Daniel Jányš, gynekolog Frýdek-Místek

MUDr. Daniel Jányš

Gynekolog Více

11 názorů

Uložit


Adresy (2)

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Gynekologické ambulance, Nemocnice ve Frýdku-Místku

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

Š
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Výborný lékař, chválím on-line objednání, nečeká se, sestřička je také úžasná,pan doktor vše vysvětlí, vyšetření je pečlivé a rychlé,během těhotenství je také pečlivý,jsem moc spokojená,po dobu svého života jsem měla spoustu lékařů,ale pana doktora bych neměnila a doporučuji.


K
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je úžasný, vše vysvetli, nic nechce zanedbat a opravdu se stara. Sestricka me pozná i vrousce. Hrozne milá a prijemna a se vším poradi.


Ověřeny pacient

Krásné prostředí,moc milá a usmevava sestřička a profesionální gynekolog,který Vám vše vysvetli. Tuto gynekologii jsem si vybrala na doporučení a jsem opravdu nadmíru spokojena s přístupem,ochotou a vstřícností. Mohu jedině doporučit,kéž by bylo víc takových profesionálů,hned by lidé k lékařům chodili rádi. Tesim se na další návštěvu.


Š
Ověřeny pacient

Výborný gynekolog,vše vysvětlí,po dobu těhotenství je nadstandartní péče,jak pro těhotnou,tak pro miminko.Nic nenechá náhodě.U mě naprostá spokojenost a můžu jen doporučit.Samozřejmě chválím i sestřičku,která je moc milá,lidská.Děkuji


H
Ověřeny pacient

Jsem zdravotník a tak můžu říct, že vlídné chování lékaře není až takovou samozřejmostí.Z pana doktora D.Jányše by si mnozí mohli vzít příklad. Má příjemné vystupování, je empatický a trpělivý, nikdy mi nedal najevo, že se jej ptám na nesmysly, vždy mi věnuje tolik času, kolik potřebuji a při vyšetření je velice citlivý, což je právě u gynekologa opravdu zapotřebí.Též sestřička se velice milá a příjemná, takže je celkem radost chodit na pravidelné prohlídky:-).


R
Ověřeny pacient

Pan doktor Daniel Jányš z FM je velmi příjemný člověk, který je pečlivý. Líbí se mi kromě jeho odbornosti a slušného vystupování i jeho smysl pro humor. Je milý, chápavý a chová se ohleduplně k pacientkám. Když jsem u něho byla naposledy, tak byl ochoten mi věnovat tolik času, kolik jsem potřebovala na zodpovědění otázek. Nedal mi ani jednou najevo, že bych mu pokládala hloupé otázky. Kdykoliv jdu k lékaři, tak je mi to nepříjemné. Asi mám syndrom bílého pláště. Ale je pravdou, že v jeho přítomnosti jsem schopna se zklidnit a nebýt tak nervózní. Nevím, jak se mu to daří, ale přenáší na mě klid. Jsem ráda, že takový člověk je lékařem. Umí to skvěle a přeji mu, ať má kolem sebe jen spokojené pacientky. Jde vidět, že je to člověk na správném místě. Píšu tady na něj samou chválu. A na závěr přidám ještě jeden bonus. Nejen že je skvělý odborník, ale je radost se na něj dívat, je to fešák.


Z
Ověřeny pacient

Výborný lékař a odborník, který má opravdu zájem o své pacientky. Vždy ochotně vyslechne, vysvětlí, poradí. Veškrerá vyšetření provádí důsledně a velmi citlivě.
Velmi mne potěšila jeho návštěva v nemocnici když jsem byla během těhotenství hospitalizována a také jeho přítomnost u porodu (plánovaný císařský řez).


D
Ověřeny pacient

Pan doktor mě přijal při 1.těhotenství a přestup nebyl problém. Měl úplně jiný přístup než na jaký jsem byla zvyklá. Vše vysvětlí, je milý a má lidský přístup. Po porodu se dokonce přišel podívat na pokoj na miminko a poblahopřát mi. Jsem ráda, že mám takového pana doktora :-) nikdy nezměním ;-)


M
Ověřeny pacient

výborný lékař, lidský přístup, vše vysvětlí, nic není problém. Naprostá spokojenost.


Ověřeny pacient

odbornost a přístup pana doktora je na vysoké úrovni,i nepříjemné vyšetření provádí jemně a co nejméně bolestivě,je milý.přívětivý a hlavně empatický.dojíždím k němu z ostravy a věrně budu dojíždět dál:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti