B. Němcové 442, Hostinné

No muzu ze zkusenosti rici ze se od ledna mamka snazi do ordinace dovolat nikdy ji telefon nikdo nezvedl. Kdyz uz se teda rozhodla tam zajet tak tam nikdo nebyl zrovna ve ctvrtek je ordinace zavrena. Zajela tam tedy i v patek protoze maji upravenou pracovni dobu ktera se neshoduje s uvedenou na internetu. Samozrejme si musela pockat protoze berou jen objednane pacienty ale chvilku se teda nasli. Pote ji rekli ze ma v dasni zanet at si koupi nejaky gel a kazdy den si ma cistit mezizubnim kartackem. Takto se leci zanet?

Nejlepší lékařka co jsem kdy měla, kvalitní práce, přístup k lidem neformálního přátelského rázu, výborné bezbolestné ošetření, velmi doporučuju. Musela jsem odejít z duvodu mateřské, jinak jsem dojížděla 70 km z Liberce... takže za mě paní doktorka a zubařka nej.. PS mají i skvělou sestřičku

Je to velice příjemná,pečlivá a hlavně trpělivá lékařka--prostě Zubařka s velkým Z. Samozřejmě pan doktor Šťovíček a sestřička jsou též super.Moc děkuji všem za dnešní ošetření. S pozdravem Němečková K.

Milá, vstřícná,citlivá, ochotná a pečlivá. Vždy vysvětlí postup zákroku, v podstatě vždy bezbolestné, bezva jednání s dítětem. Chodíme k ní celá rodina, nemůžem si ji vynachválit. My se k ní normálně těšíme! :-)

Neznám lepší za posledních kolik let, milou, ochotnou, skromnou, pečlivou a velice šikovnou stomatoložku :)

Je to ta nejlepší zubařka a holka na světě.

Velice jemná hovoří s pacientem a tím odvádí pacientův strach. Příjemná krásná šikovná.Vybrala si ksobě idobrou sestru.

Mimořádně zručná, citlivá, používá moderní metody a techniku.

Velice příjemná paní doktorka...konečně první stomatolog z kterého nemám strach.

Přešla jsem k této paní doktorce z Vrchlabí a já i mé děti k ní moc rádi chodíme. Osobně mám veliký strach ze zubní ordinace a zde se cítím poměrně klidně. Sestra i paní doktorka jsou sympatické a vstřícné. Myslím, že zesnulý pan doktor Tvrdoň může být v nebi klidný.