Individuální konzultace/terapie • 900 Kč

Individuální supervize • 900 Kč +6 Více

Mediace • 1 000 Kč

Párová konzultace/terapie • 1 000 Kč

Párová konzultace/terapie v angličtině • 1 500 Kč

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

• psychoterapie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Individuální konzultace/terapie

1 200 Kč

Skupinová supervize pro 5 a více účastníků

1 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc individuální konzultace/terapie

Děkuji paní doktorce za velmi lidský, pozitivní, empatický a citlivý přístup, kterými jsou jednotlivá sezení naplněna, stejně jako za její (nejen) profesní pokoru a poctivost. Je velmi potěšující vnímat, že se najdou lidé, kteří vykonávají práci s takovým srdečným nasazením a svědomitostí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc rodinná konzultace/terapie

Paní doktorka byla velmi vnimava, dokázala se vcítit do našeho příběhu a celkově bylo cítit propojení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc individuální konzultace/terapie

Paní doktorka Denisa Pastuszaková byla prvním psychoterapeutem, kterého jsem navštívil, i přes nemožnost srovnání je dle mého způsob její práce a vystupování na výborné úrovni a návštěvu doporučuji.

Moc Vám děkuji.
Těším se na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemná, pozitivní a chápavá. Okamžitě aktivně reaguje na probíraná témata. Po sezení se cítíme hodně vyklidnění a spokojení. Určitě ještě znovu využijeme a maximálně doporučujeme.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Vrele Diky, moc si vážím Vašich slov.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc párová konzultace/terapie

Paní doktorce, velmi děkuji za pomoc. Nejvíc si cením ochoty POMOCT, krásné pohodové prostředí, dik ještě jednou.ML

Vřelé Diky.
Vážím si Vaší reakce a přeji Vám vše dobré,

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc rodinná konzultace/terapie

Vstřícnost, empatie a upřímná snaha pomoci. Určitě budeme pokračovat. Mohu jen doporučit a těšit se na další setkání.

Dekuji Vam moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc individuální konzultace/terapie

Milý, lidský přístup paní doktorky. Velmi pěkné a čisté prostředí. Příjemná vůně a uvolněná atmosféra. Těším se na další schůzku!

Děkuji Vám,
vážím si Vaší reakce.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc rodinná konzultace/terapie

Velice příjemná a empaticka paní doktorka, příjemné prostředí, trpělivě naslouchá a poradí těším se na další setkání

Dekuji Vam :)
Vse dobre,

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc rodinná konzultace/terapie

U paní doktorky jsem byla nedávno poprvé a bylo to moc fajn posezení. Její pozitivní přístup a energie je fakt super. Už se těším na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc individuální supervize

Je to 17 měsíců, co jsem u paní doktorky byl poprvé a to kvůli depresivním stavům, které jsem předtím léta často prožíval. Dnes se nebojím říct, že to je jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělal a jen mě mrzí, že jsem k tomu nebyl schopen nabrat dostatek odvahy již dříve. Paní doktorka je velice sympatická a neměl jsem s ní problém mluvit naprosto otevřeně i o mých největších trápeních. Terapie probíhá ve fajn prostředí a paní doktorka má taky supr zelený čaj :) Z terapie jsem vždy odcházel s lepší náladou a pocitem, že se skutečně posouvám kupředu. Opravdu mi moc pomohla změnit život k lepšímu. Můžu jedině doporučit!

Moc Vám děkuji,
bylo a je mi ctí.

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
    rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
    první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
    Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy