Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Školní 736, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka Šteinerová je absolutní jednička, mrzí mě, že jsem dovršila věku, kdy musím přejít k dospělému lékaři, moc ráda jsem k ní chodila a vždy s pocitem, že ona mi pomůže a nikdy jsem se nemýlila. Jako malá jsem od ní dostávala obrázky a růžové žvýkačky Orbit, mám ji moc ráda a nikdy na ni nezapomenu, vytáhla mě z každé chřipky a dalších nemocí :) . Petra Trojanová.

Velmi dobrý lékař se spoustou praxe, dobrý přístup i sestřičky,bezproblémová domluva,chodil jsem k ní za mlada a dnes jsem rád, že je zde registrována i moje dcera.Lékaře mohu jen doporučit.

Paní doktorku považuji za nejlepší dostupnou pediatričku, co znám (ale zase jich neznám tolik :-)), je milá, chodili jsme k ní už jako děti, respektuje i můj názor, zatím mi vždy dobře poradila. Nikdy mi nezkusila vynadat, ozvala bych se. Dcera je ještě miminko, takže té nenadává :-) Sestra je rovněž milá, a že venku příliš srdečně nereaguje na pozdrav chápu, každý by se s ní vykecával o dětech a domů by dorazila po setmění..;-)


Výborná dětská lékařka s bohatými zkušenostmi a velikým srdcem.Děti se do ordinace vždy velmi těší.Ať paní doktorce ještě dlouho vydrží energie pro naše dětičky.


Ověřený profil

Paní doktorka Šteinerová je velmi dobrá dětská lékařka. Je to zkušená - velmi dobrá dětská lékařka! Budu se opakovat, chidili k ni moje děti a v současné době už k ni hodí děti mojich dětí a za ta dlouhá léta co se starala o zdarví mojich děti a teď i vnoučat - musím napsat, lepší dětskou lékařku neznám.Je to profesionál s dlouholetou zkušenosti. Mám k ní plnou důvěru a vždy jí mít budu.

Kateřina Bolková


Ověřený profil

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojena. Mám často nemocného malého syna, který navíc trpí těžkým atopickým ekzémem. Ten u nás paní doktorka nejen diagnostikovala, ale také se nám snaží pomoci nad rámec svých "povinností" tam, kde se k nám jiní lékaři obrátili zády. Velký dík i příjemné sestřičce. :-)
Babinová M.


Ověřený profil

Pani doktorku Šteinerovou moc dobře znám. Chodila jsem k ní,když moje děti malé. Dnes ty děti už mají svoje děti, ty k ní také chodí.Je to moc dobrá a příjemná lékařka a s dětmi to opravdu umí!A hlavně vynikající dětská lékařka.Všem dporučuji.
Kateřina Bolková


Ověřený profil

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená, přesli jsme se synem od jiné lékařky k ní protože ta první nepoznala u syna mononukleózu a špatně ho léčila, MUDr.Šteinerová ihned věděla diagnozu, nechala si ji potvrdit týž den laboratoří a synovi ihned zařídila hospitalizaci v Karl.nemocnici.Tímto ji moc děkuji.


Ověřený profil

Od paní doktorky jsme odešly,protože už na to nestačí.To,že je hodná nestačí,důležité je,aby léčila a poznala co léčí-u mne se pokaždé spletla,bylo to třikrát,rozhodně to nelze u lékaře považovat za ...no to se stane...naštěstí to nebylo na životě ohrožující.Sestra byla v pohodě-možná by si mohla ordinaci převzít.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Na první pohled fajn paní. Ale jak už tu někdo i psal, nemá problém dítěti vynadat. Navíc u nás několikrát fakt pochybyla, resp. nepoznala jasnou diagnózu (klasický atopický exém), výtěry z krku jsme si museli vyžádat (nález byl). Navíc tedy opravdu ne kladně hodnotím přístup sestřičky - bez problémů mi vynadala do telefonu kvůli obyčejné prosbě, pak na tři doby sprdla manžela, ale venku téměř nereaguje na pozdravení - tak se prostě nejedná. Pokud nám nic extra nebylo, jen klasika, tak to bylo fajn. Ale u vážnějších věcí bych se bála. Doktora jsme změnili.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti