Dana Klůfová, praktický lékař České Budějovice

Praktický lékař

Lidická tř. 2194/273, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Preregistrace od puvodniho PL

Uz po prvni navsteve vim,ze tohle je LEKAR,ktery vi co dela,vyslechne vas,a ohledne vasich problemu jedna!!!Neobtezujete ho tim ze vas neco boli,ale hleda cestu jak vam pomoci..po arogantnim lekari je tahle pani doktorka darem z nebes!!dekuji Vam,pani doktorko!

K paní doktorce chodím 20 let. Je to pečlivá a příjemná paní doktorka s lidským přístupem. Stejně tak i laskavá sestřička. Když mám nějaký problém, tak zde nemám pocit, že "obtěžuji", tak jak se mi to stalo jinde. Děkuji

Paní doktorka je velice pečlivá, vše podrobně vysvětlí a má dobrý přístup k pacientovi - za mě spokojenost.

Velmi příjemná pani doktorka a milá sestrička,která pri každé návštěve se věnuje pacientovi pozorně
vyslechne a poradí.Jsem velmi spokojen i s moji manželkou s pani doktorkou i s hodnou sestričkou.
Vrele doporučují.

Je to moje obvodní doktorka a byl jsem vždy spokojený... :-) příjemný a fajn člověk, co rád ochotně poradí..a pomůže.:-) Pavel Kratochvíl

Paní doktorka Klůfová byla ochotna před Vánocemi k sobě přeregistrovat mou sestru s nádorem pankreatu, tedy těžkou pacientku, a od tě doby se o ni vzorně stará. Svědčí to jak o její lidskosti, tak profesionalitě. Díky za takovou lékařku !

Opravdu velmi příjemná paní doktorka,ochotná a milá sestřička, objednací hodiny. Prostě spokojenost.Lenka

Velmi dobrá doktorka, empatická, rozumně předepisující léky, zárověň pečlivá. A dle mé kamarádky, která se živí jako farmaceutický dealer, je NEÚPLATNÁ. Mohu jen doporučit.

Je to lékařka s velkým L, věnuje se maximálně klientovi, vyslechne, poradí, pomůže. Nejen výborná lékařka, ale i jako člověk je opravdu skvělá. Zavedený systém objednávek 100% dodržuje a lčověk, který přichází do čekárny není stresován přítomností dalších nemocných lidí. Nemusí tak vyčkávat "na řadu", ale jde na objednaný čas. Chodím k lékaři zřídka, protože nemám žádné zdravotní problémy a běžná nachlazení se mi též "zaplať pán Bůh" také vyhýbají. Ale pokud už musím k lékaři, tak nejsem vystresovaný, nervózní. Pokud mohu srovnat s jinými, jen z doslechu, tak jsem maximálně rád, že jsem zaregistrovaný právě u paní doktorky Klůfové. DOPORUČUJI. Jan Š.

Velmi příjemná a milá lékařka, která se vám opravdu věnuje a vše vždy vysvětlí. Kdyby byli ostatní lékaři alespon z poloviny, to co naše paní doktorka..