ČSA, blok 39 2109, Most
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

já jsem u pana doktora Macka byl od narození a opradu mě mrzí to, že jsem vrostl a jsem u obvodního lékaře!!! Je to super lékař a já jsem se s ním každou návštěvu zasmál!!! A to mi mohlo být opravdu špatně!!!

O mě se pan doktor Macků staral opravdu dobře!!! Sestřička je taky super!!! Odběry a injekce jsou bezbolestné!!! Fakt fajn lidi!!! Takových je málo!!!

Pro mě i celou mou rodinu výborný lékař i člověk.

super doktor vsšem doporučuji

Pan doktor je prostě úžasný. Je vstřícný jak k dětem, tak i k samotným rodičům. Já jako matka bych jiného pediatra rozhodně pro své dítě nechtěla. A to i za cenu, že za ním dojíždíme z Plzně. Přeji mu více takto spokojených rodičů. A já spokojená jsem.

Co dodat. Je to odborník :-)

Pan doktor jedna na rovinu dokaze poradit s cim koliv a kdykoliv,k detem perfektni pristup perfektni diagnostik.Perfektni clovek je to zachrance mich deticek a ja mu dluzim sve podekovani dekuji pane doktore.Doporucuji vsem.

Pan doktor je jednička,vždy mi vše vysvětlil,a poradil.Mé děti ho mají rádi vřele doporučuji.

Pan doktor je naprosto super, chodíme k němu s dětmi již dlouho a i když jsem se odstěhovala do jiného okresu, chodíme tam dále. Doporučuji.

Doporučuji všem.Pan doktor má perfektní přístup jak k dětem,tak k rodičům.Vše řekne na rovinu,ochotně vysvětlí cokoli a kdykoli potřebuji poradit po telefonu,(třeba o půlnoci)nemá s tím problém.