Praktický lékař pro dospělé
U Zastávky 16/641, Opava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jednoduše skvělá doktorka. Můžu všem doporučit. Jednoduše vysvětlila složitou diagnózu i úplnému laikovi jako jsem já. Je milá, vstřícná. Patří jí mé díky.

Paní doktorka Maršíková je milá, vstřícná a ochotná. Vždy profesionální a všemu přístupná. Mám s ní jen dobré zkušenosti ještě z dob, kdy jsem bydlela v Opavě a ona byla mou lékařkou. Pomohla mi v těžké životní etapě a za to jí patří velký dík.

Paní doktorka je velmi vstřícná, ochotná a také pečlivá.Doporučji

Paní doktorka špatně diagnostikovala můj zdravotní problém a způsobila mi tím zhoršení potíží. Ztratil jsem důvěru a změnil lékaře. Osobně si myslím, že je paní doktorka nezkušená a svým přátelům bych ji nedoporučil.

Jsem velmi spokojený. Je schopná a vstřícná.

Tak tuhle pani doktorku bych teda v žadnem připadě nedoporučil.Byl jsem u ni jako pacient a nakonec jsem přešel k jine doktorce a když to srovnam tak je to 1:100.Dalším duvodem je třeba i to že milaá pani doktorka u mého otce nepoznala těžký infarkt a řekla že to je v pořadku ale naštěstí už byla přivolana záchranka která si ho odvezla do nemocnice kde mu naměřili EKG a okamžitě jej brali na sál.tak nevim tedy jestli to bylo až tak v pořadku když je po operaci srdce pro těžký infarkt.

Velice profesionální přístup k pacientům.

Paní doktorka Blahutová je profesionál, kterých potřebujeme daleko víc. Přístup k pacientům je výborný.

vysoká odbornost. laskavost

Velmi dobrá doktorka!!