Olomouc (mapa)

Mediace • 800 Kč +5 Více

Rodinná psychoterapie • 800 Kč

Individuální supervize • 700 Kč

Individuální psychoterapie v angličtině • 900 Kč

Pracuji jako psycholog, psychoterapeut a supervizor v Olomouci v oblastech zvládání stresu, rodinného poradenství, individuální a párové terapie.Vystu...

• pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy

• Filosofická fakulta Univerzity Palackého Olomouc - obor psychologie (2001 - získán titul Mgr.)
  • Postgraduální studium na Univerzitě Palackého v Olomouci (2002 - získán titul PhDr., 2006 - získán titul Ph.D.)
  • Kvalifikována jako manželský a rodinný poradce Asociací manželských a rodinných poradců v ČR (2000)
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Polština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

První seznamovací návštěva byla moc příjemná a obdržel jsem cenné rady a odborný pohled na daný problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Velice milá,vstřícná,empatická paní doktorka,opravdový profesionál.
Konzultace byla příjemná,mohu jen doporučit.

Umístění: Olomouc

Velmi empatický odborník na svoji oblast, velká spokojenost. Dokáže se vcítit do člověka a ohleduplně s ním jednat.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Děkuji Vám za Vaše slova.

Umístění: Olomouc

Paní doktorka je moc milý a sympatický člověk, a také opravdový profesionál. Konzultace byla moc příjemná, nasměrovala mě tam, kam jsem potřebovala a člověk si vůbec nepřipadá, že je u psychologa, ale spíše na posezení a popovídání u čaje. Za mě můžu vřele doporučit.

Přeji Vám vše dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Díky paní doktorce jsem si ujasnila, co od vztahu očekávám. :) Hodně mi to pomohlo i v utvoření názoru. Potřebovala jsem nadhled nad situací a ten splnil mé očekávání. Děkuju

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Já děkuji Vám za takovou zpětnou vazbu :-)

Umístění: Olomouc

Po první návštěvě hodnotím velice kladně. Paní doktorka je velmi příjemná a přirozená – určitě vám nedá pocit, jako byste byli někde na vyšetření. Těším se na další návštěvu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Paní doktorka je skvělá,komunikativni,ohleduplná prostě super,se vším ochotně pomůže a poradí. Za mě super,ráda se k ní budu vracet a doporučuji.

Vašich slov si vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Jsem moc ráda, že jsem se pro paní doktorku rozhodla. Rozhovor, který jsme vedly, byl příjemný, pro mě přínosný a těším se na příště.

Umístění: Olomouc Osobní rozvoj, opuštění zazitych vzorců

Paní doktorka má nejdůležitější vlasnost co by psycholog měl mít : empatii. Je velmi komunikativní, pozitivní a umí naslouchat. Pamatuje so velmi dobře veškeré informace co sdělíte a to i po půl roce: to pomáhá velmi efektivnimu dialogu. Gestalt terapií se nenechte zmást: je potřeba více sezení aby byla efektivní. No a taky se nebojte pustit paní doktorku ke slovu:) poví vám to důležité.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Moc Vám děkuji. Vážím si Vašich slov.

Umístění: Olomouc

U psychologa jsem byla poprvé a proto jsem z toho mela velké obavy. Nakonec jsem byla mile překvapena. Sezení bylo velmi příjemné. Těším se na další návštěvu. Paní psycholozku Pastuszakovou mohu jedině doporučit.

Psychologické poradenství a psychoterapie

1 100 Kč

Konzultace - 50 min

Cena není uvedená

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Olomouc Konzultace - 50 min

Velice milá,vstřícná,empatická paní doktorka,opravdový profesionál.
Konzultace byla příjemná,mohu jen doporučit.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Děkuji Vám za Vaše slova.

Přeji Vám vše dobré.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Já děkuji Vám za takovou zpětnou vazbu :-)

Vašich slov si vážím.

Umístění: Olomouc Osobní rozvoj, opuštění zazitych vzorců

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

Moc Vám děkuji. Vážím si Vašich slov.

45 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, děkuji za odpověď, že je to ve Vaši kompetenci. Chtěl jsem to vyřešit sám, ale asi to nepůjde. Nedávno se již zadařilo, ale poté opět neúspěch, nejsem si teď úplně jistý, zda je to opravdu psychikou, když už se to podařilo nedávno. Jaký na to máte názor? Nevím, zda nezajít prvně na nějaké lékařské vyšetření nebo rovnou k Vám

Děkuji

Dobrý den,
    rozhodnutí je na Vás. Dobrý sexuolog spolupracuje s psychologem a obráceně. Je fajn, že jste se rozhodl něco podniknout. Takže obě varianty jsou z mého pohledu OK.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• Dobrý den nikdy jsem nebyla u psychologa , chtěla jsem se zeptat jak probíhá první návštěva ?

Děkuji

Dobrý den i Vám,
    první návštěva je většinou taková "mapovací". Já zjišťuji, s čím klient přichází a snažíme se spolu definovat to, na čem spolu budeme pracovat. Někdy klient přichází s jasnou představou, jindy se bavíme o možnostech práce.
    Samotná terapie většinou začíná druhým sezením.

PhDr. Denisa Pastuszaková, Ph.D.

• pomoc při zvládání osobních problémů (individuální terapie)
  • pomoc při řešení partnerských problémů a krizí( párová terapie)
  • mediace - řešení problémů v před/porozvodové situaci

Ukončené školy