Praktický lékař pro děti a dorost
Školní 736, Karlovy Vary

Paní doktorka Šteinerová je absolutní jednička, mrzí mě, že jsem dovršila věku, kdy musím přejít k dospělému lékaři, moc ráda jsem k ní chodila a vždy s pocitem, že ona mi pomůže a nikdy jsem se nemýlila. Jako malá jsem od ní dostávala obrázky a růžové žvýkačky Orbit, mám ji moc ráda a nikdy na ni nezapomenu, vytáhla mě z každé chřipky a dalších nemocí :) . Petra Trojanová.

Velmi dobrý lékař se spoustou praxe, dobrý přístup i sestřičky,bezproblémová domluva,chodil jsem k ní za mlada a dnes jsem rád, že je zde registrována i moje dcera.Lékaře mohu jen doporučit.

Paní doktorku považuji za nejlepší dostupnou pediatričku, co znám (ale zase jich neznám tolik :-)), je milá, chodili jsme k ní už jako děti, respektuje i můj názor, zatím mi vždy dobře poradila. Nikdy mi nezkusila vynadat, ozvala bych se. Dcera je ještě miminko, takže té nenadává :-) Sestra je rovněž milá, a že venku příliš srdečně nereaguje na pozdrav chápu, každý by se s ní vykecával o dětech a domů by dorazila po setmění..;-)

Výborná dětská lékařka s bohatými zkušenostmi a velikým srdcem.Děti se do ordinace vždy velmi těší.Ať paní doktorce ještě dlouho vydrží energie pro naše dětičky.

Paní doktorka Šteinerová je velmi dobrá dětská lékařka. Je to zkušená - velmi dobrá dětská lékařka! Budu se opakovat, chidili k ni moje děti a v současné době už k ni hodí děti mojich dětí a za ta dlouhá léta co se starala o zdarví mojich děti a teď i vnoučat - musím napsat, lepší dětskou lékařku neznám.Je to profesionál s dlouholetou zkušenosti. Mám k ní plnou důvěru a vždy jí mít budu.

Kateřina Bolková

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojena. Mám často nemocného malého syna, který navíc trpí těžkým atopickým ekzémem. Ten u nás paní doktorka nejen diagnostikovala, ale také se nám snaží pomoci nad rámec svých "povinností" tam, kde se k nám jiní lékaři obrátili zády. Velký dík i příjemné sestřičce. :-)
Babinová M.

Pani doktorku Šteinerovou moc dobře znám. Chodila jsem k ní,když moje děti malé. Dnes ty děti už mají svoje děti, ty k ní také chodí.Je to moc dobrá a příjemná lékařka a s dětmi to opravdu umí!A hlavně vynikající dětská lékařka.Všem dporučuji.
Kateřina Bolková

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, přesli jsme se synem od jiné lékařky k ní protože ta první nepoznala u syna mononukleózu a špatně ho léčila, MUDr.Šteinerová ihned věděla diagnozu, nechala si ji potvrdit týž den laboratoří a synovi ihned zařídila hospitalizaci v Karl.nemocnici.Tímto ji moc děkuji.

Od paní doktorky jsme odešly,protože už na to nestačí.To,že je hodná nestačí,důležité je,aby léčila a poznala co léčí-u mne se pokaždé spletla,bylo to třikrát,rozhodně to nelze u lékaře považovat za ...no to se stane...naštěstí to nebylo na životě ohrožující.Sestra byla v pohodě-možná by si mohla ordinaci převzít.

Na první pohled fajn paní. Ale jak už tu někdo i psal, nemá problém dítěti vynadat. Navíc u nás několikrát fakt pochybyla, resp. nepoznala jasnou diagnózu (klasický atopický exém), výtěry z krku jsme si museli vyžádat (nález byl). Navíc tedy opravdu ne kladně hodnotím přístup sestřičky - bez problémů mi vynadala do telefonu kvůli obyčejné prosbě, pak na tři doby sprdla manžela, ale venku téměř nereaguje na pozdravení - tak se prostě nejedná. Pokud nám nic extra nebylo, jen klasika, tak to bylo fajn. Ale u vážnějších věcí bych se bála. Doktora jsme změnili.