Ordinace PL pro dospělé
Jeníkovská 348, Čáslav

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Lekarka s lidskym pristupem, pochopenim.. nikdy nebyl zadny problem :) a za cas straveny v cekarne bohuzel lekar ani sestra nemohou.

Dobrý den , myslím si že paní doktorka Gazdova je opravdový specialista s lidským přístupem a maximální péčí a pozorností k jednotlivci , a to je právě důvodem delšího čekání v čekárně. Lepší je počkat si chvíli v čekárně a vědět že o mě pak bude maximálně postaráno, než jako u některych jiných lékařů byt odbaven rychle jako zboží v Penny marketu a léčt s 3tydny s maličkostma.Navíc at si sáhnou do svědomí ti ktěří nejvíc remcaj nad čekáním v čekárně že potom co se oni ''netrpěliví" dostanou do ordinace jsou to právě oni kteří se tam vykecávaji a chtěji aby právě o jejich zdraví bylo nejvíc postaráno. Ale jsme ve svobodné zemi můžete si najít nějakýho jinyho doktora jestli vám to nevyhovuje ale pak až diky nějakymu Šarlatanovi budete mít zdraví v hajzlu ,pak ještě radi přilezete zpátky k Mudr Gazdový a zjístíte že to čekání v čekárně není zase až tak dlouhy - My co chceme byt zdraví si počkáme.Nedočkavost pochopím u pracujících lidí ale většínou nejvíc spěchají Důchodci kteří vstávají ve 4 ráno jdou k lékaři a pak vysedávají venku a nic nedělají.Ti by se měli nad sebou za myslet - Mudr Gazdová je Růže mezi trním .Je perfektní - Díky paní doktorko za vše co pro nás děláte - RESPECT

Doba strávená v její čekárně se sice vleče, ale následná péče a pozornost paní doktorky Gazdové to jednoznačně vyváží.

Jen ještě doplňuji ordinační hodiny:

PO 13:00 - 17:00
UT 08:00 - 12:00
ST 08:00 - 12:00
CT 13:00 - 17:00
PA 08:00 - 11:30

Paní doktorka je jeden ze dvou nejlepších lékařů, co jsem kdy poznal. Umí si dát dohromady souvislosti, které většina dát dohromady nedokáže. S tímhle se člověk rodí, to nejde naučit. K tomu dobrý přístup, empatie... jsem velmi rád, že mám takového obvodního lékaře!

Lidská a skvělá.DOPORUČUJI!!!

Doktorka je skvělá, vždy dobře naladěná a pomůže. Horší je čekací doba v čekárně. To by chtělo ještě vylepšit.

Komentáře, které jsem přečetla, jsou naprosto pravdivé. Paní doktorka je perfektní!!! Ač to s námi pacienty nemá jednoduché, vždy se nám snaží maximálně pomoci a nenechává nic náhodě. Opravdová poctivá lékařka!!!

Naprosto spokojený pacient.

Paní doktorka Gazdová je dle mého názoru velký odborník.Několikrát mě velmi pomohla a její osobní přístup je opravdu perfektní.Děkuji