MUDr. Danuše Oujezdská

Zubař Více

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
28. října 22, Jablonec nad Nisou

Jsme i s manželem šťastní, ze máme pravé tuto paní doktorku. Cely život jsem měl ze zubařů strach, až MUDr. Oujzedska mne toho zbavila. Její přístup k problémům pacienta je příkladný, je vstricna, citlivá, po odborné strance perfektní. Neváhala mne ošetřit i v neděli , zkratka naprostá spokojenost a důvěra - to je pro pacienta velmi důležité. Mohu jen doporučit a moc děkujeme za ochotu a péči, kterou nám věnuje. Manžele Hasanovi, Jablonec nad Nisou - duben 2014

Paní doktorka je velmi vstřícný člověk a výborný diagnostik. S její prací a přístupem jsem i se svými spolupracovníky velice spokojen. Neměnil bych. N.M.

Jsem velice spokojená, paní zubařka je zkušená, pečlivá, vstřícná, používá vlastní rentgen. Využívá kvalitní a cenově dostupné laboratoře. Dosud jsem neměla žádný problém. Pacienty objednává na čas a nikdy jsem při objednání nečekala déle jak 10min- a to jen výjimečně. Jsem ráda, že ji mohu již 15 let navštěvovat. ZB

Jsem nad míru spokojen s přístupem a výkonem ošetření od paní doktorky. Je příjemná a v čekárně nečekáte dlouho,dovede si pozvat pacienty tak,že to časově navazuje.

Paní doktorka je velmi jemná a zkušená.Nevím jestli je nejlepší ale já jsem mimořádně spokojená.