Denisa Pastuszaková, Ph.D., psycholog Olomouc

přijímá nové pacienty

Psycholog , Psychoterapeut Více

40 objednaných návštěv během 30 dní

Olomouc

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 200 Kč

1 500 Kč

1 500 Kč

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Nejvíc mi pomohla empatie a snaha podrobného vyslechnutí. Měla jsem z návštěvy opravdu moc dobrý pocit a moc se těším na další :) Můžu jen doporučit

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Není co vytknout,komunikace se mi líbila,paní doktorka je velmi příjemná a milá.Vzala nás druv a hodinu se nam věnovala

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní psycholožka, je velice energická, příjemná, naslouchá všem vašim slovům a aktivně se podílí na vašem problému.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní doktorka je skvělá, velmi empatická, naslouchá. Již po první návštěvě se cítím lépe a nemohu se dočkat té další!

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Paní doktorka byla citlivě věcná při naší párové konzultaci, nastavili jsme si plán, na kterém je potřeba začít pracovat, je velice empatická a dokáže krásně přenášet pozornost z jednoho partnera na druhého. Jde vidět, že je to zkušený profík v oboru párové terapie!

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Velmi mile jednání a snaha okamzite pomoci s hledáním řešení pro oba zúčastněné, velmi doporučuji pro parovou terapii myslím, že na první setkání slavíme úspěch a splnilo co jsem očekával.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Upřímná snaha pomoci, odbornost, velká poctivost, lidskost a autenticita - to jsou z mého pohledu jen některé atributy, které definují skvělou práci paní doktorky, a tím velkou měrou přispívají k tomu, že jsou výsledky v terapii dříve či později skutečně znát.
Mnohokrát děkuji.

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Paní doktorka má mimořádnou pozitivní energii a mě osobně setkání s ní vždy potěší a vykouzlí úsměv na rtech. Opravdu člověk se srdcem na pravém místě, velmi empatická a vstřícná.

Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Paní psycholožka je sice profesionální a milá, ale přijde mi, že se nám s manželem za celkem velké peníze za 1 sezení, nic moc nestalo... Chápu že vše nejde hned, ale aspoň bych pro začátek snížila cenu. Jinak bych raději zašla za ty peníze s manželem do restaurace, protože to mělo na vztah lepší efekt. Jinak by bylo vše v pořádku.

Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní doktorka mi při řešení mého problému moc pomohla. Je velice empatická a její přístup velmi profesionální.

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.
DP

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.
Vše dobré,
Denisa Pastuszaková

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy