Malý Val 1552, Kroměříž
Praktický zubní lékař

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nasledkem urazu se mi povedlo odstipnout obe horni jednicky a p.doktor provedl napravu pomoci bilych blomb tak,ze zuby vypadaji lepe nez drive.Moc dekuji.K.Blatakova.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Chodím k němu skoro 20 let a jsem tak spokojená, že jsem přivedla i manžela a děti. Pan doktor je příjemný a pečlivý. Mám problémové zuby a málo kdy mě od něj něco bolí. V čekárně většinou nečekáme, bere s max. 5 min. zpožděním.

Lepšího pana doktora jsem nepoznala,dostala jsem se k němu čirou náhodou ,navštěvuji ho již více jak 10 let,po odborné stránce perfektní ,příjemný ,ochotný ,odcházím z ordinace v ž d y velmi spokojená.

K panu doktorovi jsem se dostala náhodou, když zaskakoval za našeho zubaře. Původně jsem měla strach - jít k někomu cizímu, měla jsem navíc pod zubem zánět, ale byla jsem tak mile překvapena skvělým, milým a ochotným přístupem pana doktora!!! :-) Každý krok mi pečlivě vysvětlil, byl velmi příjemný a ochotný a vůbec nic nebolelo!!!! Ani ta umrtvovací injekce mě nebolela, dá se říct, že jsem ji vůbec necítila :-).

Pan doktor Macháček je profesilonál na pravém místě a já jsem nevěřil, že budu mít ještě kdy jiný nároz a zkušenost. Pečlivost a kvalita jeho práce je opravdu příkladná.

Jsem velmi ráda, že mohu být pacientem tohoto lékaře. Je to odborník, zákroky nebolí, ale hlavně ví co dělat!!!

"nic od něho nebolí" =)

nejlepší na světě

Pan doktor je perfektni a to uz jsem vystridala hodne zubaru. Ted uz nemusim hledat dalsiho , protoze si myslim, ze lepsiho bych nenasla. Hlavne to u nej neboli!!!