Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Psychoterapeutické centrum Řipská, Řipská 15, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nabízím hlubině- dynamicky orientovanou psychoterapii, podpůrnou terapii, doprovázení, poradenství, pomoc v krizi, ve vztahových problémech, v úzkoste...

• Úzkosti, deprese, poruchy příjmu potravy, krize

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská, Řipská 15, Praha Jiný

Daniela Šlapáková je profesionál na svém místě. Její schopnost naslouchat je úžasná, velmi dobře dokáže odhadnout, kdy nechat mluvit klienta a kdy naopak "uhodit hřebíček na hlavičku" správnou otázkou, nebo komentářem.
Oceňuji také umění ukázat problém skutečně ze všech možných stran a umění vést správnými otázkami k pojmenování jádra potíží.
Velmi mi pomohla znovu najít sebedůvěru a dodala mi novou energii do mé cesty. Děkuji a doporučuji!

Daniela Šlapáková

Dekuji Vam za krasna slova! Jsem rada, ze jste v terapii nasla, co jste potrebovala! Udelala jste kus prace!

Umístění: jiné místo Jiný

Paní psychoterapeutku bych všem vřele doporučila! Oceňuji její empatii, profesionalitu, schopnost naslouchat a porozumět a schopnost klást ty správné otázky pro rozkrytí určitých problémů. Moc mi pomohla v nelehké životní situaci. Na řadu situací jsem se díky ní dokázala podívat úplně jiným způsobem, než jsem dosud byla schopná. Ještě jednou za všechno děkuji!

Daniela Šlapáková

Děkuji Vám za milá slova! Moc si vážím Vaší ochoty na sobě pracovat a otevřenosti, s jakou jste do terapie šla. I pro mě bylo radostí s Vámi spolupracovat!

• Úzkosti, deprese, poruchy příjmu potravy, krize

• psychoterapie