Praktický lékař pro děti a dorost
Velkopavlovická 25, Brno

Praktický lékař pro děti a dorost
Mečířova 14, Brno

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodím s dětmi od narození (dcera 12, syn 7) a prevence, očkování i léčba probíhala vždy zodpovědně. Vysvětlí, poradí, případně pošle na další odborná vyšetření či pracoviště. Z důvodu nemoci jsme očkování odkládali, nebyl problém. S p. doktorkou se dá o věcech bavit, má od situace odstup a snaží se uklidnit.
Např. dceři se velmi zhoršoval její psych.stav, dostavily se až panické ataky. P.doktorka mi radila, ať se nebojíme medikace, kterou jsem dlouho pro dceru odmítala. Podpořila nás také po otřesném zážitku v Bohunicích na psychiatrii. Je to jeden z momentů, za který jsem vděčná, protože se náš život po medikaci začal vracet více do normálu.
U syna bylo pár dramatičtějších nemocí. P. doktorka poradila v jakém připadě už jet do nemocnice.
Co tady někteří píší ohledně kojení nechápu. Dceru jsem kojila 2,5 r, syna 2 r. Nikdy jsem neslyšela jediné slovo proti kojení!
Paní doktorka nedává medikaci za každou cenu, ale když je potřeba.
Děkuji za vzornou mnohaletou péči!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

V nekterych nize napsanych komentarich pani doktorku, ke ktere chodime 15 let, skutecne trochu poznavam. V jeji komunikaci mi tu a tam neco vadilo. Ovsem o tom psat nechci. Ja totiz chci napsat o tom, kdo je pro me dobry doktor. Ten, u ktereho jsem presvedcena, ze dle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi posoudi lecbu, vysetreni, dovysetreni, mohu mu plne duverovat, kdyz od nej nedostanu recept, anebo naopak, kdyz mi rekne,ze vlastni sily ditete jsou vycerpany a je treba nasadit medikaci, protoze citim, ze v jeho popredi stoji to dite, nikoliv farmaceuticka lobby. Tohle je pro me nejvic, za to si pani doktorky vazim, a tudiz se rada povznesu nad nektere jeji komunikacni "vystrelky".

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Horecka

Take se přidávám ke špatným zkušenostem. 2,5 roku jsme u p. doktorky vydrželi s výhradami. Připadám si u ní, jako by se tam čas zastavil před 30 lety. Aby měl rodič názor? Neexistuje. Dnes, když nám odmítla arogantně vyšetření na prenosnou nemoc, s kterou byl malý syn v kontaktu, (řkouc, ze ho můžeme nechat testovat na vše, když chodime mezi lidi), okamžitě odcházíme.

Bohužel se i já musím přidat k horším hodnocením - paní doktorka je velmi chytrá a vzdělaná, není vyloženě špatná a věřím, že spoustě lidem může "sedět". Nám ale nikoliv, z mnoha důvodů.. Především při každé návštěvě ráda a velmi dlouze rozebírala do podrobna stav dětí (ano, i toho, se kterým jsem k ní vůbec nešla!), hodně se "vrtala" v psychologii, ale výsledkem bylo především to, že už jsem se bála na cokoliv ptát a cítila se pokaždé jak nehorší matka na světě, co dělá všechno špatně a vlastně zybtečně otravuje.. WHO a laktační liga jí zřejmě neříkají nic - doporučování příkrmů po 4. měsíci..no comment.. a když se dozvěděla, že i po roce převážně kojím, reakce byla nepokrytě nesouhlasná. ATB předepisuje jen tak "od boku", výtěr nebo crp z prstíku jedině na vyložený a opakovaně zdůrazněný požadavek. Za nás zkrátka nemůžeme doporučit.

Já si paní doktorku nemohu vynachválit. Vždy pečlivě dceru a syny vyšetřila, vždy podala ucelené informace a nikdy nic nám nevnucovala A tak za mě a moje děti naprostá spokojenost.

Bohuzel se musim pripojit k negativnim hodnocenim. Pani doktorka je neprijemna, vylozene preferuje "biomatky", se kterymi rada a dlouze diskutuje. Ostatni prezirave utne v jakychkoli debatach... Z kazde navstevy mam pocit, ze obtezujeme, a tak pokud neni stav opravdu akutni, radeji nechodime a snazime se lecit sami. To asi neni normalni, ze? Sestry si vybira obdobne otresne, to se snad musi nekde specialne hledat. Opravdu katastrofa... Snazime se najit jinou lekarku a honem pryc. ROZHODNE NEMUZEME DOPORUCIT!

Bohužel paní doktorce Vodové v žádném případě nemohu dát jiný, než velmi slabý komentář.
Chodili jsme k panu doktorovi Gruberovi a to byla nějaká kapacita. Když pan doktor zemřel a doktorka Vodová po něm v Kr. poli převzala ordinaci, byl to problém za problémem.
Mé, teď už sedmileté, dceři ve dvou měsících tak krásně zkazila očkování, že jsme dalšího půl roku museli lítat od čerta k ďáblu po nejrůznějších vyšetřeních, jestli malá nebude mít nějaké následky. Špatně očkování naočkovala, což potvrdili i v dětské nemocnici, ale sama paní Vodová nikdy svou chybu neuznala, naopak házela vinu prvně na mě a potom na lékaře z dětské nemocnice.
Synovi v tu dobu bylo právě 18 roků a přecházel tedy do péče lékaře pro dospělé, synovi je dnes 23 roků a stále z ní nemůže dostat svou kartu. Řeší to současný praktický lékař, řeší to pojišťovna, ale paní doktorka prostě odmítá kartu vydat.
A že se u ní v čekárně nikdy dlouho nečeká? No ještě aby ano, když od ní drtivá většina pacientů odchází. Pan doktor Gruber měl čekárnu vždy narvanou k prasknutí, ale to proto, že opravdu patřil k těm nejlepším a jezdili k němu rodiče z celého Brna, paní doktorka Vodová už nepokrývá ani polovinu svého okresu.
Nyní chodíme k paní doktorce Čechové a jsme maximálně spokojení.
V žádném případě paní Vodovou nedoporučuji!

My chodíme k paní doktorce s oběma dětmi už od jejich narození a jsme spokojeni. I nám samozřejmě dávala doporučení ohledem skleniček hami a ohledem délky kojení, ale klidně jsem jí vysvětlila, že kojení považuju za důležité i po dosažení jednoho roku života a doktorka můj názor respektovala. Odbornost doktorky neposuzuju jen podle toho, že má se mnou ve všem stejný názor - to bych asi dětem žádnou doktorku ani nehledala a léčila si je sama:) S jejím názorem na výživu dětí do jednoho roku se plně neztotožňuju, ale jinak si ji vážím. Antibiotika nenasazuje zbytečně a je velice ochotná a milá. A své kolegy na rozdíl od jiných doktorů neobhajuje za každou cenu, jak to běžně bývá bohužel u nich zvykem, a nebojí se nám říct, že s léčbou specialistů nesouhlasí - a pokaždé se ukázalo, že pravdu měla právě ona. A taky jsme spokojeni s tím, že netrávíme čekáním na vyšetření dlouhé hodiny jako jsem byla zvyklá já u své dětské doktorky. Jediné, co bych mohla vytknout, je dělení ordinačních hodin mezi Vinohrady a Kr.Pole, kvůli čemu je její ordinační doba proti jiným doktorům omezená. Ale nevadí nám to zase natolik, abychom přemýšleli o změně doktorky.

Nevím kterou paní doktorku tady popisujete, ale pani doktorka vodová to určitě není, jsem ráda že jsme od ní odešli a nikdy v životě už bych k takovýmuhle člověku nešla, to není doktorka, ale .....

Já jsem zatím také spokojená, jen trochu mně mrzí, že pokud chci nějaké informace např. ohledně stravy, tak se musím zeptat.. nicméně mi paní doktorka vždycky na dotaz odpověděla ...ale jinak jsem spokojená... :-)