Drahoslava Krhounková, gynekolog Most

MUDr. Drahoslava Krhounková

Uložit

Gynekolog Více

77 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chomutovská 2227, Most
Ordinace dětského gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla spokojená, vždy byla příjemná a při vyšetření citlivá a opatrná. Má pěknou útulnou ordinaci. Ovšem jednu sestřičku měla velice nepříjemnou, jak do telefonu, tak při osobním jednání, ale nevím, zda tam ještě pracuje.


J
Ověřeny pacient

Já k paní doktorce chodím několik let,nemohu si na ní stěžovat,přesto,že mám velkou nadváhu,neponižuje mě ,ale pouze upozorní na možné zdravotní potíže,momentálně uvažuji o změně ,ale pouze z důvodu vzdálenosti,opravdu nemohu říci nic špatného Jana ŠEVČÍKOVÁ


K
Ověřeny pacient

Tuto rádoby gynekoložku nedoporučuji nikomu. Právě jsem přešla k jinému lékaři, který je ochotný můj problém řešit. Přešla jsem včas, protože za rok by mohlo být už pozdě.
Dr. Krhounková velice nepříjemná a neprofesionální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Přestoupila jsem k paní doktorce poté, co jsem byla u ní s mojí roční holčičkou na vyšetření ohledně výtoku. Byla jsem z toho vystresovaná, ale paní doktorka ( i sestřička ) byla na malou velmi hodná a hlavně tak šetrná při vyšetření, že to holčička nestačila ani postřehnout. Zeptala jsem se, zda můžu i já být její pacientkou, a tak jsem přestoupila a dojíždím sice 25 km, ale vůbec mě to nemrzí. Paní doktorka ve sympatická, je to odborník, má krásnou ordinaci, minimální čekací dobu a též sestřička je velmi milá.Löfflerová


N
Ověřeny pacient

Rozhodně nikomu nedoporučuji... Když jsem k ní přišla, měla jsem pocit že jsem na návštěvě u generála a ne u doktorky. Na mé poznámky a stížnosti vůbec nereagovala a byla velice nepříjemná. Z celé prohlídky mám velice špatný pocit a naprosto zničenou náladu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Musím říct, že paní doktorka je opravdu jako počasí, což by se jí v její profesi stávat nemělo. Někdy mi přijde, že ji se svými zdravotními problémy obtěžuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

jsem velice spokojená. Z Mostu jsem se odstěhovala a zvažovala jsem zda si najít jiného lékaře v místě bydliště. Jsem tak spokojená, že ani tyto negativní názory mě nepřesvědčily. Paní doktorka je milá, vstřícná a sestřička také. Negativní názor se vždycky najde, u každého. Ono taky pracovat s lidma není žádný med, co si budeme povídat. Pani doktorce přeji pevné nervy a těšim se na další návštěvu.


M
Ověřeny pacient

Já jsem zatím naprosto spokojená, jakýkoli dotaz mi zodpoví, směje se na mně, skvěle komunikuje..Nikdy jsem neměla s ní žádný problém, když jsem chtěla vyšetřit i ultrazvukem na vlastní žádost, samozřejmě mě vyšetřila a vše vysvětlila.. Sestřička je také bezvadná, usměvavá, ochotná. Čekací doba v čekárně, pokud jste objednaní je maximálně 5ti minutová, skvěle to mají zařízené, narozdíl od jiných ordinací, kdy ani nevíte, kdy přijdete na řadu..


T
Ověřeny pacient

nevím co vám všem lidem je,každý z nás a to ruku na srdce má občas špatnou náladu a taky občas nejsme milí na lékaře,kolegy atd ale ještě se nám nestalo aby na nás paní doktorka byla nepříjemná,paní doktorka je vstřícná,umí naslouchat a mnohokrát nám pomohla.a pokud vám něco vadí tak si sakra najděte jiného lékaře a nepište tady takové nesmysli,nikdo z nás není bez chyby ale paní doktorka hodně lidem pomohla a vy co na ní nadáváte tak změntě doktora já si přečíst vaše komentáře tak na vás nebudu milá nikdy.neumíte si vážit dobrých lékařů kteří se nám snaží pomoci,děkujeme vám z celého srdce paní doktorko za vaši laskavost a péči Iva a Alenka


H
Ověřeny pacient

Když jsem u paní doktorky byla poprvé, jednala se mnou jako s prostitutkou, která tím, že se ptá na informace o očkování proti rakovině děl. čípku, si myslí, že jí vyléčí nemoc, kterou už stejně pravděpodobně má (no, na prostitutku rozhodně nevypadám a pochopitelně jí ani nejsem). Byla jsem pak nakonec líná hledat někoho jiného, tak jsem si řekla, že zkusím ještě jednu návštěvu, a to byla velice příjemná a chovala se slušně. Doufám tedy, že to paní doktora nestřídá, a prosím jí, ať si nevybíjí špatný den na pacientkách.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti