Dagmar Valečková, pediatr Plzeň

MUDr. Dagmar Valečková

Pediatr Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

S paní doktorkou i její pravou rukou sestřičkou jsem nad míru spokojená já manžel i naše dcera Andrejka. Vše v klidu vysvětlí, byť třeba desetkrát, je milá, ochotná a empatická. Ordinace paní doktorky Valečkové je moderně vybavená, pestrá a líbivá. Neměnila bych a mohu jen a pouze doporučit!


D
Ověřeny pacient

Velmi mila pani doktorka i sestricka, bere na objednavku primo na cas - pokud neni nemocne ditko, ma velmi zdrave a rozumne nazory. Chodim k ni s obema detmi, jsem rada, ze ji mame, ze nas vzala.


Z
Ověřeny pacient

pani doktorka je velmi vstricna a ochotna u jednoho z mych dvojcat ve 2 mesicich ihned roreznala bakterialni zanet prestoze byl velmi atipicky a na zaklade toho i rychle jednala a maly byl okamzite lecen nez se nemoc rozjela. Objednani je u ni na cas takze nemusite s ditetem cekat az na vas prijde rada je vzdy ochotna poradit i po telefonu, je zkusena a bere v uvahu individualitu ditete. Za sebe mohu pani doktorku doporucit.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jistě milá, hodná a příjemná a je možno ji doporučit, ovšem pouze v případě, že máte "tabulkové" dítě. Pokud se pohybujete s dítětem výrazněji mimo tabulky, tak doporučuji se s paní doktorkou rychle rozloučit a "utéct" někam, kde vám pomohou. Dnes, kdy máme skvělou paní doktorku, která nepopírá diagnózu našeho dítěte a snaží se nám pomoci to již to bereme jako vzdálenou vzpomínku, ale tehdy to příjemné nebylo. Naprosto smrtící byly opakující se hlášky paní doktorky: "Mně se nezdá" a "Já bych se toho nebála". Poté jsme přešli na vyšší kalibr typu "hysterická prvomatka" a po nevydařené hospitalizaci naší ratolesti jsme se s paní doktorkou rozloučili. Jak se ukázalo pravda byla na naší straně, tudíž jsme rádi, že jsme od paní doktorky odešli, jen nás mrzí, že jsme to neudělali dříve. Ve světle toho, že naše druhé dítě je "relativně" zdravé a tabulkové pak vůbec nechápu, jak mohla odbornice nepoznat, že naše první dítě je jiné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce chodím se synem, jsem s ní naprosto spokojená, je vždy milá, vše pečlivě vysvětlí, i po telefonu poradí, objednává na čas a hodiny dodržuje. Je pokroková, má přehled o nejnovějších trendech v medicíně, opravdu se na ní spoléhám, dokáže uklidnit, když má maminka starost o dítě :).


Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce s dcerou a nemůžu si stěžovat. Velice ochotná, vstřícná, hodná a trpělivá, když naše malá nespolupracuje. Stejně tak sestřička, velmi příjemná. Nic nepodceňuje léčí s rozvahou a ne jen šup šup.


K

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená.Dobře ví, že profesionalita je na místě,ale velmi důležitý je přístup k dětem, které pak snadněji spolupracují.Líbí se mi, že nestřílí léky od boku,ale že přemýšlí v dané situaci nad nejlepší/ne nejrychlejší /léčbou.Děkuji


J

velice milá, vyjde vstříc, práce s dětmi je dobrá, doporučuji


H

Chodím k paní doktorce s malou,jsem moc ráda,že mi byla doporučena.....
Je milá,vstřícná,ochotná,pečlivá,starostlivá...
Je vidět,že ji na dětech záleží.Je s ní skvělá komunikace,vždycky se na ni moc těšíme.
Malá je v její přitomnosti strašně v pohodě, děti vycítí vyrovnaného a hodného člověka a tím paní doktorka je.
Více takových pediatrů.


A

K paní doktorce chodíme s malou 10 měsíců a jsme opravdu spokojení. Myslím, že jí na dětech opravdu záleží, je moc milá a hodná a člověk se nebojí jí ani zavolat z domova. Navíc se můžeme objednat a vždy jdeme na minutu přesně. To se jen tak nevidí. Přijde mi i neovlivněná dealery léků a poctivá. Asi jsem nemohla vybrat líp.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti