Daniela Němcová, oční lékař Brno

MUDr. Daniela Němcová

Oční lékař Více

36 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Herčíkova 23, Brno
Odborná oční lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
36 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Mohu jen doporucit, muj problem sme analyzovali, prediskutovali, vysvetlili a odjel jsem spokojenej. Bohuzel se s tim neda nic delat ale alespon vim na cem su.


E
Ověřeny pacient

Dlouho jsem se s tak výbornou paní doktorkou nesetkala! K pacientům je velmi milá, pečlivě Vás vyšetří a odpoví na každý Váš dotaz - můžete jich mít třeba deset a bez ohledu na počet lidí v čekárně se Vám bude věnovat a uklidňujícím tónem si s Vámi o problému popovídá. Už jsem sice slyšela pár lidí brblat na čekací dobu,ale raději si na kvalitu počkám než, abych šla za doktorkou, u které budu za deset min hotová a něco zanedbá.
Paní doktorku Němcovou všem doporučuji! Má moji plnou důvěru, což dokazuje i to, že mě "přemluvila" jít na operaci nitrooční kontaktní čočky - nelituji a jedině ji za tuto volbu DĚKUJI! :)


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou, sestřičkou a přístupem lékařky a sestry k pacientovi jsem velmi spokojená, paní doktorka mi poradila i s výběrem skel (jsem úřednice) a nemám oběma dámám co vytknout. Častková Bronislava


V
Ověřeny pacient

Děkuji, že se mimořádně pečlivě věnujete pacientům i jejich rodinným příslušníkům a neberete poplatky jako u jiných lékařů. Vítězslav Nováček


H
Ověřeny pacient

Tak jsem tam dneska zkusila zavolat t.j. 26.9 a byla jsem nachystaná že zde nechvalně zmiňovanou sestřičku pěkně slovně "převálcuju" ale jaksi nebylo potřeba. Sestra to vzala a ochotně objednala mne i mou maminku, sice až na listopad že je plno, ale objednala :-)) po jakémkoliv nepříjemném hlasu ani stopy...nevzdávejte to lidé dobří


M
Ověřeny pacient

Lékařka s citlivým přístupem k pacientovi - v případě náznaku zdravotního problému doporučí doplňující vyšetření dřív,než je pozdě. Jsem její dlouhodobý pacient.


V
Ověřeny pacient

Jako dlouholetý a pravidelný pacient s glaukomem si moc pochvaluji jak p. doktorku tak i sestřičky, perfektní přístup, vždy s úsměvem. Objednání sice může trvat déle, ale u oblíbených lékařů tomu tak bývá pro naplněný diář. V akutních případech jsem byl vždy bezodkladně přijat.


M

Ochota, vstřícnost, odbornost, lidskost


Už jsem tam byla několikrát a vždy perfektní !


S paní doktorkou jsem velmi spokojená i se setřičkou :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti