Lidická 697/13, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Ač jsem na první schůzku čekal, dostal jsem se do rukou lékařky, která naslouchá a chce pomoci. Souhlasím tedy s hodnoceními, které jsou aktuálně sepsány.

Výhody samotné paní lékařky
- pokaždé zkontroluje kompletní zdravotní stav,
- sleduje průběh medikace a analyzuje se mnou výsledky
- velmi detailně vysvětluje další kroky

- velmi si cením, pokud se do ordinace dostávám na předem objednaný čas (plus mínus 5min) - to zde funguje.
- posílají sms připomenutí termínu návštěvy
- vstřícné jednání personálu

Umístění: Ordinace Jiný

Na paní doktorce obdivuji její profesionalitu a lidský přístup a zájem o pacienta. Citlivě bere v úvahu ostatní pacientovi nemoci a problémy. Velké díky. JJ

Umístění: Ordinace chronický zánět močových cest

Neskutečně milá paní doktorka, která se pacientovi opravdu věnuje. Někdy je těžké narazit na vstřícného lékaře, to zde neplatí, paní doktorka si mne kompletně vyslechla, pečlivě vyšetřila a navrhla další potřebná vyšetření. Před návštěvou jsem byla velmi nervozni, nervozita ze mne okamžitě spadla při jedná s touto velmi milou a vstřícnou lékařkou. Děkuji!

Poté, co jsem vystřídala asi 7 urologů se mi konečně někdo skutečně věnoval. Byla to paní doktorka Klozová, kterou považuji za úžasnou Doktorku s velkým D. Milá, vstřícná, vzdělaná. Pacientovi vše vysvětlí a naslouchá mu. Léčí příčinu, nikoliv následek, záleží jí na pacientech.