MUDr. Dagmar Vlasáková

Karlovy Vary 1 adresa

Zubní ordinace
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Skvěla doktorka . Mohu jenom doporučit. Chodíme k ni cela rodina už léta.Vždy příjemná a mila.Jsme moc spokojeni .

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Chodim k pi.Doktorce leta a je vzdy prijemna a vzdy vysvetluje postup zakroku,nemam strach ji navstivit.

Vždy kvalitní ošetření od té doby co navštěvuji paní doktorku tak nemám takový strach mohu jen doporučit a hlavně dětem moc příjemná

Příjemná paní doktorka i sestřička. Dobrá ordinace.
Čekací lhůty bohužel dlouhé, ale to je u zubařů dnes normální. Na druhou stranu, pokud jste objednaní, tak nečekáte a jdete přesně na čas.
Nemám rád, když jsem objednaný a na řadu se dostanu až hodinu po...

Chodím k paní zubařce už léta, předtím jsem vystřídala asi 3 jiné. Je profesionální, velmi milá, jsem s ošetřením vždy velmi spokojená.

precizní profesionál, příjemná, skvělý přístup k věci.. kvalitní a velmi moderně zařízená zubařka

Jsem velice spokojen, dodržuje objednací dobu, škoda však že čekací doba než jsem objednán je tak neuvěřitelně dlouhá, neplatím zbytečné doplatky za jiné speciální výplně, pokud platím tak dává doklad o zaplacení, což je fajn

Moc milá paní zubařka,bohužel jsme se odstěhovali a budeme nuceni změnit zubního lékaře.Zatím ještě dojíždíme a snažíme se jak se to dá,protože dcera říká,že je to jediná zubařka,ke které se nebojí.Nejlepší zubařka ke které jsem kdy chodila.Vždy dobře naladěná a pokud prvádí nějaký zákrok vždy poví co bude dělat.Člověk tak nemusí mít strach,že neví co ho čeká.Opravdu moc milá a hodná a hlavně na děti.Vždy,když jdeme na kontrolu tak se dcera těší!

Vždy perfektní přístup, dobře poradila, ošetření precizní, bezbolestné, stálý úsměv na tváři. K mojí malé dceři chování nepopsatelně skvělé, malá nebude mít do budoucna trauma ze zubaře.Všem doporučuji s takovým skvělým přístupem jsem se ještě nesetkala.