Individuální psychoterapie v angličtině • 1 000 Kč

Konzultace - 50 min +7 Více

Mediace • 900 Kč

Online konzultace (individuální terapie) • 800 Kč

Online konzultace (párová terapie) • 900 Kč

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

Konzultace - 50 min

Dozvědět se více

Mediace

Olomouc

Online konzultace (individuální terapie)

Olomouc

Online konzultace (párová terapie)

Psychologické poradenství a psychoterapie

Párová konzultace/terapie v angličtině

1 200 Kč

Párová psychoterapie a poradenství

Rodinná psychoterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Perfektní, paní doktorka dokázala popsat můj problém a vysvětlit ho, mnoho věcí jsem si uvědomil. Děkuji

Děkuji Vám.
Denisa Pastuszaková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Psychologické poradenství a psychoterapie

Byla jsem u paní doktorky na jednorázové konzultaci týkající se mojí jedenáctileté dcery. Paní doktorka je velmi empatická, umí naslouchat a má snahu pomoci. Vše podrobně vysvětlí, pomůže zorientovat se v dané životní situaci, poskytne konkrétní rady a doporučení. Podle mého názoru skvělá psycholožka.

Vážená paní Faksová,
velice si vážím Vašim slov a děkuji Vám.
Přeji Vám a Vašim blízkým vše jen to dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Výborná komunikace. Jsme na začátku ale věřím v dobrý konec. Některé věci se jinak vyjádřit nedají a věřím že tento psycholog mě ukáže tu správnou cestu.

Děkuji Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Velmi příjemné setkání v klidném prostředí. Paní doktorka je velmi empatická, uklidňující a podporující. Poskytla mi užitečné rady a tipy, jak se sebou pracovat a hlavně naději.

Vřelé díky :-)
Vše dobré.
DP

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Jiný

Moje první návštěva ve velmi příjemném prostředí. Paní psycholožka je velmi sympatická, milá, empatická,citlivá, usměvavá. Rozhovor s ní bych přirovnala k rozhovoru s nejlepší kamarádkou. Odcházela jsem s úsměvem na tváři a rozjasněným dnem. Touto cestou děkuji moc.

Přeji Vám vše dobré,

Umístění: Olomouc úzkost, panické stavy

Jednalo se o mou první návštěvu psychologa a i přes můj veliký strach jsem byla velmi spokojená. Paní doktorka je opravdu milá a empatická, její rady jsou věcné a podané velmi citlivě. Přišla jsem jako rozklepaná hromádka neštěstí a odcházela jsem s pocitem, že se život dá nějak zvládnout. Vřele doporučuji :)
Velké plus je i za možnost rezervace termínu schůzky online. Kdo si zažil úzkostné stavy chápe, jak těžké je někam zavolat a reálně si něco domluvit.

Díky moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Velice empatická, příjemná paní. Vnímavě vyslechla a citlivě, ale věcně danou situaci rozebrala a ukázala na možnosti řešení. Velmi mi pomohla.
A má krásnou, příjemnou terapeutickou místnost.

Umístění: Olomouc životní krize

Dobrý den, k paní doktorce jsem se objednala právě na základě dobrých recenzí v době, kdy se mi zhroutil dosavadní svět a doufala jsem ve vzruhu, v to, že mě zachytí a bude se mnou pracovat. Paní doktorka si mě vyslechla a to bylo tak všechno, žádná práce na zakázce, zjišťování mých potřeb, očekávání, ani minimální krizová intervence, byla jsem hodně zklamaná.

Umístění: Olomouc

Paní doktorka Pastuszaková je pro mě esence ženství, kterou podporuje její empatie a přirozenost. V její přítomnosti se přijímám taková, jaká jsem a pomocí jejich slov chápu, že přesně taková jsem nejkrásnější.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

První seznamovací návštěva byla moc příjemná a obdržel jsem cenné rady a odborný pohled na daný problém.

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
    rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.
    DP

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
    první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
    Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy