Oční lékařka
Horníkova 34, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Musím se ozvat sestřička paní doktorky je k pacientum dost neochotná a i Vám řekne ,že se nebude rozčilovat jen kvůli tomu že Vám nevyhovuje termín, sesřička co byla přední sto plus jedna dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala

Tato paní je čím dál víc arogantnější na pacienty a už nevykonává svou práci jak by měla. Už jsem se přehlásila k jiné paní doktorce, která má lidský přístup a zájem o pacienta. NEDOPORUČUJI !!!

Ze začátku jsem si myslel, že je přetížená, že má spoustu pacientů a proto se chová jako když ji otravujete.
Ale při poslední návštěvě jsem dorazil hodinu po začátku její pracovní doby, v čekárně bylo 5 lidí (říkám si "pohoda"). Jenže jsem se dozvěděl že lidi jsou objednaní a pěkně naštvaní, že ještě nikoho nepřijala. Po půlhodině přišli 4 další (taky objednaní) lidi.
Takže po půlhodině čekání a pěti lidmi před sebou, které ale mohla vyšetřit hodinu před mým příchodem (nebo alespoň většinu) jsem se od ní dozvěděl, že mám počkat, a ještě, že mi "Vychází vstříc." tím že mě dneska vůbec příjme. Sbohem!

K paní doktorce chodím 9 let a nikdy jsem neměla jediný problém. Je vždy vstřícná a příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi neporadila nebo byla neochotná. Naopak oproti mnohým doktorům z očních optik vnímá o čem s ní mluvím a považuji ji za profesionála.

Že nemá čas řešit kontaktní čočky? Však taky není kontaktolog, který má čas z větší části vyhrazený pro aplikace, od toho tu jsou opravdu specialisti v optikách.

Jinak trochu nechápu, co tu dělá hodnocení jejího záskoku po dobu dlouhodobé nemoci.

příjemná, milá, ochotná, jsem velice spokojena s jejím přístupem k pacientům. Mohu každému doporučit.Závodská Blanka

Paní doktorka je skvělá, má skvělý přehled o pacientech a je velmi milá. Pokaždé, kdy potřebuju urgentně něco vyšetřiti, není problém. Samozřejmě. že když se objednám na prohlídku, tak čekám cca měsíc, ale to je přeci úplně normální. Děkuji paní doktorce za skvělý přístup a příjemné vystupování.

Doktorka je příjmená zodpovědná, trpělivá a své práci rozumí, pacienti by se také mohli nad sebou zamyslet jak se chovají oni a že lékaři jsou taky lidé.

Nechodím k ní zase tak často, ale vždy když potřebuji jsem objednaná celkem hned a ve vyšetření a ani v přístupu paní doktorky jsem neshledala žádný problém.

Tak já nevím, asi chodím k jiné doktorce, nikdy mi nepříjemná nepřišla, naopak mám pocit, že mne poslouchá a snaží se sama hledat nové možnosti řešení, které by zabíraly ještě líp. A své práci rozhodně rozumí.