Drahoslava Krhounková, gynekolog Most

MUDr. Drahoslava Krhounková

Gynekolog

Chomutovská 2227, Most
Ordinace dětského gynekologa

S paní doktorkou jsem byla spokojená, vždy byla příjemná a při vyšetření citlivá a opatrná. Má pěknou útulnou ordinaci. Ovšem jednu sestřičku měla velice nepříjemnou, jak do telefonu, tak při osobním jednání, ale nevím, zda tam ještě pracuje.

Já k paní doktorce chodím několik let,nemohu si na ní stěžovat,přesto,že mám velkou nadváhu,neponižuje mě ,ale pouze upozorní na možné zdravotní potíže,momentálně uvažuji o změně ,ale pouze z důvodu vzdálenosti,opravdu nemohu říci nic špatného Jana ŠEVČÍKOVÁ

Tuto rádoby gynekoložku nedoporučuji nikomu. Právě jsem přešla k jinému lékaři, který je ochotný můj problém řešit. Přešla jsem včas, protože za rok by mohlo být už pozdě.
Dr. Krhounková velice nepříjemná a neprofesionální.

Přestoupila jsem k paní doktorce poté, co jsem byla u ní s mojí roční holčičkou na vyšetření ohledně výtoku. Byla jsem z toho vystresovaná, ale paní doktorka ( i sestřička ) byla na malou velmi hodná a hlavně tak šetrná při vyšetření, že to holčička nestačila ani postřehnout. Zeptala jsem se, zda můžu i já být její pacientkou, a tak jsem přestoupila a dojíždím sice 25 km, ale vůbec mě to nemrzí. Paní doktorka ve sympatická, je to odborník, má krásnou ordinaci, minimální čekací dobu a též sestřička je velmi milá.Löfflerová

Rozhodně nikomu nedoporučuji... Když jsem k ní přišla, měla jsem pocit že jsem na návštěvě u generála a ne u doktorky. Na mé poznámky a stížnosti vůbec nereagovala a byla velice nepříjemná. Z celé prohlídky mám velice špatný pocit a naprosto zničenou náladu.

Musím říct, že paní doktorka je opravdu jako počasí, což by se jí v její profesi stávat nemělo. Někdy mi přijde, že ji se svými zdravotními problémy obtěžuji.

jsem velice spokojená. Z Mostu jsem se odstěhovala a zvažovala jsem zda si najít jiného lékaře v místě bydliště. Jsem tak spokojená, že ani tyto negativní názory mě nepřesvědčily. Paní doktorka je milá, vstřícná a sestřička také. Negativní názor se vždycky najde, u každého. Ono taky pracovat s lidma není žádný med, co si budeme povídat. Pani doktorce přeji pevné nervy a těšim se na další návštěvu.

Já jsem zatím naprosto spokojená, jakýkoli dotaz mi zodpoví, směje se na mně, skvěle komunikuje..Nikdy jsem neměla s ní žádný problém, když jsem chtěla vyšetřit i ultrazvukem na vlastní žádost, samozřejmě mě vyšetřila a vše vysvětlila.. Sestřička je také bezvadná, usměvavá, ochotná. Čekací doba v čekárně, pokud jste objednaní je maximálně 5ti minutová, skvěle to mají zařízené, narozdíl od jiných ordinací, kdy ani nevíte, kdy přijdete na řadu..

nevím co vám všem lidem je,každý z nás a to ruku na srdce má občas špatnou náladu a taky občas nejsme milí na lékaře,kolegy atd ale ještě se nám nestalo aby na nás paní doktorka byla nepříjemná,paní doktorka je vstřícná,umí naslouchat a mnohokrát nám pomohla.a pokud vám něco vadí tak si sakra najděte jiného lékaře a nepište tady takové nesmysli,nikdo z nás není bez chyby ale paní doktorka hodně lidem pomohla a vy co na ní nadáváte tak změntě doktora já si přečíst vaše komentáře tak na vás nebudu milá nikdy.neumíte si vážit dobrých lékařů kteří se nám snaží pomoci,děkujeme vám z celého srdce paní doktorko za vaši laskavost a péči Iva a Alenka

Když jsem u paní doktorky byla poprvé, jednala se mnou jako s prostitutkou, která tím, že se ptá na informace o očkování proti rakovině děl. čípku, si myslí, že jí vyléčí nemoc, kterou už stejně pravděpodobně má (no, na prostitutku rozhodně nevypadám a pochopitelně jí ani nejsem). Byla jsem pak nakonec líná hledat někoho jiného, tak jsem si řekla, že zkusím ještě jednu návštěvu, a to byla velice příjemná a chovala se slušně. Doufám tedy, že to paní doktora nestřídá, a prosím jí, ať si nevybíjí špatný den na pacientkách.