Dana Zapletalová, praktický lékař Holešov

Praktický lékař Více

Sušilova 478, Holešov
Praktický lékař pro dospělé

Názory

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti,je pečlivá,vstřícná,okamžitě napíše doporučení k specializovanému lékaři,člověk se nemusí doprošovat.Jsem v tomto městě nová a jsem velice ráda,že jsem si vybrala právě tuto PANÍ doktorku.

Já si na ni nemůžu stěžovat, velmi ochotná, hodná a velice vstřícná

jsem velmi spokojená s přístupem a důsledností

S Mudr. Zapletalovou jsem se setkala při pohotovosti, kdy mě navštívila v hotelu Troják, kde jsem byla na dovolené. Byla jsem velmi mile překvapena ochotou, se kterou mi poradila, jak a kam se mám obrátit pro recept, který mi ona jako pohotovostní lékař nemohla dát. Jsem z Brna a v těchto končinách jsem byla docela ztracená. Paní doktorka mně zjistila, který praktický lékaž má tuto oblast na starosti, dotyčnou lékařku v neděli odpoledne!! informovala, takže manžel mně mohl bez problémů v Bystřici léky vyzvednout. Též Mudr Mrázková byla velmi ochotná a vstřícná.

Já k paní doktorce chodím už přes 2 roky a vždy mi vyšla vstříc a vyléčila zatím každou nemoc. Nemůžu si na ni stěžovat. Je sice taková rázná, ale to k ní prostě patří.

Nikdy jsem s paní doktor neměla dobré zkušenosti,už jako těhotná,posléze na pohotovosti s dcerou.Chtěla jí předepsat penicilin,po mém upozornění,že je dcera na něj alergická na mě vyjela "co chcete teda předepsat?".Ovšem tatínek je s paní doktor spokojen,tak nevím.