Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Jeníkovská 348, Čáslav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Lekarka s lidskym pristupem, pochopenim.. nikdy nebyl zadny problem :) a za cas straveny v cekarne bohuzel lekar ani sestra nemohou.

M

Dobrý den , myslím si že paní doktorka Gazdova je opravdový specialista s lidským přístupem a maximální péčí a pozorností k jednotlivci , a to je právě důvodem delšího čekání v čekárně. Lepší je počkat si chvíli v čekárně a vědět že o mě pak bude maximálně postaráno, než jako u některych jiných lékařů byt odbaven rychle jako zboží v Penny marketu a léčt s 3tydny s maličkostma.Navíc at si sáhnou do svědomí ti ktěří nejvíc remcaj nad čekáním v čekárně že potom co se oni ''netrpěliví" dostanou do ordinace jsou to právě oni kteří se tam vykecávaji a chtěji aby právě o jejich zdraví bylo nejvíc postaráno. Ale jsme ve svobodné zemi můžete si najít nějakýho jinyho doktora jestli vám to nevyhovuje ale pak až diky nějakymu Šarlatanovi budete mít zdraví v hajzlu ,pak ještě radi přilezete zpátky k Mudr Gazdový a zjístíte že to čekání v čekárně není zase až tak dlouhy - My co chceme byt zdraví si počkáme.Nedočkavost pochopím u pracujících lidí ale většínou nejvíc spěchají Důchodci kteří vstávají ve 4 ráno jdou k lékaři a pak vysedávají venku a nic nedělají.Ti by se měli nad sebou za myslet - Mudr Gazdová je Růže mezi trním .Je perfektní - Díky paní doktorko za vše co pro nás děláte - RESPECT

Doba strávená v její čekárně se sice vleče, ale následná péče a pozornost paní doktorky Gazdové to jednoznačně vyváží.


J
Ověřený profil

Jen ještě doplňuji ordinační hodiny:

PO 13:00 - 17:00
UT 08:00 - 12:00
ST 08:00 - 12:00
CT 13:00 - 17:00
PA 08:00 - 11:30


Paní doktorka je jeden ze dvou nejlepších lékařů, co jsem kdy poznal. Umí si dát dohromady souvislosti, které většina dát dohromady nedokáže. S tímhle se člověk rodí, to nejde naučit. K tomu dobrý přístup, empatie... jsem velmi rád, že mám takového obvodního lékaře!


Lidská a skvělá.DOPORUČUJI!!!


Doktorka je skvělá, vždy dobře naladěná a pomůže. Horší je čekací doba v čekárně. To by chtělo ještě vylepšit.


J
Ověřený profil

Komentáře, které jsem přečetla, jsou naprosto pravdivé. Paní doktorka je perfektní!!! Ač to s námi pacienty nemá jednoduché, vždy se nám snaží maximálně pomoci a nenechává nic náhodě. Opravdová poctivá lékařka!!!


Naprosto spokojený pacient.


Paní doktorka Gazdová je dle mého názoru velký odborník.Několikrát mě velmi pomohla a její osobní přístup je opravdu perfektní.Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu