Praktický lékař pro dospělé
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Vynikající PANÍ DOKTORKA! Velmi příjemná, usměvavá, pečlivá, profesionální, vždy si na pacienta udělá čas a vyslechne,co jej trápí. Mohu porovnat již více lékařů a paní doktorka Ricková je ze všech nejlepší. Je to člověk na svém místě. Pavla Halfarová

Paní doktorka je naprosto fantastická a neměnila bych za jinou já ani manžel. Je pečlivá milá, profesionální, zkrátka nej...Antošová

pro mě TOP paní doktorka! Takto si nějak představuji praktického lékaře, její odbornost je na vysoké úrovni.

Paní doktorka, po odborné stránce vysoce kvalitní, velmi ochotná, všechny záležitosti se s ní řeší velmi pružně a rychle.Doporučuji!!

Vynikající lékařka,z mého pohledu už jenom léčí svým přístupem k lidem, neměnila bych!!!!

Paní doktorka Ricková patří k nejlepším lékařkám, které jsem kdy potkala. Milá, poctivá, velmi pečlivá, s individuálním přístupem ke každému pacientovi. A hlavně - vysoce profesionální! Milada Holušová

Paní doktorka je velmi poctivá a vstřícná.Vždy se příkladně věnuje pacientům.Jsoou s ní spokojení všichni členové naší rodiny kteří ji navštěvují. Vřele doporučuji.

Nejlepší paní doktorka, co znám. Milá, ochotná, vstřícná, prostě nej. Nebere pacienty jako kusy, ale jako lidi.

Paní doktorka je milá, vstřícná, usměvavá a hlavně pečlivá!

Velmi dobrá lékařka,pečlivá a příjemná.