U Borského parku 1213/3, Plzeň

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce se naštěstí dostávám jen v nepřítomnosti mojí obvodní lékařky, ale i to stačí na opravdu nepříjemný zážitek.
Paní doktorka vás nevyšetří, ale rovnou píše neschopenku a antibiotika. Měla jsem pocit, že vůbec nevnímá, co říkám. Její setra je také perla, rovnou vám začne vykat a je naprosto mimo, zmatená a pomalá.
Předbíhání pacientů, kteří nebyli objednáni, to je také asi v pořádku? Jen se jdou "zaregistrovat" (45 minut ťukání do systému, jestli pan cizinec řídí nebo neřídí atd.) a to má před nemocným člověk přednost, že?
Jsem velice rozčilena, protože mi po několikáté výzvě neukončila pracovní neschopnost (kvůli které jsem v čekárně tvrdla 2 hodiny, aby mi ji ukončila). Už chodím do práce měsíc a půl a stále mi ji neukončila.
Nakonec si mě musela převzít moje obvodní lékařka a ukončit neschopenku ručně, protože už je to více jak 6 týdnů a Eneschopenka už nejde ukončit přes systém.
Mluvila jsem s paní ze sociálního zabezpečení, údajně jsou tyhle problémy s výše uvedenou lékařkou často.
Podle mého by měla paní doktorka odejít do důchodu, na tohle už prostě evidentně nestačí.

Rozhodně nedoporučuji!!

Umístění: Ordinace preventivní lékařské prohlídky

K paní doktorce jsem se zaregistrovala, protože je nejblíže k mému současnému bydlišti. Své volby rozhodně nelituji. Paní doktorka měla pro mé potíže velké pochopení a setkala jsem se s jejich vlídným řešením. Ne každý pacienta vyslechne, poradí a zvolí vhodný způsob léčby, tak jako ona a paní sestřička. Sestřička je velmi vlídná, ochotná a s pacienty jedná s velkou úctou. Jsem skutečně velmi spokojená a paní doktorku i sestřičku mohu jedině doporučit. Patří jim mé velké díky.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku vůbec nedoporučuji!!!!!
Zaregistrovala si po jedné návštěvě mou 16ti letou dceru i bez mého souhlasu.Takže se ke své praktické lékařce můžeme vrátit až za 3 měsíce.
Jinak p.Vovsikova je arogantní a velice nepříjemná osoba.Nedoporučuji!!!!!

Arogantní, nepříjemná, antibiotika předepisuje snad i na podvrtnutý kotník, nehorázné ceny. (potvrzení zdravotní způsobilosti 500,-) V momentě kdy člověk pospíchá začne s preventivní prohlídku, nehledě na to že ordinační hodiny jsou od 7:30 a p. doktorka došla až v 8:40.

Od této paní doktorky budu odcházet! Jsem s ní velice nespokojená! Na razítka do školy je dobrá, to ano. Je spokojená, že jí z toho sypou peníze. A kolikrát si nechává platit za to za co by neměla chtít peníze. Potřebovala jsem potvrzení na ÚP, že jsem nemocná a řekla si o 30 kč. Pokud vím, tak je to to samé jako neschopenka a za tu se neplatí! A na léčení??? To je katastrofa... Čekáte v čekárně kdoví jak dlouho bez ohledu na to kolik je před vámi lidí. Když už se dostanete do ordinace, tak během vašeho vyšetření vyřeší pár soukromých !NEAKUTNÍCH! telefonátů. Pak musíte přesně říct co přesně vám je a ona aniž by vás prohlédla vám napíše léky. Zrovna nedávno jsem u ní byla protože jsem omarodila. Přesně jsem řekla příznaky, ona se mi podívala do krku a tím to haslo. Napsala mi antibiotika a ty nezabraly. Šla jsem na kontrolu a řekla sem jí, že se to zhoršilo. V ordinaci jsem kašlala jak při první, tak při druhé návštěvě. Teprve při té druhé si mě poslechla. Můj manžel na mě čekal v ordinaci a ptal se jak to se mnou vypadá. Sestra mu to řekla. Já vylezla z ordinace s receptem na antibiotika a manžel mi říká. Tak kam tě poslala? Nechápavě jsem na něj zírala. Doktorka mě nikam neposlala, ale od manžela jsem se dozvěděla, že jsem měla nález na plicích. Po 14 dnech kontrola. Sestra mi udělala velkou laboratoř a tam mi zjistili zánět močových cest. Další týden doma na antibiotikách a když jsem šla na kontrolu, tak mi doktorka říká: ,,Pocítila jste nějaké změny?" Já jí říkám: ,,Ne už prve jsem říkala, že jsem o tom vůbec nevěděla a nic jsem nezpozorovala.". Vzala si ode mě moč a nepočkala na výsledky a napsala mi zase antibiotika. Po tom měsíci užívání už třetího druhu antib. jsem byla úplně mimo. Nespala jsem, blbá nálada,... A když jsem šla opět na kontrolu tak mi sestra říká, že musí počkat na výsledky, tak ať se tam stavím druhý den. Sestra je strašně hodná ženská a kolikrát mi přišlo, že kdyby si ty dvě vyměnily role, tak by to bylo lepší. Na sestru si opravdu nemůžu stěžovat. Usměvavá ženská, která se s vámi dokáže normálně a mile bavit. Ale to je asi jediný kladný u týhle doktorky - sestra.
EDIT: Od této doktorky jsem naštěstí už pryč, ale musím ještě přidat svou poslední zkušenost. Několik týdnů mě bolela hlava, tak jsem zašla k doktorce. Ta se na mě ani nepodívala, neposlala nikam a řekla ať beru ibalgin. Řekla jsem si ok, tak snad to pomůže. Po týdnu kontrola a bolest neustoupila. A zase ibalgin. To už jsem bouchla a našla si mnohem lepší doktorku než je tato. Ihned po přinesení karty mi udělala vstupní prohlídku a hnala mě na rentgen, ORL a i na oční aby vyloučila co šlo. Nakonec se z toho vyklubal silný zánět dutin. Dostala jsem léky a ejhle...bolest ustupovala. A doktorka na ORL říkala, že jsem se jen tak tak vyhnula punkcím.
Kdo potřebuje jen razítka tak šup k pí. Vovsíkové. Ale léčení této doktorce moc nejde.

Paní doktorka vždy vybere ty nejlepší léky které opravdu pomůžou a na další vyšetření(pokud je třeba) posílá k nejlepším specialistům. Chodíme k ní celá rodina a jsme s ní velice spokojeni.Je to ta nejlepší lékařka co znám.Je skvělá . J.H.

K této paní doktorce chodím od 15ti let,dnes je mi 37.Chodím k ní stále jen proto že nemarodím,takže jí prakticky nenavštěvuji.Jinak čekací doba je katastrofa,ordinační hodiny tam má vyvěšené asi jen aby tam něco bylo.A vše (co se mě týká) léčí Panadolem a to i přes to že jsem jí říkal že mě nezabírá.Na razítka výborná,ale kdybych měl být nemocen víc tak určitě změ

Jeste ani jednou jse mi od pani doktorky nedostalo lidskeho jednani. Vysetreni je u ni katastrofalne, tutiz pokud si sami nereknete co Vam je, tak Vas proste poradne nevysetri. Porad jenom pyta penize za vysetreni, ktere je tutiz k nicemu a jeste se citi urazena, ze po ni chcete naspatek napr. z 50,- korun. Skutecne pani doktorku nedoporucuji!!

Chodím k paní doktorce již od svých 19 let a je mě 35 let musím dodat že jsem velyce spokojen kdyby takhle léčil každý Doktor nebyly by nemocný lidé mluvým z vlastní z kušenosti ..

z pozdravem Aeons