Sam. ordinace PL - stomatologa
Čsl. armády 169, Hořice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní Dr. Šabatová je profesionálka ve svém oboru. Skutečně lidský přístup, před výkonem vždy prohodí pár slov a vy se uklidníte. I když přijdete po půl roce na prevenci, tak si moc dobře pamatuje, o čem s vámi vedla konverzaci na poslední prohlídce a dokáže v konverzaci pokračovat. Skutečně empatická, dokáže vás uklidnit a výkon dokonalý!

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Naprostá tragédie.
Byla mi doporučena moji zubařkou, která úkon který jsem potřeboval nevykonává.
Po telefonickém rozhovoru se sestrou a donesení snímku, jsem po týdnu urgoval, zda na mne s objednáním nezapomněli, po dalších dvou týdnech objednali.
Ačkoliv jsem byl objednán na konkrétní čas, hodinu jsem čekal a poté si snímky vyžádal s tím, že se objednám jinam.
Sestra pravděpodobně vykonává administrativní práci současně s asistencí u zubařky, neboť v čekárně (kde vykonává administrativu) vůbec nebyla a neustále zde vyzváněly telefony na pevnou linku a mobil, které nikdo nebral.
Rovněž tak lidé, kteří v této době přišli do čekárny se nikoho nedočkali a s nepořízenou odešli.
S větším nezájmen, ignorací a negativním prostředím jsem se doposud nesetkal.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa stomatologická chirurgie

K paní doktorce jsem přišla na doporučení.Měla jsem velké bolesti,dosti dlouho a moje bývalá paní dokt.tvrdila,že to není možné.Paní doktorka Šabatová zjistila,že mám obrovský zánět zubu,díky ní jsem nepřišla o tento zub a zachránila mně i ostatní zuby,protože jsem měla paradentózu v pokročilém stádiu.Chtěla bych jí strašně poděkovat,je to skvělá lékařka,citlivý a chápající člověk.Takových by mělo být více,bohužel.Nakonec k ní chodí i můj syn i moje maminka.Máme jí moc rádi a já se díky ní přestala bát zubařů a chodím pravidelně na prohlídky.Přeji jí hodně zdraví a ať se jí v životě daří Eva Kočnarová

Vynikajci člověk, vynikající zubařka. Přijít k ní byla úžasná úleva, že ještě existují v našem státě profesionálové s lidským přístupem.

Absolutní profesonálka, s lidským přístupem, vždy ochotná – prostě nej nej...

Odborně vzdělaná, empatická, šikovná, příjemný kolektiv sester. Neznám lepší zubní lékařku.

Nejlepší!!! Výborná profesionálka na svém místě!!!!

nejlepší

vysoká profesionalita,vstřícný a lidský přístup.

skvělá, rychlá