Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K. H. Borovského 1561, Sokolov
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Horsi zubarku jsem si najit nemohla.. To, ze je mrzuta, neprijemna a otravena vem cert, ale ze se objednam a ona mi koukne do pusy, rekne co mam zkazeny a rekne mi at se objednam na vrtani, to je na me silne kafe... Tak jsem se objednala a nasla kazy uplne jinde a ten puvodni kaz uplne zapomnela... Samozrejme nevrtala a at se objednam.. Na to kaslu. Takze tam nechodim, protoze aby ze me jen nekdo tahal many, na to nemam cas.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

X
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už léta a nemůžu říct jedno křivý slovo, možná že jejich nepříjemnost (jak jsem četl víše) je tim že někteří pacienti si moc myslí, pak je něco píchne (což se občas v zubařině stává když se třeba vrtá) a hned doktorka je špatná, z vlastní zkušenosti vím, že jak Paní doktorka i Paní sestřička jsou perfektní profesionálové (bez ironie) a jsou to dámy na svém místě. :-) autor: Věrný a spokojený pacient

A
Ověřeny pacient

Dobrý den, bohužel, asi vinou častých problémů nemám přílišné sympatie k zubařům. Myslím si, ovšem, že jejich kvality dokáži posoudit stále ještě objektivně. Nejlepší zubní lékařkou byla paní Svobodová z Chebu, jejíž práce byla pečlivá, její rady pomáhaly pacientům a ne jen její peněžence a vždy byla velmi milá. Bohužel o paní zubařce D.Š. toto říct nemůžu. Můj strach ze zubařů jen prohloubila a to zejména svým nepříjemným a arogantním chováním, bez soucitu a pochopení k bolesti pacienta. Injekci proti bolesti dávat nechce, v případě, že na ní trváte si ji pěkně zaplatíte a zároveň tím paní doktorku natolik naštvete, že už se u ní milého jednání nedočkáte! Se zákroky, které u mě provedla také nejsem spokojená. Proto po osobní zkušenosti nedoporučuji !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Katastrofální přístup k pacientům. Zřejmě přenáší své osobní problémy do pracovních. Mám informace, že příjemná umí být pouze ke známým. Co se týče odborné péče...neměla jsem možnost to poznat. Zubařský zákrok není všeobecně příjemný nikomu a pokud je ještě takového nepříjemného chování zubař, už k němu víckrát nepřijdete. Neumím si představit, že bych se takto chovala na svém pracovišti. Její chování kvalifikuji jako neprofesionální a to i mimo ordinaci. Kdybych nevěděla, že jde o lékařku, řekla bych, že je přesným prototypem otrávené prodavačky a nebo úřednice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Znám paní doktorku už léta a já s ní tedy žádný problém nemám.Vždy ochotná a milá,pravda sestřička dosti nepříjemná,ale teď už je tam jiná a ta je usměvavá jak sluníčko.Naopak jsem k paní doktorce musela i s dcerou utéct od jiného doktorka,který byl opravdový sadista.Paní doktorka své práci rozumí.

super

K

Paní doktorka je zlá, nepříjemná, povrchní a ještě si myslí, že je vtipná. V mých 26 letech se mě zeptala, k čemu potřebuji doporučení na rovnátka, když už jsem stejně stará a vdaná. Z ordinace jsem odcházela otřesena. Bohužel nemáme v kraj mnoho volných zubařů, tak se zatím musím spokojit s ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Moc příjemná paní doktorka,i když už k ní nechodím. Děkuji

A

S paní doktorkou jsme velmi spokojení. Je to jedna z mála lékařek, která se snaží Vám opravdu pomoci a nemá zájem z Vás za každou cenu vytáhnout peníze. Sama jsem toho byla svědkem. Paní doktorky si velmi vážím coby profesionála a vřele doporučuji.

S

dobré

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti