Denisa Pastuszaková, Ph.D., psycholog Olomouc

Individuální supervize • 900 Kč +5 Více

Párová konzultace/terapie • 1 000 Kč

Párová konzultace/terapie v angličtině • 1 500 Kč

Rodinná konzultace/terapie • 1 000 Kč

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

• psychoterapie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Polština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

900 Kč

1 200 Kč

1 500 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Individuální konzultace/terapie

Paní doktorka byla příjemná, milá, ale od schůzky jsem si představovala víc, byla to pro mě zbytečná hodina.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Děkuji za zpětnou vazbu. Jednalo se o naše první setkání, kdy jste mne seznamovala se svým životním příběhem a aktuální životní situací. Práce samotná většinou začíná druhým sezením. Pokud se ještě sejdeme, věřím, že hodina Vám bude přínosem.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Párová konzultace/terapie

Velmi profesionální přístup, terapeutická diskuze ve velice příjemné atmosféře a v útulném prostředí.

Děkuji Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Zatím naprostá spokojenost, paní doktorka je velice milá a empatická, prostředí je velice příjemné:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Spokojenost. Paní doktorka je empatická a přitom odborník v pravém slova smyslu. V terapii určitě budu pokračovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Sympatická paní doktorka, se smyslem pro nadsázku a vcítění. Určitě ji znovu navštívím, první dojem skvělý.

Vřelé díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Paní doktorku mohu jen doporučit, upřímně se zajímala o mou situaci a dala mi prostor se vším se svěřit. Ihned pochopila můj problém a na čem je potřeba pracovat. Konzultace naplnila mé očekávání a pomohla mi se posunout dál v životě.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Děkuji Vám za Vaše slova.
Moc to pro mne znamená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Moc sympatická a příjemná paní doktorka ve velice milém a útulném prostředí. Vyslechla mne a dala mi rady a tipy, které racionálně zdůvodnila. Celé setkání probíhalo v pozitivním duchu. Nevidím důvod nepřijít znova, naopak se ráda vrátím. Děkuji za setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc individuální supervize

Umí povzbudit a zvednout sebevědomí, naslouchá a vytváří bezpečný prostor plný podpory a porozumění.
Děkuji za dobrou supervizi.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Děkuji Vám srdečně. Moc si toho vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Paní doktorka byla moc milá a empatická. Jsem spokojená. Chápala mou situaci a naslouchala všemu. Čas bohužel rychle utekl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc

Mila pani doktorka, prijemne prostredi a konzultace probihala v pratelskem vecnem duchu, mohu doporucit.

Vřelé díky.

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
    rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
    první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
    Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy