El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Krásné prostředí,moc milá a usmevava sestřička a profesionální gynekolog,který Vám vše vysvetli. Tuto gynekologii jsem si vybrala na doporučení a jsem opravdu nadmíru spokojena s přístupem,ochotou a vstřícností. Mohu jedině doporučit,kéž by bylo víc takových profesionálů,hned by lidé k lékařům chodili rádi. Tesim se na další návštěvu.

Š

Výborný gynekolog,vše vysvětlí,po dobu těhotenství je nadstandartní péče,jak pro těhotnou,tak pro miminko.Nic nenechá náhodě.U mě naprostá spokojenost a můžu jen doporučit.Samozřejmě chválím i sestřičku,která je moc milá,lidská.Děkuji

Jsem zdravotník a tak můžu říct, že vlídné chování lékaře není až takovou samozřejmostí.Z pana doktora D.Jányše by si mnozí mohli vzít příklad. Má příjemné vystupování, je empatický a trpělivý, nikdy mi nedal najevo, že se jej ptám na nesmysly, vždy mi věnuje tolik času, kolik potřebuji a při vyšetření je velice citlivý, což je právě u gynekologa opravdu zapotřebí.Též sestřička se velice milá a příjemná, takže je celkem radost chodit na pravidelné prohlídky:-).

Pan doktor Daniel Jányš z FM je velmi příjemný člověk, který je pečlivý. Líbí se mi kromě jeho odbornosti a slušného vystupování i jeho smysl pro humor. Je milý, chápavý a chová se ohleduplně k pacientkám. Když jsem u něho byla naposledy, tak byl ochoten mi věnovat tolik času, kolik jsem potřebovala na zodpovědění otázek. Nedal mi ani jednou najevo, že bych mu pokládala hloupé otázky. Kdykoliv jdu k lékaři, tak je mi to nepříjemné. Asi mám syndrom bílého pláště. Ale je pravdou, že v jeho přítomnosti jsem schopna se zklidnit a nebýt tak nervózní. Nevím, jak se mu to daří, ale přenáší na mě klid. Jsem ráda, že takový člověk je lékařem. Umí to skvěle a přeji mu, ať má kolem sebe jen spokojené pacientky. Jde vidět, že je to člověk na správném místě. Píšu tady na něj samou chválu. A na závěr přidám ještě jeden bonus. Nejen že je skvělý odborník, ale je radost se na něj dívat, je to fešák.

Výborný lékař a odborník, který má opravdu zájem o své pacientky. Vždy ochotně vyslechne, vysvětlí, poradí. Veškrerá vyšetření provádí důsledně a velmi citlivě.
Velmi mne potěšila jeho návštěva v nemocnici když jsem byla během těhotenství hospitalizována a také jeho přítomnost u porodu (plánovaný císařský řez).

Pan doktor mě přijal při 1.těhotenství a přestup nebyl problém. Měl úplně jiný přístup než na jaký jsem byla zvyklá. Vše vysvětlí, je milý a má lidský přístup. Po porodu se dokonce přišel podívat na pokoj na miminko a poblahopřát mi. Jsem ráda, že mám takového pana doktora :-) nikdy nezměním ;-)

výborný lékař, lidský přístup, vše vysvětlí, nic není problém. Naprostá spokojenost.

odbornost a přístup pana doktora je na vysoké úrovni,i nepříjemné vyšetření provádí jemně a co nejméně bolestivě,je milý.přívětivý a hlavně empatický.dojíždím k němu z ostravy a věrně budu dojíždět dál:)

Pan doktor je velice kvalifikovaným a hlavně příjemným lékařem,který mi nejednou pomohl.Pečlivý a ochotný odpovědět na otázky.Neměnila bych