Ord. praktického lékaře gynekologa,
Topolová 1374, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa, Jiný

U pana MUDr. Heborta jsem v péči již od svých 20 let a jsem naprosto spokojená. Vždy se snažil vyřešit můj problém a v žádném případě nikdy nic nepodceňoval, spíše naopak. Pana doktora mohu jen a jen doporučit.

Pacientkou pana Heborta jsem byla pouze kratce a jiz behem teto doby mi bylo jasne, ze v peci tohoto pana bych prinejmensim prisla k ujme na zdravi. Veskere problemy se odehravaly pouze 'v me hlave'. Tak nevim, cim premysli on, ale ja bych v onech mistech svoji hlavu rozhodne nehledala.
Na veskere dotazy se tvaril, ze musim byt strasne hloupa, kdyz takove 'zasadni'veci nevim. Mnohdy jsem mela chut mu polozit par otazek ze sveho, specializovaneho oboru, aby pochopil, v cem spociva ukol specialisty.
Ohodnotila jsem pana Heborta titulem 'nejhorsi'a velice spokojene si za tim uz zrejme navzdy budu stat ( nedej Boze, abych narazila na nekoho horsiho ).

Nejsem typ člověka, co rád někoho haní, ale také přispěji zkušenostmi s tímto "gynekologem". Třeba to pomůže některým ženám od jejich rozhodnutí jít k tomuto "doktorovi". Začala jsem k němu chodit od svých 17-ti let (nyní mi je 31) a po celou dobu mi prováděl běžná vyšetření a předepisoval antikoncepci až do doby, kdy začaly problémy s výtoky (cca ve 27 letech). Stěžovala jsem si na silné svědění a pálení a on mi řekl, ať si tam nesahám!!A to jsem se jako neměla ani mýt? Po použití wc nepoužívat toal. papír abych se "jí" náhodou nedotkla? A co sexuální život? Prostě to svedl na to, že to mám od holení a pak si to mám krémovat,aby to nebylo červené. To tedy byla rada jak prase. Samozřejmě jsem si raději nechala poté každoročně dělat preventivně test na sex.přenosné choroby a infekce za poplatek 220Kč a vždy mi bylo zodpovězeno, že je to v pořádku, že tam sice "něco málo je" ale že je to běžná mikóza a že to jinak nestojí za řeč. Tak jsem v důvěře k němu (je to přeci lékař odborník) odcházela v klidu na duši. To něco málo byla jím dva roky zanedbaná chlamidiová infekce a díky tomu jsem dnes neplodná. Když jsem ho na to včas upozorňovala, že něco není v pořádku, tak mě odbyl pouhou podrážděnou pokožkou z holení. Zlom však přišel ve chvíli, kdy jsem ho požádala při jednom vyšetření o to, že jsem si objevila v okolí poš.vchodu dvě nemalé boule. Nevěděla jsem doposud, co to je a tak jsem měla logicky strach. Řekl, že tam nic nevidí, ať si tam nesahám!! Opět!! Tak jsem mu na to odpověděla, že ať tam zkusí sáhnout. Dokonce jsem mu vlastní rukou ukázala, kde to přesně je. To neudělal a ačkoliv to bylo viditelné i bez dotyku, že tam boule jsou, poslal mě domů. Vyhledala jsem tedy jiného gynekologa, aby mi provedl nezávazné vyšetření a zjistil, co mi je, že si vůbec nejsem jistá výsledkem mého dosavadního gynekologa. Ten mi sdělil, aniž by se mě dotkl, že mám cysty Bartholiniho žlázy, že je to velmi dobře vidět pouhým okem a uklidnil mě, že to má cca každá třetí žena. Poté mi o tom pověděl více. Při další návštěvě mi "MUDr." Hebort s klidem sdělil: "Víte, že máte cystu Bartholiniho žlázy?" No, teď už to vím, řekla jsem mu a také jsem vás na to minule upozorňovala, ale řekl jste mi, ať si tam nesahám!! To už mlčel!! Tečku tomu všemu dodalo neúspěšné dvouleté snažení o miminko. Řekl, ať přijdu i s manželem k němu a udělá mu spermiogram. Z kouta místnosti vytáhl mikroskop a foukl na něj, aby z něj odstranil vrstvu prachu. Už ten pohled nepůsobil vůbec věrohodně, když taková vyšetření se provádějí v laboratořích a né takhle "na koleně". Navíc jak jsem se později dozvěděla, nemá na toto odborné vyšetření oprávnění, tudíž ho nemůže vykonávat. Schrábl tři stovky a my šli s od oka během pár vteřin spočítanýma spermiema a s mylnou představou domů. To také byla poslední návštěva u tohoto "doktora". Jediné pozitivum je moc milá sestřička, která mnohá vyšetření dokonce provádí za něj, když není přítomen.

S panem doktorem i jeho sestřicko jsem naprosto spokojena.

Jsem s panem doktorem spokojená, nejlepší.

Prodělala jsem mininerrupci(šlo podle lékaře o reglaci menstruace)u tooto lékaře.Výkon lze hodnotit jako nepříjemný , o bolesti ele mluvit ,ale uštřila jsem pčes 3000,.Kč a po půl hodině jsem upustila bez obtííží ordinaci.Celý výkon trval asi 2-3 minuty. Doporučuji. Nutno ale vyhledat lékaře za pár dnů po vynechání menses. D.L

Pana doktora mohu jedině doporučit všem ženám, kteří mají některý závažný gynekologický problém. Mně osobně velmi pomohl a jsem mu za to vděčná. Díky nadstandardně vybavené ambulanci je diagnostika potíží velmi rychlá a když jsem projevila zájem, byl mi ochoten vše podrobně vysvětlit.

Pan doktor Hebort a jeho chování ? Asi jak na koho. Já s ním mám několikaletou zkušenost a dle mého názoru by nejraději jen předepisoval antikoncepci. Cokoliv pacientka řekne,je "jen problém v její hlavě", nenamáhá se ani "podívat". Když potřebujete něco vysvětlit, přistane vám na hlavě brožurka se slovy "co bych vám vysvětloval, si to přečtěte". Pokud přijdete "poraněná" a poprosíte ho, aby vyšetření udělal nejdříve opatrně a ručně, tak mu zvláštní radost způsobí to, že na vás vezme ihned kovové nástroje, roztáhne vás a poraní ještě víc, než jste byla. Pokud zasténáte nebo se jakkoliv ozvete, jste hysterka, prý kdyby mu to tady dělala každá, tak by to mohl zavřít. Také rád doporučuje drahou léčbu, kterou pojišťovna nehradí, ta že prý vyřeší váš problém a když už vaše investice jdou k desetitisícům a výsledek žádný, tak se prý máte smířit s tím, že jiné to nebude. Mám-li to shrnout, je Hebort arogantní, práce ho evidentně nebaví, ale vykonává ji, protože nic jiného neumí, je často vzteklý a agresivní. Já už bych k němu nešla.

Dobrý den, čtu tady semtam negativní hodnocení dra Heborta, ale musím s některými z nich zásadně nesouhlasit. Třeba ta paní, co měla nález SYN II poté, co jí Hebort dělal odběr děložní tkáně bez narkózy... No právě! Já jsem u něho totéž podstoupila, protože jsem opakovaně krvácela po sexu a měla jsem dost velký strach, že mám rakovinu (máme rakovinu čípku v rodině). Hebort mi biopsii provedl přímo při preventivní prohlídce, ocenila jsem to, že nemusím extra lítat do nemocnice a hlavně že to bylo bez narkózy!!! (Narkóza je vždy zdravotně riziková.) Můj vzorek naštěstí dopadl na histologii dobře:-), narozdíl od té paní, co si na H. stěžuje, ale může být ráda, že jí ten odběr udělal, jinak by mohla mít rovnou SYN IV, teda rakovinu. Je fakt, že ten odběr tkáně je nepříjemnej, ale četla jsem, že je právě o hodně spolehlivější než pouhej cytologickej stěr. Tak proto dávám Hebortovi 100% plus.

S panem doktorem nemám žádné negativní zkušenosti. Vždy se ke mně choval mile, s dostatkem času a vysvětlení problému. Pokud někdo potřebuje v ordinaci kafe, musí bohužel do kavárny a ne k lékaři. K tomu tedy opravdu, milé dámy, lékař neslouží. Co se týče nějakých zákroků, také mi nějaké dělal v ordinaci, ale vždy se zeptal, zda to podstoupím u něj, nebo půjdu do nemocnice. Vzhledem k tomu, že potřebuji práci a nemůžu jen tak zůstávat doma , většinou jsem přistoupila na provedení zákroku u něj DOBROVOLNĚ.A byla jsem za to vděčná, vždy mi prostě pomohl.A názor milý GYNEKOLOG, nemilý, těžko můžu specifikovat - návštěva tohoto oddělení je pro mne vždy nepříjemná - ale s arogancí jsem se u něj nikdy nesetkala.
Sestřička velmi milá a obětavá. Nemůžu nic vytknout ani jednomu.