MUDr. Danuše Kučerová

Uložit

Praktický lékař Více

14 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Jungmannova 57, Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

p. Doktorka se o me stará již 18 let . Je to človíček s velkým srdcem. A vždy když jsem do ordinace přišel a to přijdu třeba po 3letech věděla kdo jsem nepotřebovala si číst dopředu jméno. At už jsme mel jaký-koli problem vždy vše perfektně vyřešila. Mohu p. Doktorku vřele doporučit.

A
Ověřený profil

Nejlepší lékařka, ke které jsem kdy chodila. Profesionální, přitom lidské, příjemné, ochotné jednání. Pomůže, poradí, doporučí... Raději než léky paní doktorka poradí jak řešit určitý problém komplexně. Vše si perfektně pamatuje a proto může k pacientovi přistupovat osobně a řešit jeho problémy kontinuálně. Vřele doporučuji!!!

N
Ověřený profil

V ordinaci vždy spolehlivost. Dr. se snaží vždy pomoci ostatním. Ochota, správná diagnostika a léčba. Mohu vřele doporučit. Sestřička je zlatíčko. Vstřícnost na první místě. Mnozí by si měli uvědomit, že 30 Kč nepatří do rukou lékaře ale pojišťovny !


N
Ověřený profil

Vynikající lékařka s lidským přístupem,obětavá,sečtělá. Mohu všem jen doporučit, neměnila bych. Nováková


super doktorka.


Paní doktorka je jedna z njelepších a nejochotnějších lékařů, které znám. Její letité zkušenosti zachránily mnoho životů. Jedná se o lékařku, která dokáže na nás působit i kladně po duševní stránce. Nezná pracovní dobu od ..do. Nikdy na ni nečekáme, je přesná.
Vřele doporučuji


Profesionalita, ochota a péče i mimo pracovní dobu. Více sotva může kdokoliv poskytnout. Přestože pracovně jsem převážně v Praze neměnil bych. Když jsem v Praze potřeboval mimo registraci záklaní ošetření u praktika to jediné co udělal, že mi zavolal záchranku, odvezli mne do nemocnice, kde jsem byl naprosto zbytečně za hodinu venku a složitě se dostával zpět. To by se mi u Dr. Kučerové nestalo.
Jiří R.


Jak už jsem tu psala, s pečí jsem moc spokojená, dr. Kučerová je zodpovědná, vstřícná a má letité zkušenosti, přes 30let praxe, takže pozná i vzácnější choroby či nemoci s atypickými příznaky, nejednomu pacientovi tak zachránila život. Jinak k předchozím komentářům, Květoš = Jarek, stejná IP adresa: DB.ECG.KC.KGK a příště napíšete z jiného počítače, aby to nebylo tak nápadné, že? Hlavně aby se Vám podařilo pošpinit a kritizovat..


M

Paní MUDr.Kučerová patří k nejlepším praktickým lékařům. Vynikající přístup k pacientovi,odbornost na vysoké úrovni a to vše i mimo svoji pracovní dobu! To že jsou v ordinaci vybírány poplatky je každému normálně uvažujícímu pacientovi jasné, poplatky jsou dané zákonem a nevybíráním hrozí každému lékaři nemalá pokuta...


J

docela dobrá vždy když potřebujete neschopenku na černo není problém za menší uplatek udělá cokoliv.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti