Samostatná ordinace PL pro dospělé
Chvalovická 326, Pečky

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé Zdrav.problemi

Kdyz jsem na doporuceni prechazel k ni tak jsem si zprvu myslel ze je pomala laxni.Ale naopak nic nezanedbava ani u starsich pac..jenom se bojim kdo jednou to prevezme za ni!?ted je to tak jak ma --prakticky lekar????

Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé

Paní dokotrka mi přijde velice zodpovědná, ale v některých věcech mi přijde trošku laxní - příklad výpis z karty (někdy až za týden). Jednou jsem jí sdělil své obtíže s očekáváním přeposlání k odborníkovi a jen nad tím mávla rukou... těžko soudit, ale troška vstřícnosti hlavně u sestry by byla fajn :)

osobně si paní doktorky vážím za její přístup ke své práci. Mohu posoudit, přistěhovala jsem se z Prahy a péči, kterou dostávám od paní doktorky jsem neměla. Nezažila jsem, že bych dostala najevo, že mohu jít. Samozřejmě lidskosti paní doktorky nevyužívám a jsem za to ráda. Kroutilová Eva

Dnes 22.8.2013 jsem byla u paní doktorky pro výpis z karty a když jsem přišla do čekárny překvapilo mě, že tam sedí pouze jeden člověk i přesto, že měla zrovna po dovolené. Zajásala jsem, že nebudu dlouho čekat, zklamání přišlo posléze. Když vyšla sestřička řekla jsem jí svůj požadavek a ona ne moc ochotně mi odpověděla ať si počkám. Čekala jsem hodinu a 15 minut. Mezitím jsem ťukala na sestřičku, protože jsem přes dveře slyšela, že si s paní doktorkou povídají a nikoho v ordinaci neměly. Ani jedna nevyšla. Čekala jsem dalších 15 minut a znovu zaťukala, paní doktorka se ozvala a já vešla, seděla u sestřičky na židly a na můj dotaz o výpise mi jen odpověděla, že ho píše a ať počkám vteřinku. Z té vteřinky bylo 30 minut. Opravdu se paní doktorka nepředře. Konečně se otevřely dveře do ordinace a já slavnostně převzala výpis a samozřejmě si řekly o poplatek 250 kč. Jsem rozhodnuta, že u paní doktorky jsem byla naposledy.

Již několik let k paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojení. Lepší přístup se najde málokde.
Můžeme jen vřele doporučit!!!

obětavá,důsledná,umí vyslechnout pacienta

Paní doktorka se my snažila vždy pomoci.