Jsem velmi spokojená, vždy mi dobře poradí, má dobré jednání, mohu jen doporučit. Se sestrou nemám problém.

Výborná paní doktorka,takové jednání se jen tak nevidí a velice ochotná a sestře se nedivím,spíš ji obdivuji,že má na některé pacienty pevné nervy!

U pani doktorky jsem zeregistrovana vice nez 5let a muzu jen doporucit!!! Vzdy my vyjde v stric,kdyz jsem tam naposled byla s dcerou vzala me prednostne abych necekala nez vysetri lidi prede mnou.Mam s ni jen dobre zkusenosti...

pecliva a dukladna. Sestra je opravdu arogantni a nechapu proc ji jeste nevyhodila. Kazi cele ordinaci jmeno.

Zlatá doktorka co mohu víc říct,zachránila mému příteli život!!!

nebyla jsem spokojena a proto jsem presla k jinemu praktickemu lekari.
Pani doktorka mi na vse predepisovala jen leky, ale poradne vysetreni ne. Dokonce mi jednou odmitla poslat na sono i kdyz si ho vyzadoval chirurg. Chovani sestry bylo arogantni, cekaci doby velmi velmi dlouhe, vetsinou cele dopoledne.

jsem velmi spokojena,je to velmi dobra prakticka lekarka mohu ji vsem doporucit.