Daniela Němcová, oční lékař Brno

MUDr. Daniela Němcová

Oční lékař

36 názorů

Uložit


Adresa

Herčíkova 23, Brno
Odborná oční lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
36 názorů

R
Ověřeny pacient

Mohu jen doporucit, muj problem sme analyzovali, prediskutovali, vysvetlili a odjel jsem spokojenej. Bohuzel se s tim neda nic delat ale alespon vim na cem su.


E
Ověřeny pacient

Dlouho jsem se s tak výbornou paní doktorkou nesetkala! K pacientům je velmi milá, pečlivě Vás vyšetří a odpoví na každý Váš dotaz - můžete jich mít třeba deset a bez ohledu na počet lidí v čekárně se Vám bude věnovat a uklidňujícím tónem si s Vámi o problému popovídá. Už jsem sice slyšela pár lidí brblat na čekací dobu,ale raději si na kvalitu počkám než, abych šla za doktorkou, u které budu za deset min hotová a něco zanedbá.
Paní doktorku Němcovou všem doporučuji! Má moji plnou důvěru, což dokazuje i to, že mě "přemluvila" jít na operaci nitrooční kontaktní čočky - nelituji a jedině ji za tuto volbu DĚKUJI! :)


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou, sestřičkou a přístupem lékařky a sestry k pacientovi jsem velmi spokojená, paní doktorka mi poradila i s výběrem skel (jsem úřednice) a nemám oběma dámám co vytknout. Častková Bronislava


V
Ověřeny pacient

Děkuji, že se mimořádně pečlivě věnujete pacientům i jejich rodinným příslušníkům a neberete poplatky jako u jiných lékařů. Vítězslav Nováček


H
Ověřeny pacient

Tak jsem tam dneska zkusila zavolat t.j. 26.9 a byla jsem nachystaná že zde nechvalně zmiňovanou sestřičku pěkně slovně "převálcuju" ale jaksi nebylo potřeba. Sestra to vzala a ochotně objednala mne i mou maminku, sice až na listopad že je plno, ale objednala :-)) po jakémkoliv nepříjemném hlasu ani stopy...nevzdávejte to lidé dobří


M
Ověřeny pacient

Lékařka s citlivým přístupem k pacientovi - v případě náznaku zdravotního problému doporučí doplňující vyšetření dřív,než je pozdě. Jsem její dlouhodobý pacient.


V
Ověřeny pacient

Jako dlouholetý a pravidelný pacient s glaukomem si moc pochvaluji jak p. doktorku tak i sestřičky, perfektní přístup, vždy s úsměvem. Objednání sice může trvat déle, ale u oblíbených lékařů tomu tak bývá pro naplněný diář. V akutních případech jsem byl vždy bezodkladně přijat.


M

Ochota, vstřícnost, odbornost, lidskost


Už jsem tam byla několikrát a vždy perfektní !


S paní doktorkou jsem velmi spokojená i se setřičkou :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti