Zubní ordinace
K. H. Borovského 1561, Sokolov

Horsi zubarku jsem si najit nemohla.. To, ze je mrzuta, neprijemna a otravena vem cert, ale ze se objednam a ona mi koukne do pusy, rekne co mam zkazeny a rekne mi at se objednam na vrtani, to je na me silne kafe... Tak jsem se objednala a nasla kazy uplne jinde a ten puvodni kaz uplne zapomnela... Samozrejme nevrtala a at se objednam.. Na to kaslu. Takze tam nechodim, protoze aby ze me jen nekdo tahal many, na to nemam cas.

X

Chodím k paní doktorce už léta a nemůžu říct jedno křivý slovo, možná že jejich nepříjemnost (jak jsem četl víše) je tim že někteří pacienti si moc myslí, pak je něco píchne (což se občas v zubařině stává když se třeba vrtá) a hned doktorka je špatná, z vlastní zkušenosti vím, že jak Paní doktorka i Paní sestřička jsou perfektní profesionálové (bez ironie) a jsou to dámy na svém místě. :-) autor: Věrný a spokojený pacient

Dobrý den, bohužel, asi vinou častých problémů nemám přílišné sympatie k zubařům. Myslím si, ovšem, že jejich kvality dokáži posoudit stále ještě objektivně. Nejlepší zubní lékařkou byla paní Svobodová z Chebu, jejíž práce byla pečlivá, její rady pomáhaly pacientům a ne jen její peněžence a vždy byla velmi milá. Bohužel o paní zubařce D.Š. toto říct nemůžu. Můj strach ze zubařů jen prohloubila a to zejména svým nepříjemným a arogantním chováním, bez soucitu a pochopení k bolesti pacienta. Injekci proti bolesti dávat nechce, v případě, že na ní trváte si ji pěkně zaplatíte a zároveň tím paní doktorku natolik naštvete, že už se u ní milého jednání nedočkáte! Se zákroky, které u mě provedla také nejsem spokojená. Proto po osobní zkušenosti nedoporučuji !!!

Katastrofální přístup k pacientům. Zřejmě přenáší své osobní problémy do pracovních. Mám informace, že příjemná umí být pouze ke známým. Co se týče odborné péče...neměla jsem možnost to poznat. Zubařský zákrok není všeobecně příjemný nikomu a pokud je ještě takového nepříjemného chování zubař, už k němu víckrát nepřijdete. Neumím si představit, že bych se takto chovala na svém pracovišti. Její chování kvalifikuji jako neprofesionální a to i mimo ordinaci. Kdybych nevěděla, že jde o lékařku, řekla bych, že je přesným prototypem otrávené prodavačky a nebo úřednice.

Znám paní doktorku už léta a já s ní tedy žádný problém nemám.Vždy ochotná a milá,pravda sestřička dosti nepříjemná,ale teď už je tam jiná a ta je usměvavá jak sluníčko.Naopak jsem k paní doktorce musela i s dcerou utéct od jiného doktorka,který byl opravdový sadista.Paní doktorka své práci rozumí.

super

Paní doktorka je zlá, nepříjemná, povrchní a ještě si myslí, že je vtipná. V mých 26 letech se mě zeptala, k čemu potřebuji doporučení na rovnátka, když už jsem stejně stará a vdaná. Z ordinace jsem odcházela otřesena. Bohužel nemáme v kraj mnoho volných zubařů, tak se zatím musím spokojit s ní.

Moc příjemná paní doktorka,i když už k ní nechodím. Děkuji

S paní doktorkou jsme velmi spokojení. Je to jedna z mála lékařek, která se snaží Vám opravdu pomoci a nemá zájem z Vás za každou cenu vytáhnout peníze. Sama jsem toho byla svědkem. Paní doktorky si velmi vážím coby profesionála a vřele doporučuji.

dobré