Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Městská poliklinika Česká Třebová

Katastrofa, chodím k paní doktorce od cca 8 let, je mi 19. V 15 letech jsem byla na bolestivém na pohotovosti, zjistili mi, že mi paní doktorka nechala zarůstat zbytky mléčných zubů v puse. Mám vrozený hluboký skus, otekaji mi z toho dásna, když sem přišla na bolestivé bylo mi řečeno, že je vše v pořádku, na vlastní žádost mi byla vydána zadanka na ortodoncii, kde byla paní doktorka zděšena. Dásna mi opět otekly, trpím bolestmi, dasno u předních zubů se mi odlouplo, paní doktorce jsem volala, zda by mě mohla vzít přednostně, že trpím. Bohužel, paní doktorka by měla čas až za měsíc. Mamince zase nechává otevřený kořen. Každá plomba nebo korunka je záležitost na týden a pak znovu, dokola. Možná lepší nemít žádnou zubarku než si nechat dělat takovou paseku v puse. Paní doktorka je sice při návštěvách hodná a milá, ale bohužel to neodvádí práci za ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Městská poliklinika Česká Třebová

K pani doktorce chodím pravidelně vice než 30 let, jsem s ni velice spokojená, nebudu psát na ni kladné názory, jelikož by se mi sem ani nevešly. Chodí k ní mé děti, manžel, nyní i vnoučata, je to pani doktorka, které se ani jeden z nás nebojí. Doufám, že dokud nebudu mit náhradní chrup, nepůjde do důchodu. Přeji ji pouze vzorné pacienty. Bartošová


J
Ověřeny pacient

Moc milá , hodná . Vždy mi vysvětlí co mi bude dělat :-D . Jediná zubařka které se nebojím !


K paní doktorce jsem chodil mnoho let (víc než 10), ale už jsem ji naštěstí vyměnil. V ordinaci snad skoro nikdy neměla sestru a to se velmi negativně odráží na kvalitě její práce. Když vám rozvrtá zub, namíchá výplň, a mezitím musí třeba vyřídit telefonát, pak je na problém zaděláno. Když výplň na stejném zubu řešila počtvrte během 2 let, dopadlo to na korunku a úplně zbytečné. To, že je to doktorka milá a sympatická, to Vám bohužel zničený zub nevrátí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vyborna pani doktorka a jedina, ke ktere se nebojim prijit ani na prohlidku. Vzdy mi da i injekci proti bolesti, za kterou jsem velice vdecna. Vzdy mi pomuze od bolesti a moc ji doporucuji.


J

Paní doktorka je velmi šikovná, vlídná, citlivá, se širokými vědomostmi - lepší zubařku jsem nikdy neměla.


A

Chodím k paní doktorce už 16roků A jsem s ní naprosto ve všem spokojený ! ! !


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti