Individuální psychoterapie v angličtině • 1 000 Kč

Konzultace - 50 min +7 Více

Mediace • 900 Kč

Online konzultace (individuální terapie) • 800 Kč

Online konzultace (párová terapie) • 900 Kč

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

Konzultace - 50 min

Dozvědět se více

Mediace

Olomouc

Online konzultace (individuální terapie)

Olomouc

Online konzultace (párová terapie)

Psychologické poradenství a psychoterapie

Párová konzultace/terapie v angličtině

1 200 Kč

Párová psychoterapie a poradenství

Rodinná psychoterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Paní je velmi milá, snaží se pomoct. Líbí se mi její přístup k lidem, vyslechne a řekne svůj názor. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Psychologické poradenství a psychoterapie

Paní doktorku můžu jednoznačně doporučit. Je skvělá. Návštěvy probíhají v příjemném duchu, jsou efektivní a rozhodně přínosné. Co mohu vyzdvihnout je lidský příštup a empatii.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Příjemné prostředí a příjemná komunikace. Klidná atmosféra. Paní doktorka naslouchá a velmi snadno se s ní povídá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Dobrý den, děkuji paní doktorce za její přístup a nacházení cesty k vyřešení mých potíží. Jsem velmi spokojena. Povzbuzení, vyslechnutí, rady, příjemné prostředí její ordinace, to vše je pro mě velmi důležité. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Paní doktorka dokáže navodit velmi příjemné a bezpečné prostředí, ve kterém se hezky a uvolněně svěřuje. Děkuji moc za vstřícnost. :)

O
Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Paní doktorka je empatická, pozorně poslouchá a projevuje účast. Po první návštěvě mám zatím dobrý dojem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Perfektní, paní doktorka dokázala popsat můj problém a vysvětlit ho, mnoho věcí jsem si uvědomil. Děkuji

Děkuji Vám.
Denisa Pastuszaková

Byla jsem u paní doktorky na jednorázové konzultaci týkající se mojí jedenáctileté dcery. Paní doktorka je velmi empatická, umí naslouchat a má snahu pomoci. Vše podrobně vysvětlí, pomůže zorientovat se v dané životní situaci, poskytne konkrétní rady a doporučení. Podle mého názoru skvělá psycholožka.

Vážená paní Faksová,
velice si vážím Vašim slov a děkuji Vám.
Přeji Vám a Vašim blízkým vše jen to dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Výborná komunikace. Jsme na začátku ale věřím v dobrý konec. Některé věci se jinak vyjádřit nedají a věřím že tento psycholog mě ukáže tu správnou cestu.

Děkuji Vám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Velmi příjemné setkání v klidném prostředí. Paní doktorka je velmi empatická, uklidňující a podporující. Poskytla mi užitečné rady a tipy, jak se sebou pracovat a hlavně naději.

Vřelé díky :-)
Vše dobré.
DP

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
    rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.
    DP

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
    první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
    Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • Pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • Mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy