Odborný lékař oční
Poštovní 5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Kvůli tomu, že správně nefungoval perimetr jsem podstoupila několik vyšetření, potom byl odstraněn, nedostalo se mi žádné omluvy za chybu přístroje. Sice chápu, že to mohly brát jako "že sem mladá a musím se s tím smířit a přijmout to", ale zároveň kolik nepříjemných vyšetření sem potom musela tzv. oběhnout, no za omluvu by to stálo. Více jsem spokojená s p. XXXX, která ordinuje jen st+čt, bohužel preventivka vždy vyjde k Palečkové. Snažím se, ale věřit v její odbornost, a jen jednorázovou chybu, ráda bych změnila lékaře, ale všude je plno.

Umístění: Odborný lékař oční

No, chodil jsem tam od dítěte, šilhám jako chameleon (což je má vada ale její přístup nápravě jistě nepomohl), oči mám tupé. Do téměř pětadvaceti let mi tvrdila, že nemohu se svou vadou nosit čočky. Tak jsem zkusil jít jinam a hle, čočky již nosím pět let, bez problému. Nová doktorka mi změřila brýle, co mi naordinovala paní Palečková a mám absolutně špatně skla. S čočkami vidím jako jestřáb. Když si teď nasadím brýle, co mi Palečková napsala, tak si připadám jako ve špatném snu. Samy my oči tlačí od sebe a vidím absolutně rozmazaně. Nechápu, jak jsem to mohl vůbec tolik let zvládat. NIKDY bych tam neposlal ani nepřítele. Celý život mi nebyla schopná změřit správně zrak a předepsat vhodné brýle. Matěj Hodina

K této lékařce jsem chodila od dětství, bez větších problémů. V dospělosti jsem dále navštěvovala tuto lékařku (na prevenci, 2x ročně - takto často prý kvůli vysokým diptriím), ale časem mi začalo docela vadit, že mi tyká (nejsem žádný snob, ale automaticky tykat pacientovi 25+ jen proto, že ho navštěval už jako dítě, navíc když jsem jinak přístup paní doktorky jako extra osobní nevnímala, mi přijde nevhodné). Ovšem impulsem pro změnu lékařky bylo, když jsem si dovolila paní doktorku navštívit, poprvé za celou dobu, mimo objednaný čas. A to se slušným dotazem na sestřičku, jestli by si na mne paní doktorka nenašla chvilku a pouze nezhodnotila můj recept z optiky na zhotovené brýle (na kterém jsem objevila odlišné hodnoty, než na receptu na jiné mé brýle - nevěděla jsem, nakolik je to problém a jestli si nebudu dalších x měsíců nošením těchto brýlí tzv. "kazit oči" - možná naivní dotaz, ale jako laik jsem si opravdu nebyla jistá). Nejspíš bych jako neobjednaná pochopila SLUŠNÉ odmítnutí a šla bych hledat radu jinde (ačkoli nejvíce bych důvěřovala radě právě od své oční lékařky). Ovšem od lékařky se mi dostalo arogantně pronesené řeči (navíc opět na tykačku a jak s malým dítětem) ve smyslu, vpodst. co jsem si to dovoila, přijít takto bez objednání, že je to ode mne neohleduplné, kolik že má práce a že si mám uvědomit, že nemá ani čas se naobědvat. Takže záhy jsem paní doktorce ulehčila a přešla jsem k jiné lékařce, kde jsem naprosto spokojená a kde se mi dostává slušného a opravdu partnerského přístupu. Souhlasím s některými názory zde: z hlediska odbornosti výtku nemám a jistě má spoustu spokojených pacientů, ale mně osobně svým přístupem nevyhovuje. Dohromady tedy dávám neutrální hodnocení.

Za p.Doktorkou jsme chodili již 20 let s dcerou.Jak jsme chtěli zoperovat oči vždy tvrdila ,že to má čas.První počkat na pubertu pak zase na porod.Nyní se dcera odhodlala k jinému lékaři.Ten prohlásil ,že operace mněla byt provedena dávno.Na její vadu operace ve 24 letech je už POZDĚ.Proto už nikdy více p.doktorku Palečkovou..

Pani doktorka Paleckova je velice vstricna ,laskava a vzdy mi dokazala svou odbornou peci na profesionalni urovni rychle pomoct od mych neprijemnych ocnich potizi...

K paní doktorce Palečkové chodí prakticky celá naše rodina, vč. vnučky, která k ní chodí od 1. třídy základní školy, dneska je už sama maminkou a chodí k ní stále, tedy roky a roky. Nikdy, opravdu nikdy jsem ani od jednoho člena rodiny neslyšela negativní hodnocení návštěvy, vyšetření. Sestřička vynikající, ochotná, stále usměvavá, i ta, která už odešla na odpočinek, a paní doktorka?? Kdo by řekl že je nepříjemná, budu oponovat. Podle mne se lékař choví k pacientovi tak, jak se chová i pacient k lékaři. A to platí v každém oboru. I lékaři jsou jen lidé se svými problémy, a přesto tato paní doktorka vystupuje vůči všem stejně, vždycky ochotně, usměvavě a profesionálně. Velice se mi líbí objednací systém, v čekárně nikdy není plno, lidé chodí podle objednacích časů, takže jedni odcházejí a další hned přicházejí. Prostě paráda!!!

Vždy jsem byl plně spokojen se službami

reaguji na prispevek o spatne lecbe maleho pacienta. Jako bych to cetla o sobe. Kdyz mi bylo 7 let, mati me na doporuceni znamych zavedla k pi Paleckove, kam jsme dochazely co rok. Jedine, co pani doktorka za let lecby "zvladla" je, ze mi predepisovala tak dlouho vice a vice dioptrii{ pozdeji se ukazalo, ze zbytecne}, ze jsem se dopracovala k 8 a oci mam jiz naporad spatne. Vidis rozmazane? Zadna diskuse, dostanes silnejsi skla! Kdyz jsem pak v puberte pozadovala cocky, bylo mi receno, ze se na mou vadu nehodi{!} Ted uz mam cocky asi 15 let bez problemu a stejnou dobu chodim k jine lekarce. Neni co dodat.

Na toto hodnocení musím reagovat. Mudr. Ječmínková zničila zrak prozměnu mně. Přišla jsem k ní s třičtvrtě dioptriemi a po nedlouhé době odcházela se sedmi a půl. Od doby co jsem u Mudr. Palečkové mám vyhovující korekci, oči se mi dále nehorší a hlavně konečně vidím dobře. To se mi u doktorky Ječmínkové nestalo. Doktorku Palečkovou všem vřele doporučuji. Martina Učňová

Vynikající lékařka.