Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Bydžovského, Duchcov

NEJLEPŠÍ PANÍ DOKTORKA CO ZNÁM!!!!! Jezdila jsem za ní až z Krupky a nechtěla se jí vzdát!!!! Ochotná, moc milá, hodná no prostě úžasná!!! Mám na ní moc milé vzpomínky. Posílala jsem jí i svatební oznámení a vrátilo se mi moc milé přáníčko. Všem moc doporučuji!!!!

Paní doktorka je velmi hodná,příjemná ochotná

pani doktorka je velmi pecliva na nas je velmi prijemna a chapava coz u nas je zapotrebi jelikoz chodim do ordinace vzdy s doprovodem meho starsiho syna 2roky a to je cislo ktery jim tam vse prosmejdi ale pani doktorka je hodna a vse mu rada ukaze zati co vysetruje meho mladsiho syna takove jednani neznam mela jsem jinou det.doktorku ale tu nebudu zverejnovat a ta byla priserna

Paní doktorka odchovala mne a moji sestru a pro svůj lidský a empatický přístup si ji stále ceníme. Je vždycky i na telefonu, bez řečí poradí a taktéž její úžasná sestřička. Byly i případy kdy jsme paní doktorce volali pozdě večer domů a velmi jí důvěřujeme a stále za ní i po stěhování dojíždíme.