MUDr. Dagmar Zimolová

Brandýs nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Mělnická 31, Brandýs nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka velmí neochotní,nedodržuje objednání v termínu , pomalá, Opravovala mi dva zuby , které mi nakonec museli vytrhnout v motole. Nechala mi je 3 mesice otevřené,a každých 14 dní mi do nich stříkačkou nalévala listerine, což jsem mohla dělat doma sama a ne platit každou kontrolu 200 kč! Ihned jsem od ni odeŠla

Ano, paní doktorka je sice milá, ale vzhledem k tomu, že mi při čištění nechala v kanálku část pracovního nástroje (spirálu), který mi způsobil obrovské problémy a obrovské bolesti, zpackala resekci, nedostavovala se do ordinace, nemohu jinak, než ji hodnotit negativně...

sice pomalejší,ale hrozně hodná a pečlivá..

já jako dlouholetý pacient mohu jen paní doktorce poděkovat za to, že mám ještě zuby nikdy jsem se u ní nesetkala s neochotou či arogancí ba naopak vždy s chápavým a vstřícnym jednámím což v dnešní době se svíčkouaby hledal.Vždy poradí i má pochopení pro to že se člověk bojí,proto ji mohu jen poděkovat a holt komu se to nelíbí má jinou volbu,Já ji mohu hodnotit jen kladně,at se každý zsmyslí sám nad sebou .