od páteře nebude ani jste se nenamáhal mi vzít krev. Po návštěvě u vás sem byla tak psychicky vyčerpaná že se jela za doktorama do pírkovy nemocnice kde mi zjistili že ta bolest je od žlučníku takže tímto vám děkuji za špatné vyšetření myslím že by jste měl této profese nechat protože k vůli vám jednou někdo blbě skončí nashledanou Sailerová.

Dobrý den pane doktore, trénuji tenis jako vrcholový sportovec (5 hod denně) a mám opakované problémy s SI kloubem v bederní páteři, chodím na opichy kortikoidem, což mi pomáhá, ale za pár měsíců se mi bolesti vrátí...
Slyšel jsem od jednoho sportovce, že užíval nějaký hormon a problém zmizel!
Zajímal by mně Váš nazor na tento způsob léčby!!!
Děkuji za odpověď Jarda Honc